امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری با من در چاپ کتاب
(۱۳۹۲-۵-۲، ۱۲:۰۴ صبح)iilia نوشته است: سلام به مهندس atria. یه مطلبی اگه اجازه بدید بگم خدمتتون. حرف مهندس zanko معقوله و نوشتن کتاب خب کار راحتی نیست و یه مقداری ادبیاتش با ادبیات مقالات چه ترویجی و چه پژوهشی تفاوت داره. ولی سخت تر از اون چاپش هست و هزینش که اگر با دید اقتصادی بخواید نگاهش کنید باید یه جورایی اسپانسر داشته باشید. هم علمی هم از لحاظ چاپ و نشر. ولی کار خیلی خوبی هست. ما الان هوارتا مقاله داریم ولی کو؟ کجا شما اثری از اجراش دیدید؟ حتی در دانشگاه ها کجا اثری ازش دیدید؟؟
این هارو برای این عرض کردم خدمتتون چون الان داریم زیر نظر یکی از اساتید، یه کتاب رو تهیه می کنیم و تقریبا بیش از هفتاد درصدش رو رفتیم. البته قبلش یکی از ارگان ها متولی تائید و چاپ رو بر عهده گرفتن. این هارو نگفتم که نا امید باشید، گفتم که از الان اولا اگر یکی از اساتیدی که قبلا کار نشر داشتند رو ندارید ، برید و پیدا کنید حتما که به دردتون میخوره، اگرم دارید که خیلی خوبه. در ادامه هم اگه بتونید با جایی هماهنگ بکنید خیلی خوبه. در این مورد بعدا میتونیم صحبت کنیم. می خواستم اتفاقا پیشنهاد همکاریتون رو بپذریم ولی اولا خیلی طراحی شهری وارد نیستم و در ثانی خودم مشکلی دارم که بعید می دونم بتونم وقتم برسه کنم. اما خواستم بگم ناامید نشید و ادامه بدید. تهش اینه که کتاب نمیشه و دو سه تا مقاله خوب ازش در میاد. اینم در نظر داشته باشید که هرچقدرم ضعیف باشه، دیگه از این کتابای کنکور ارشد که مثل علف هرز! در میاد که بدتر نیست
هست!؟
دقیقا با نظرتون موافقم.2تا از اساتید هم حمایتمون می کنن.منم اندازه موقعیتم دارم تلاش خودم رو می کنم اگه هم چاپ نشه هیچ فایده ای هم برام نداشته باشه اینه که تونستم کتابهایی زیادی رو بخونم و به بار علمیم اضافه کنم.همون طور که گفتم من یک شبه به این فکر نیوفتادم که این کارو بکنم و یکی از استادام این پیشنهاد رو به من داد که باهاشون همکاری کنم.
آخرین ارسال های من :

گاهی باید دروغ را راست پنداشت

و گاهی راست را دروغ!

بی فریب خوردن ، زندگی سخت است...

"فروغ فرخ زاد"
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
همکاری با من در چاپ کتاب - توسط atria - ۱۳۹۲-۴-۳۰، ۱۱:۲۰ عصر
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۲-۴-۳۰، ۱۱:۲۳ عصر
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط atria - ۱۳۹۲-۴-۳۰، ۱۱:۲۷ عصر
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط farnoosh joon - ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۱۱:۲۷ صبح
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط farnoosh joon - ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۱۱:۴۳ صبح
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط atria - ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۵ عصر
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط zanko - ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۱۲:۴۳ عصر
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط atria - ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۱ عصر
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط zanko - ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۱۱:۴۴ عصر
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط atria - ۱۳۹۲-۵-۱، ۱۱:۵۵ عصر
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط farnoosh joon - ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۱:۳۴ عصر
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط farnoosh joon - ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۴:۴۴ عصر
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط shahrvandgara - ۱۳۹۲-۵-۱، ۱۱:۲۷ عصر
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط ایلیا - ۱۳۹۲-۵-۲، ۱۲:۰۴ صبح
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط atria - ۱۳۹۲-۵-۲، ۱۲:۱۵ صبح
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط ایلیا - ۱۳۹۲-۵-۲، ۱۲:۱۹ صبح
RE: همکاری با من در چاپ کتاب - توسط atria - ۱۳۹۲-۵-۲، ۱۲:۳۰ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  منابع کنکور طراحی شهری - کتاب زیبایی شناسی در معماری - گروتر godonly. 2 2,324 ۱۳۹۲-۹-۷، ۰۷:۳۳ عصر
آخرین ارسال: adibnia
  سوال در مورد ahp atria 4 2,816 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۲:۳۴ صبح
آخرین ارسال: atria
  تحلیل یک پروژه بازسازی شده در ایران یا جهان atria 6 2,872 ۱۳۹۲-۷-۲۴، ۱۱:۳۲ صبح
آخرین ارسال: atria
  پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری kiana7822 45 20,959 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۷:۴۱ عصر
آخرین ارسال: kiana7822

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان