ایران شهرساز
[اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: آرشیو ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1806)
+--- انجمن: اخبار (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1807)
+---- انجمن: اخبار و اطلاعیه ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1810)
+---- موضوع: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز (/showthread.php?tid=10262)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - nazanin.gh - ۱۳۹۱-۲-۲۵

سلام مهندس.ممنون میشم اگه واسه منم ارسال بفرمایید.
nazi.gh68@yahoo.com
من درخواست دادم ، مثل اینکه ثبت نشد.
اگه میشه واسه منم بفرستید.ممنون.
nazi.gh68@yahoo.com

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - adelsharifi1988 - ۱۳۹۱-۲-۲۵

adelsharifi1988@yahoo.com

سلام میشه برای منم بفرستید

ممنون

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - alireza - ۱۳۹۱-۲-۲۵

(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۹:۱۷ صبح)راميلا نوشته است: سلام واقعا خسته نباشيد
اگه ميشه براي منم بفرستيد مچكرم
RAMILA1367.KAVE@LIVE.COM

(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۹:۵۱ صبح)city planner نوشته است: سلام اگه ممکنه برای من هم بفرستید ممنون از لطفتون
ایمیل من اینه samicityplanner@yahoo.com

(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۱۰:۵۹ صبح)mahhsa نوشته است: سلام ، خسته نباشید ، اگه میشه واسه منم بفرستید ، ممنونم...
mahsa.fatemii@gmail.com

(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۱۱:۰۸ صبح)sas.mmt نوشته است: سلام.خسته نباشید. لطفا برای منم بفرستید.
mt.86217119@gmail.com

(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۱:۳۰ عصر)mohsen_roohani نوشته است: سلام اگه ممکنه برای من هم بفرستید ممنون از لطفتون
ایمیل من اینه mohsen_roohani@yahoo.com

(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۲:۰۲ عصر)ramo69 نوشته است: سلام مهندس لطف کن واسه منم بفرست
delpinima_29@yahoo.com

(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۲:۴۲ عصر)محمد مهربون نوشته است: ا ا ا ا ا ا ا بابا بیخیال
چند وقت نبودیما
یه سری مقاله رو پیدا کردم که بذارم رو سایت ولی وقت نمیشه خب:D

(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۳:۵۹ عصر)maral نوشته است: یک دنیا ممنون اگه برا منم بفرستید.maral.hm@gmail.com

(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۵:۲۷ عصر)زینب علی ابادی نوشته است: با سلام و خسته نباشید
لطفا منابع مرحله دوم کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری را برایم به آدرس زیر ارسال فرمائید
zeinab.aliabadi@yahoo.com
از لطف شما سپاسگذارم.

(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۵:۳۷ عصر)nazanin.gh نوشته است: سلام مهندس.ممنون میشم اگه واسه منم ارسال بفرمایید.
nazi.gh68@yahoo.com
من درخواست دادم ، مثل اینکه ثبت نشد.
اگه میشه واسه منم بفرستید.ممنون.
nazi.gh68@yahoo.com

(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۵:۵۸ عصر)adelsharifi1988 نوشته است: adelsharifi1988@yahoo.com

سلام میشه برای منم بفرستید

ممنون
سلام

نام 3 منبع و فایل آماده سازی زمین برای همه شما ارسال شد و بزودی فایل دو منبع را ارسال میکنم.

سپاس تیم مدیریتی ایران شهرساز

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - alireza - ۱۳۹۱-۲-۲۶

اطلاعات جدیدی در مورد سوالات احتمالی امسال بدستم رسیده و بزودی در اختیار دوستان قرار میدهیم.
حتما خبرهای جدید را از ایران شهرساز دنبال کنید و هفته آینده هم مرحله دوم کارگروه شروع خواهد شد.

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - دختر یخی - ۱۳۹۱-۲-۲۶

یه لطفی کنیدو برای منم ارسال کنید

mitimloo@yahoo.com

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - nm67 - ۱۳۹۱-۲-۲۶

شرمنده میشه واسه منم بفرستین؟ ممنون از لطفتون
negarmojri@yahoo.com

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - alireza - ۱۳۹۱-۲-۲۶

دوستان لطفا پیام خصوصی ندهید برای هر 5 درخواست یکجا میفرستم سپاس

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - zxc - ۱۳۹۱-۲-۲۶

salam bi zahmat bara manam beferstid : aminsfrnd@yahoo.com

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - m.barzegar - ۱۳۹۱-۲-۲۷

سلام
ممنون میشم برای منم بفرستین
life_is_expectancy@yahoo.com

RE: ارسال منابع ارشد برنامه ریزی شهری برای مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - هدیه. - ۱۳۹۱-۲-۲۷

سلام
ممنونم ازتون. لطف کنین واسه منم بفرستین
مرسی
h.bahrampour@yahoo.com