امتیاز موضوع:
  • 90 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه طراحی پلان پارکینگ (هدیه : اکانت عضویت ویژه 6 ماهه ایران شهرساز)
نورگیر باید در دو طبقه اول 6 متر هر طبقه که بالاتر میرید 3متر اضافه میشه یعنی برای 6 طبقه میشه 18 متر اما اگر فقط نور دهی به اشپز خانه باشه دوطبقه اول 3 متر هر طبقه بالاتر 1/5 متر اضافه میشه یعنی 9 متر
برای نور گیر میتونید پنجره 50 سانتی بزنید اونم با شیشه مات واز طبقه 3 به بالا نمیتونید نور گیر رو با توجه به نقشه حذف کنید
پذیرایی رو تو قسمت شمال بندازید
اتاق خوابها در جنوب
میشه فایل کد رو تو 2007 بفرستید؟
ببخشید چطور فایل رو میتونم توی وب بذارم؟
مشکل جانمایی حل شد؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط geo

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: مسابقه طراحی پلان پارکینگ (هدیه : اکانت عضویت ویژه 6 ماهه ایران شهرساز) - توسط esfanex - ۱۳۹۱-۴-۳۰، ۰۸:۴۵ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان ایل اتو کدبیس شهر شیرازو احتیاج دارم برای تحلیل سایت پلان فرودگاه شهید دستغیب alireza 2 2,588 ۱۳۹۳-۷-۲۹، ۰۷:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      بیایید با هم طراحی کنیم با جایزه 6 ماه عضویت ویژه که هزینه اش را خودم میدم زمردیان 0 1,007 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۴:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      پلان معماری میدان نقش جهان اصفهان،نماهای میدان،و سایت پلان،اطلاعاتی در خصوص اندازه و alireza 0 6,190 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۱:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      پلان ومقطع موزه سانتوری mehman 6 6,423 ۱۳۹۱-۱۰-۲۶، ۰۶:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: mehman
      پلان بازار با فرمت dwg SA E ED 1 3,967 ۱۳۹۱-۹-۲۱، ۰۲:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: MEHRAZZZ
      سایت پلان و پلان مجتمع مسکونی رو شیب رو داره کمک کنید hanakhanoom 1 2,765 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۰:۱۷ صبح
    آخرین ارسال: ماراویا
      درخواست نقشه برای زمین 250 متری شمالی تک واحدی با 4 پارکینگ زیر پیلوت زیربنا 120 meisamya 0 1,780 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۱:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: meisamya
      درخواست پلان معماری منطبق بر مقررات ملی برای آزمون نظام dely_sh 1 5,167 ۱۳۹۱-۶-۲۶، ۱۱:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: dely_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان