امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات و انتقادات خود را درباره شماره اول فصلنامه ایران شهرساز اینجا بنویسید
سلام دوستان خوب منم یه بار دیگه به ثمر نشستن زحمات دوستان ایران شهرساز رو تبریک میگم
من نقد و انتقادهای همه ی دوستان رو خوندم وخوب طبیعتا در مبحث نقد هرکسی سلیقه و نظری داره و نظرات هرکسی با دیگران متفاوت،ولی از نظر من همه ی نظرات عالی و به جا بودن.صد در صداین فصل نامه خالی از نقص نیست چون انتشار اولش بوده و به راحتی میتونم بگم با داشتن اعضای چند هزار نفری سایت با وجود قراردادن تاپیک های متعدد توسط مسئولان فصلنامه اما به چشم هم می تونیم ببینیم که با این همه عضو تنها تعداد اندکی از اعضا همکاری کردن مسلما تهیه یه فصلنامه به همکاری بیشتر از اینها نیاز داره تا به بهترین تبدیل بشه.من خودم فعلا نمیتونم نقدی بر این فصلنامه داشته باشم چون واقعا وقت نکردم همه مطالبش رو مطالعه بکنم ولی جای تقدیر داره از دوستانی که نقد منطقی و به جایی رو بر این فصلنامه داشتن و زاشون تشکر میکنم. از همین جاهم واقعا از مسئولان فصلنامه هم تشکر میکنم برای همه ی زحماتی که برای این فصلنامه کشیدند و هم ازشون معذرت میخوام که نتونستم بهشون کمک کنم
من تنها میخوام یه چیزی رو بگم که سعی کنیم همه چی رو با آرامش وصلح حل کنیم و نه با جنگ ودعوا بهترین نظرات با کوچکترین تندی ارزش خودشون رو از دست میدن من به عنوان کوچکترین عضو سایت از همه میخوام که دست به دست هم بدیم و فصل نامه بعدی رو به بهترین تبدیل کنم اولین فصلنامه ایران شهرساز چه خوب چه بد منتشر شداین اولین قدم بود ما باید باهم کاری بکنیم که به آخرین قدم تبدیل نشه و فصلنامه بعدی بهترین باشه
درپایان امیدوارم که حرفای من باعث رنجش کسی نشه5
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Elham.A ، Shahrsaz67 ، ایلیا ، parasto_gh

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پیشنهادات و انتقادات خود را درباره شماره اول فصلنامه ایران شهرساز اینجا بنویسید - توسط haydariyan - ۱۳۹۱-۳-۲۱، ۱۲:۵۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست وبلاگ ها و سایتهایی که لینک دانلود فصلنامه ایران شهرساز را درج کرده اند فصلنامه 5 18,070 ۱۳۹۱-۸-۶، ۱۰:۰۳ عصر
آخرین ارسال: فصلنامه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان