امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات برنامه ریزی دانشگاه آزاد چطور بود؟
سلام دوستان
من از یکی از دوستانم که شرکت کرده بود سوال کردم اینم نظر ایشون:

درباره سوالات امروز(24 اردیبهشت) دانشگاه آزاد چیه؟ میگفت سوالات بد نبود فقط مبانی کمی سخت بود البته میگفت زبان نزده بود.

نسبت به سالهای قبل تغییرات اساسی داشت؟سوال نکردم

احتمال میدهید امسال قبول شوید؟ اره

شما در کدوم دانشگاه آزمون دادید؟ در قزوین-منطقه ای شرکت کرده

آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات برنامه ریزی دانشگاه آزاد چطور بود؟ - توسط leila - ۱۳۹۰-۲-۲۴، ۱۲:۳۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 18,281 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,467 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,118 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,693 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,097 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,971 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,613 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,226 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 997 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,950 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
آخرین ارسال: Yas_moradimehr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان