امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر...
یه خاطره واسه چند روز پیشه65 (خاطره دانشجویی نیست ولی خوب خوندنش ضرر نداره)
یه کلاسی میرم ....استادش سر موقع نمی یاد..هر جلسه می ریم ایشون یه بهونه می آرن و نمی یان

منم یه روز رفتم تا استاد هنوز نیومدن عصبانی شدم با مسئول کلاس کمی بحث کردم که ما همیشه این جا سرکاریم[تصویر:  vahidrk.gif]

بعدش که از دفترشون اومدم بیرون دیدم استاد مربوطه تشریف آوردن ....جاتون خالی کلی سر کلاس ما رو تحویل گرفتن و هندونه زیر بغل ما گذاشتن و گفتن میخوام کمکم کنید تو تدریس [تصویر:  tnp.gif]و قسمتی از کلاس که نرم افزاریه رو شما تدریس کنید و می خوام با کمک شما جزوه اون قسمت رو تکمیل کنم ( منم از همه جا بی خبر فقط کله مو به علامت تایید تکون می دادم....) [تصویر:  looksmiley.gif]
کلاس اون روز هم ماست مالی کردن استاد مربوطه و قبل از خداحافظی و رفتن باز هم روی همکاری برای تدریس تاکید کردند و گفتن که شمارشونو از یکی از همکلاسی ها بگیرم...[تصویر:  girl_phone3.gif]
منم بعد از خداحافظی از ایشون به دفتر مسئول رفتم و شروع کردم به بحث کردن[تصویر:  2mo5pow.gif]....که چرا این استاد اینقد بی نظمه؟ چرا سر موقع نمی یاد سر کلاس؟ چرا کلاس رو زود تعطیل می کنه؟ و 1000 تا چرا دیگه.....بعد از این که کلی گفتم و تخلیه شدم از مسئول مربوطه خداحافظی کردم که بیام بیرون...[تصویر:  47b20s0.gif]
چشمتون روز بد نبینه برگشتم دیدم استاد پشت سرم وایساده[تصویر:  shame.gif]!!!!!! منم زود خودمو جمع و جور کردم اصلا به روی خودم نیاوردم و گفتم آقای فلانی (همکلاسی که قرار بود شماره استاد رو ازشون بگیرم)میشه شماره آقای دکتر رو بدین به من...بعد هم به سرعت محل رو ترک کردم..[تصویر:  th_running1.gif]

بعد از اون روز قسمت نشده استاد گرامی رو ملاقات کنم و عکس العملشونو ببینم....[تصویر:  121fs725372.gif]
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، قاصدک ، Brightness ، mina91

پیام‌های داخل این موضوع
بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۱۵ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۰۸ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۵ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۶ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۲۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط ایلیا - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۶:۵۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۸:۰۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۰:۲۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط .Utopia - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۰:۴۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۰۸ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط neda_tgv - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۲:۲۱ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط negar najafi - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۰:۱۷ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۰۹:۲۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۲-۱۵، ۰۵:۴۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۲-۱۶، ۰۶:۰۱ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۱:۰۲ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط zolatan - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Sadeghpour - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۲:۱۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط قاصدک - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۳:۴۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۱۲:۳۰ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط rezvan87 - ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۱:۱۳ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۳-۳-۱۳، ۱۰:۱۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط URBAN 98 - ۱۳۹۳-۳-۱۳، ۱۱:۳۵ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط maryam taban - ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۱:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان