امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب با ارزش و کم یاب فضاهای شهری در بافتهای تاریخی ایران-حسین سلطان زاده
(۱۳۹۲-۷-۲۸، ۰۸:۴۲ عصر)alissp نوشته است: سلام

پرداخت انجام شد ولی لینک ها خرابن

رسیدگی کنین

ممنونننن

سلام...مهندس لینکها رو تست کردم...دانلود شدن....دقیق مشکل چیه؟؟؟؟ هر 4 تا فایل رو دانلود کنید بعد دریک فولدر(پوشه ) قرار بدید...پارت شماره یک رو باز کنید...در ضمن پیام خصوصی تون رو فعال کنید تا امکانش باشه باهاتون از اون طریق ارتباط برقرار کرد...در ضمن مراحل کار رو براتون گذاشتم به صورت پاور پوینت ،دانلود کنید...با دیدنش قطعا به مشکل برنخواهی خورد......موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.pptx   Az zip Kharej kardan.pptx (اندازه: 1.91 MB / تعداد دفعات دریافت: 66)
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
 سپاس شده توسط Brightness

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دانلود کتاب با ارزش و کم یاب فضاهای شهری در بافتهای تاریخی ایران-حسین سلطان زاده - توسط Sahab - ۱۳۹۲-۷-۲۸، ۰۹:۴۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اصول نوسازی بافت شهری-رویکرد نو به بافت های فرسوده-نویسنده دکتر عندلیب javakili 1 3,751 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۱۰:۴۹ صبح
آخرین ارسال: rezarajabi
  غیر رایگان دانلود کتاب مجموعه مباحث و روشهای شهرسازی haydariyan 2 6,341 ۱۳۹۵-۷-۳، ۰۸:۵۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کتاب اماده سازی زمین شهری در ایران ali8623131 1 1,690 ۱۳۹۵-۱-۹، ۰۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: majid83
  غیر رایگان دانلود کتاب مبانی نظری و فرآیند طراحی شهری ali8623131 3 5,029 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۱۱:۳۳ عصر
  دانلود کتاب" برنامه ریزی مسکن" دکتر پور محمدی E.Y.I 14 18,874 ۱۳۹۴-۶-۲۹، ۰۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: aa872008
  دانلود کتاب از نخستین سرچشمه ها تا منشور اتن E.Y.I 14 11,022 ۱۳۹۴-۴-۳۱، ۰۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: negin_za
  کتاب با ارزش "انگلیسی برای شهرسازان" به همراه ترجمه E.Y.I 51 20,566 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  دانلود کتاب کمیاب" شهرسازی معاصر ایران "دکتر محمد علی کامروا E.Y.I 9 9,658 ۱۳۹۴-۳-۱۴، ۱۲:۵۸ صبح
آخرین ارسال: E.Y.I
  فروش کتاب نو ne_da_s 0 1,050 ۱۳۹۴-۲-۲۷، ۰۹:۳۶ عصر
آخرین ارسال: ne_da_s
  دانلود کتاب Urban Design Reader haydariyan 2 3,091 ۱۳۹۳-۱۲-۱، ۱۲:۳۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان