امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود فایل با ارزش طرح تفصیلی همدان(vip)
(۱۳۹۳-۴-۱۶، ۰۴:۱۷ عصر)Masih نوشته است: ببخشید، دوستانی که این فایل رو دانلود کردند میشه بگن فایل در چه مقیاسی هست؟ عکسی هم بعنوان نمونه نداره که متوجه بشیم چه نوع فایلی هست. آیا بصورت پارسلی هست یا بلوکی یا پهنه ای؟
سلام. نقشه ی کدی هست،من دانلود کردم،براتون پی دی اف نقشه رو به پیوست ارسال میکنم،منتها فونت نقشه برای من خونده نمیشد،اون قسمت راهنما توی پی دی اف نیست.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   tafsilye hamedan Model (1).pdf (اندازه: 1.71 MB / تعداد دفعات دریافت: 64)
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دانلود فایل با ارزش طرح تفصیلی همدان(vip) - توسط Brightness - ۱۳۹۳-۴-۱۶، ۰۸:۱۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) alireza 21 39,876 ۱۳۹۶-۸-۲۲، ۰۳:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 6,020 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
آخرین ارسال: nneda65
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی قزوین vip saeed nasiri majd 3 10,337 ۱۳۹۵-۸-۱۹، ۱۰:۴۵ عصر
آخرین ارسال: maryamghorbani813
  غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 4 4,507 ۱۳۹۵-۷-۲۳، ۰۳:۱۴ عصر
  نیازمند طرح پروژه کارگاه برنامه ریزی شهری j.sevda66 0 944 ۱۳۹۵-۲-۲۰، ۰۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: j.sevda66
  فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,509 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ alireza 2 1,814 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۲۷ صبح
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,266 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
  غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 4 12,209 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: maz.
  غیر رایگان طرح تفصیلی اردبیل mehdime007 11 12,224 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۰۶:۳۳ عصر
آخرین ارسال: علی صبا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان