امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رئیس جمهور و باز هم یكی از آن طرح ها...!
(۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۳:۱۴ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: mall">البته ناگفته نماند بعضی از طرح هایی که اجرایی شدند عالی بود.....ولی خوب منم با این طرح از لحاظ منطقی و روی کاغذ مخالفم
mall">

mall">ولی قبلا که بچه بودم همچین فکری تو سرم بود65mall"> که آب رو از جایی به کویر منتقل کنیم و آرمان شهر ایده آلمون رو بسازیم...تاکید می کنم وقتی بچه بودماااا78
ولی خوب میگن حرف راستو از بچه بشنو787878
بازهم تاکید میکنم، کاش بشود مسائل علمی تر بررسی بشه نه فقط به طریق ژورنالیستی و با این ادبیات. به هرحال هر طرحی موافق و مخالفینی هم داره، بنابر این از لحاظ علمی پسندیده این هست که نظر هردوطرف دیده بشه و تصمیم گرفته بشه نه از یک زاویه صرفا به موضوع نگاه کردن.
راستی اخرش ما نفهمیدیم این حرف کارشناسان بسیاری هست یا حرف یک خبرنگاره فقط!؟65
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo

پیام‌های داخل این موضوع
رئیس جمهور و باز هم یكی از آن طرح ها...! - توسط aramo - ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۳:۰۳ عصر
RE: رئیس جمهور و باز هم یكی از آن طرح ها...! - توسط ایلیا - ۱۳۹۱-۲-۷، ۱۰:۰۷ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلنگ ساخت بلندترین برج جهان در جده زده شد در این پروژه بزرگ چند شرکت سعودی از جمله " aramo 1 1,548 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۶:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Shahrsaz67
  آیین نامه جذب و نگهداری نیروهای نخبه در شهرداری ها ابلاغ شد FaTyJo0oN 0 1,246 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  سازمان شهرداری ها 101دهیاری استان البرز را درجه بندی كرد FaTyJo0oN 0 1,150 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۵:۲۷ عصر
  رشد 30 درصدی اعتبارات دولتی به شهرداری ها و دهیاری های كشور FaTyJo0oN 0 1,077 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۵:۲۵ عصر
  آسیای میانه نیازمند طرح جدید مسکن FaTyJo0oN 0 1,061 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۵:۱۱ عصر
  خانه شناور، تدبیر ژاپن هنگام زلزله ژاپنی ها کم‌تر از یکسال پس از وقوع سونامی و زمین aramo 0 1,020 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: aramo
  تخلیه آب از ایستگاه مترو (گزارش تصویری) خط 4 متروی تهران است به دلیل ورود آب رودخانه aramo 0 1,569 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۳:۲۹ عصر
  طرح ویژه مسکن به مراحل اجرایی نزدیک شد aramo 0 1,228 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۳:۲۶ عصر
  پروژه 200 میلیارد تومانی آب خزر از اراده تا ابهام!/ مازندران خود نیازمند آب است پروژ aramo 0 917 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۳:۱۵ عصر
  تصاویر/ وزش باد هم به تهران رحم نکرد aramo 0 1,183 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۳:۰۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان