امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگویی با رتبه 13 آزمون سراسری 90-خانم مهندس محمد زاده
با سلام و خسته نباشيد
خيلي متشكرم از لطف شما
من مينا محمدزاده و داراي مدرك تحصيلي مهندسي نقشه برداري از دانشگاه شهيد رجايي هستم.
من فكر ميكنم اول خدا و بعد پشتكار و استفاده از منابع مناسب و ذاشتن يك برنامه ريزي منسجم من را در رسيدن به هدفم ياري كرد.
با عنايت به اينكه بنده شاغل بودم به جهت رسيدن به هدفم استعفا دادم و از 15 مهر 89 شروع به درس خواندن كردم.
من فقط در آزمون آزمايشي شركت كردم اما در كلاسي ثبت نام نكردم.
با توجه به ابهام نحوه ي آزمون من فعلا برنامه خاصي ندارم ولي فكر ميكنم با توجه به اينكه رشته ي من شهرسازي نبوده لازم است كه دروس عملي شهرسازي را بيشتر مطالعه كنم.
كيفيت درس خواندن و استفاده از منابع مناسب و به روز بودن آنها در موفقيت بسيار موثر مي باشد.
با توجه به اينكه من تازه وارد اين سايت شدم،فك ميكنم اين سايت محيط مناسبي براي تبادل اطلاعات و تعامل بيشتر شهرسازان مي باشد.
با تشكر مجدد از لطف شما،از شما تقاضا دارم براي موفقيت همديگر در آزمون 2 دعا كنيم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، reza1366

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: گفتگویی با رتبه 13 آزمون سراسری 90-خانم mina.mah - توسط mina.mah - ۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۱:۳۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 18,287 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,118 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,097 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,971 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,769 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,613 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,510 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 47,405 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,226 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 766 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان