امتیاز موضوع:
  • 90 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه طراحی پلان پارکینگ (هدیه : اکانت عضویت ویژه 6 ماهه ایران شهرساز)
با سلام

من یک طرح در حد جانمایی کشیدم، در صورت امکان دوستان در خصوص موارد زیر راهنمایی فرمایند:

[تصویر:  z2snfrc831dqn7vhto.jpg]

1- ابعاد نورگیر برای یک ساختمان با ارتفاع 21 متر باید چند در چند باشه ؟ ( الزاما باید 12 متر مربع باشه؟) ابعاد سطح هاشور خورده می تونه جوابگو باشه؟

2- آیا این امکان هست که در صورت رضایت مالک پلاک پشت سر، بشه برای ضلع شمالی یک سری پنجره به ارتفاع 50 سانتی متر از سقف گرفت که نیاز نباشه قسمتی از فضا را نور گیر کنیم.

3- با توجه به امکان نورگیری از شرق و جنوب، آیا بهتر است سالن به صورت فعلی در عرض قرار گیرد یا طولی؟

با سپاس:heart:

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   plan p.rar (اندازه: 91.61 KB / تعداد دفعات دریافت: 20)

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مسابقه طراحی پلان پارکینگ (هدیه : اکانت عضویت ویژه 6 ماهه ایران شهرساز) - توسط geo - ۱۳۹۱-۴-۲۹، ۱۱:۱۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان ایل اتو کدبیس شهر شیرازو احتیاج دارم برای تحلیل سایت پلان فرودگاه شهید دستغیب alireza 2 2,571 ۱۳۹۳-۷-۲۹، ۰۷:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بیایید با هم طراحی کنیم با جایزه 6 ماه عضویت ویژه که هزینه اش را خودم میدم زمردیان 0 988 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۴:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  پلان معماری میدان نقش جهان اصفهان،نماهای میدان،و سایت پلان،اطلاعاتی در خصوص اندازه و alireza 0 6,163 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۱:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پلان ومقطع موزه سانتوری mehman 6 6,413 ۱۳۹۱-۱۰-۲۶، ۰۶:۳۴ عصر
آخرین ارسال: mehman
  پلان بازار با فرمت dwg SA E ED 1 3,933 ۱۳۹۱-۹-۲۱، ۰۲:۰۸ عصر
آخرین ارسال: MEHRAZZZ
  سایت پلان و پلان مجتمع مسکونی رو شیب رو داره کمک کنید hanakhanoom 1 2,740 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۰:۱۷ صبح
آخرین ارسال: ماراویا
  درخواست نقشه برای زمین 250 متری شمالی تک واحدی با 4 پارکینگ زیر پیلوت زیربنا 120 meisamya 0 1,778 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: meisamya
  درخواست پلان معماری منطبق بر مقررات ملی برای آزمون نظام dely_sh 1 5,143 ۱۳۹۱-۶-۲۶، ۱۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: dely_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان