امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک دردودل صادقانه... کمک
بهتر است کمی تفکیک شده به مسائل نگاه کنیم
تا آنجا که من متوجه شدم 2 مسئله وجود دارد
1-مطالعات و پروژه های ترم 3
2-بالا بردن سطح علمی و مطالعه مرتیط با رشته تحصیلی
یک مورد را هم اضافه میکنم انتخاب موضوع پایان نامه و شروع به کار
در طول تحصیل سعی کنید با ترم بالایی ها ارتباط داشته باشید و جزوه و کتب را پیش از تدریس اساتید مطالعه کنید.
و حتما مطالب را بصورت موضوعی مطالعه کنید کتب و مقالات فارسی و انگلیسی و اینترنت(سرچ موضوعی).تا حرف برای گفتن در مورد موضوعات داشته باشید و هر بار یک موضوع را انتخاب کنید.
در حین مطالعه موضوعاتی که برایتان جالب هستند و یا یک پرسش که فکرتان را مشغول میکند یا یک ایده را جداگانه یادداشت کنید تا بتوانید یک مجموعه از موضوعات برای مقاله و پایان نامه داشته باشید .
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، bahareh. ، elham90 ، sanaz.f ، alireza ، foroogh.r ، kasrak ، Brightness ، sas.mmt ، moni_utopia

پیام‌های داخل این موضوع
یک دردودل صادقانه... کمک - توسط sanaz.f - ۱۳۹۲-۵-۳، ۰۱:۰۷ صبح
RE: یک دردودل صادقانه... کمک - توسط rezvan87 - ۱۳۹۲-۵-۳، ۰۱:۵۶ صبح
RE: یک دردودل صادقانه... کمک - توسط sanaz.f - ۱۳۹۲-۵-۳، ۱۰:۴۵ صبح
RE: یک دردودل صادقانه... کمک - توسط URBAN 98 - ۱۳۹۲-۵-۳، ۰۴:۳۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوستان مشهدی لطفا کمک کنید Mohsenurbanism 0 533 ۱۳۹۵-۲-۴، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: Mohsenurbanism
  چگونه زیرساخت های شهری به فضای عمومی کمک می‌کنند sgc 0 670 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۵:۴۳ عصر
آخرین ارسال: sgc
  نمیدونم سابقه اخراج کارشناسی روی ارشد یک رشته دیگه هم تاثیر داره یا نه؟ alireza 0 945 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۰۹:۴۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  الان وقتشه ...تشکر از مهندس تیلور(نام کاربری)بابت مشاوره و کمک هایشان alireza 0 1,011 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۸:۴۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کمک فوری در مورد نوپیاده گرایی و دهکده های پیاده amir223 0 625 ۱۳۹۳-۹-۸، ۰۸:۲۴ عصر
آخرین ارسال: amir223
  مشاوره انتخاب واحد-برنامه ریزی منطقه ای-درخواست کمک sara.k 3 2,070 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  موافق با یک طرح ویژه مشاوره هستید؟طرح فایل صوتی مشاوران با سوالات داوطلبین alireza 1 913 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۱۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: تیلور
Star کمک فوری در مورد منابع درس آمار xperiax1 1 892 ۱۳۹۳-۴-۲۴، ۰۶:۳۲ عصر
آخرین ارسال: xperiax1
  لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود. alireza 14 4,631 ۱۳۹۳-۳-۷، ۱۱:۵۷ صبح
آخرین ارسال: targol.s
  امسال (93)هم طراحی شهری دانشگاه آزاد دو مرحله ای است یا در یک روز هر دو آزمون تئوری و alireza 1 932 ۱۳۹۳-۲-۲۵، ۱۱:۵۷ صبح
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان