امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خسته نباشید به مهندس اسدی و اربان 98 و برایتنس و نوری و فروغ و بقی
بنده هم به نوبه خودم از خانم مهندس برایتنس که با کمبود وقتشون نهایت تلاششون رو در کارگروه برنامه ریزی به

کار بردن تشکر ویژه دارم. انشالله همیشه موفق باشند
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

پیام‌های داخل این موضوع
RE: خسته نباشید به مهندس اسدی و اربان 98 و برایتنس و نوری و فروغ و بقی - توسط ehsan7550 - ۱۳۹۳-۴-۵، ۰۷:۴۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نامحدود و دانلود در تالار رمز دار با کمترین هزینه به منا iransketch.ir/shahrsazi 0 1,209 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۰۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 734 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۳:۲۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 1,044 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۸:۲۹ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 824 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۲:۲۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 689 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۰۱:۵۰ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 579 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۱:۴۱ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 725 ۱۳۹۳-۲-۲۳، ۰۱:۱۹ صبح
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 654 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۷:۱۶ عصر
  کرکسیون آزمون دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اس iransketch.ir/shahrsazi 0 760 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۱:۱۰ عصر
  کرکسیون آزمون رایگان دوم ایران شهرساز در سال 93-مرحله دوم-توسط مهندس اسدی alireza 0 746 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۹:۲۷ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان