امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری
سلام در رابطه با کنکور دانشگاه آزاد منظورتونه دیگه ؟ یا چارت آموزشی ؟

در رابطه با کنکور اولا باید بگم که در زمینه ی اسکیس روال کاملا متفاوت با کنکور سراسری هست اسکیس سراسری بیشتر به معماری نزدیکه و همچنین خیلی هم توی امتیاز دادن سختگیری بیشتره ولی اسکیس دانشگاه آزاد بیشتر به شهرسازی نزدیکه و سوالات معمولا با سالای قبل مشابه بیشتر طراحی یه شهرک یا ی سایت که اگه رشتتون شهرسازی باشه خیلی پاسخ دادن بهش سادست در مورد درسا هم باید بگم که وقت بیشتری رو روی مباحث عمومی بذارید چون هم پراکندست و هم فکر میکنم ضریبشم بالاتر رفته باشه توصیه میکنم ی بار سوالات سالای قبل رو بخونید دستتون میاد باید چطور درس بخونید توصیه میکنم بیشتر مقاله بخونید از نویسنده های مهم مثل دکتر گلکار دکتر پاکزاد و... هر مقاله ای که بود رو بخونید زیاد به لیست منابع توجه نکنید

( البته من در رابطه با کنکور سراسری اطلاعاتم بیشتره راجع به آزاد نکته ی دیگه ای به ذهنم نمی رسه ) اگه سوال خاصی دارید سوالتون رو مطرح کنید فکر میکنم بهتر بشه توضیح داد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، shahryar ، deldar ، JAVAD4050

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری - توسط s1s2s3 - ۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۱:۰۱ عصر
RE: پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری - توسط kiana7822 - ۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۰۱:۳۹ عصر
RE: پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری - توسط elham90 - ۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۱:۴۸ صبح
RE: پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری - توسط elham90 - ۱۳۹۰-۱۲-۱۸، ۱۲:۰۶ عصر
RE: پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری - توسط deldar - ۱۳۹۰-۱۲-۲۷، ۱۰:۲۳ صبح
RE: پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری - توسط losi - ۱۳۹۱-۱-۲۳، ۰۹:۱۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پرسش نامه تصویر ذهنی AZ!N 2 3,155 ۱۳۹۴-۳-۱۰، ۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: shahrsaz2kochoolo
  منابع کنکور طراحی شهری - کتاب زیبایی شناسی در معماری - گروتر godonly. 2 2,349 ۱۳۹۲-۹-۷، ۰۷:۳۳ عصر
آخرین ارسال: adibnia
  سوال در مورد ahp atria 4 2,844 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۲:۳۴ صبح
آخرین ارسال: atria
  تحلیل یک پروژه بازسازی شده در ایران یا جهان atria 6 2,901 ۱۳۹۲-۷-۲۴، ۱۱:۳۲ صبح
  همکاری با من در چاپ کتاب atria 16 5,984 ۱۳۹۲-۵-۲، ۱۲:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان