امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوک نتایج....رتبه 72 قبول نشده رتبه 700 تهران قبول شد
منم خدمت شما دوست عزیز سلام و خسته نباشید میگم.این که برای امتحان باید رفت یه شهر دیگه واقعا عادلانه نیست.من هم قصدم بی اهمیت کردن زحمات شما نبود.قزوین و کردستان هم نداره .همه تلاش کرده بودن ولی این که آزمون و با نقاشی مقایسه کردین خیلی جالب نبود و امیدوارم با رتبه ای که امسال آوردین ساله دیگه خبر قبولیتون و همینجا به ما بدین.موفق باشین113
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط saminta ، alireza ، nedashahrsaz ، haydariyan ، elham90 ، mehman

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شوک نتایج....رتبه 72 قبول نشده رتبه 700 تهران قبول شد - توسط zolatan - ۱۳۹۱-۶-۲۲، ۱۱:۲۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,581 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,781 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,675 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,696 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,634 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,002 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 689 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
  قبولی استثنایی رتبه 476 طراحی شهری شبانه شهید بهشتی_دانشجوی شبکه طراحی و استاد وحدت alireza 1 2,266 ۱۳۹۵-۶-۱۱، ۰۳:۲۳ عصر
  دانلود کارنامه رتبه 105 طراحی شهری 1395 alireza 0 1,092 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۱:۵۳ صبح
  بررسی قبولی با رتبه 105 غیرانتفاعی گرگان با قبولی 1860 اصفهان گرایش طراحی شهری 1395 alireza 0 818 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۱:۴۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان