ایران شهرساز
[اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: آرشیو ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1806)
+--- انجمن: اخبار (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1807)
+---- انجمن: اخبار و اطلاعیه ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1810)
+---- موضوع: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز (/showthread.php?tid=10262)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - sonqor - ۱۳۹۱-۳-۳۱

سلام مهندس.روزتون بخیر. اگه برای منم بفرستید ممنون میشم.باتشکر از زحماتتون
foladivali@yahoo.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - yassminafshar - ۱۳۹۱-۳-۳۱

برای من هم لطفا بفرستید yassminafshar@gmail.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - darkhord.gholamreza - ۱۳۹۱-۳-۳۱

سلام مهندس من سومين باره درخواست ميدم كه اين فايلها رو برام بفرستيد آيا بنده جز 5نفردوم هستم ؟آدرسم:darkhord.gholamreza@gmail.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - کمال جعفری - ۱۳۹۱-۴-۱

سلام ! ممنون می شم اگه برا منم بفرستین! kamaljafari1367@yahoo.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - mjj - ۱۳۹۱-۴-۲

سلام
اطلاعيه ها و منابع آزمون تشريحي عملي برنامه ريزي شهري رو براي من هم ارسال كنيد
moh.j.jokar@gmail.com
سلام براي من هم بفرستين
مممممممممممممممممممممنونننننننن
moh.j.jokar@gmail.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - sahar.f - ۱۳۹۱-۴-۲

سلام
ممنون میشم برای منم بفرستید. با تشکر
sahar69.f@gmail.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - alireza - ۱۳۹۱-۴-۲

(۱۳۹۱-۳-۳۰، ۱۰:۰۷ صبح)darkhord.gholamreza نوشته است: سلام مهندس درمورد اطلاعیه شماره 1ومنابع آزمون تشریحی -فایل آماده سازی زمین قبلا هم تقاضای ارسال کردم اگه امکان داره برای من هم بفرستید به [email=%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3darkhord.gholamreza@gmail.com]آدرسdarkhord.gholamreza@gmail.com[/email]

(۱۳۹۱-۳-۳۰، ۱۰:۳۵ صبح)hani joon نوشته است: سلام مرسی...

(۱۳۹۱-۳-۳۰، ۱۲:۵۴ عصر)rasoulmemar نوشته است: سلام.وقت بخیر.
لطفا منابع آزمون تشریحی برنامه ریزی شهری رو برای من هم بفرستید.
ممنونم
rasoul1400@gmail.com

(۱۳۹۱-۳-۳۱، ۰۵:۵۲ صبح)صفورا نوشته است: سلام روزتون بخير .لطفا منابع آزمون تشريحي مرحله دوم رو براي من هم بفرستيد .ممنونم.s_m1804@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۳۱، ۰۷:۰۷ صبح)mohsen91 نوشته است: سلام.، لطف کنید برای من ارسال فرمائید. با تشکر mohsen.hoseni3128@gmail.com

(۱۳۹۱-۳-۳۱، ۱۰:۴۳ صبح)ALI059 نوشته است:
(۱۳۹۱-۲-۲۴، ۰۶:۰۰ عصر)AliReza نوشته است: سلام

امروز تصمیم گرفتم که 3 تا از منابع احتمالی آزمون تشریحی 1391+فایل آماده سازی زمین را برایتان ارسال کنم لطفا در خواست خود را در همین تاپیک +ایمیل بزارید و هر 5 درخواست همزمان ارسال میشود و یکی یکی ارسال نمیشود.

خبر خوب بعدی هم بزودی یکی از امیدهای رتبه برتر با شما کار میکند تا شما وضعیت بهتری داشته باشید.

تشکر ویژه از مهندسین لوفرا و شیما
سپاس

سلام مهندس عزیز
لطفا برای من هم بفرستین:
Ahajmohammadi@Gmail.com

(۱۳۹۱-۳-۳۱، ۱۲:۲۱ عصر)sevda-mor نوشته است: اگه برای من هم ارسال کنید مهندس،
ممنون از لطفتون...
sevdamorsaluyi@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۳۱، ۱۲:۵۷ عصر)ALI059 نوشته است:
(۱۳۹۱-۲-۲۴، ۰۶:۰۰ عصر)AliReza نوشته است: سلام

امروز تصمیم گرفتم که 3 تا از منابع احتمالی آزمون تشریحی 1391+فایل آماده سازی زمین را برایتان ارسال کنم لطفا در خواست خود را در همین تاپیک +ایمیل بزارید و هر 5 درخواست همزمان ارسال میشود و یکی یکی ارسال نمیشود.

خبر خوب بعدی هم بزودی یکی از امیدهای رتبه برتر با شما کار میکند تا شما وضعیت بهتری داشته باشید.

تشکر ویژه از مهندسین لوفرا و شیما
سپاس

لطفا بر من هم بفرستین.با تشکر فراوارن از شما مهندی عزیز
Ahajmohammadi@Gmail.com

(۱۳۹۱-۳-۳۱، ۰۲:۳۶ عصر)yunes نوشته است: سلام مهندس.روزتون بخیر. اگه برای منم بفرستید ممنون میشم.باتشکر از زحماتتون
mousavi29023@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۳۱، ۰۴:۴۳ عصر)sonqor نوشته است: سلام مهندس.روزتون بخیر. اگه برای منم بفرستید ممنون میشم.باتشکر از زحماتتون
foladivali@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۳۱، ۰۷:۴۸ عصر)yassminafshar نوشته است: برای من هم لطفا بفرستید yassminafshar@gmail.com

(۱۳۹۱-۳-۳۱، ۱۰:۳۰ عصر)darkhord.gholamreza نوشته است: سلام مهندس من سومين باره درخواست ميدم كه اين فايلها رو برام بفرستيد آيا بنده جز 5نفردوم هستم ؟آدرسم:Darkhord.gholamreza@gmail.com

(۱۳۹۱-۴-۱، ۰۹:۱۳ صبح)کمال جعفری نوشته است: سلام ! ممنون می شم اگه برا منم بفرستین! kamaljafari1367@yahoo.com

(۱۳۹۱-۴-۲، ۱۱:۲۹ صبح)mjj نوشته است: سلام
اطلاعيه ها و منابع آزمون تشريحي عملي برنامه ريزي شهري رو براي من هم ارسال كنيد
moh.j.jokar@gmail.com
سلام براي من هم بفرستين
مممممممممممممممممممممنونننننننن
moh.j.jokar@gmail.com

(۱۳۹۱-۴-۲، ۰۱:۵۶ عصر)sahar.f نوشته است: سلام
ممنون میشم برای منم بفرستید. با تشکر
sahar69.f@gmail.com

سلام

نام 3 منبع و فایل آماده سازی زمین برای شما ارسال شد و بزودی فایل دو منبع را ارسال میکنم.

سپاس تیم مدیریتی ایران شهرساز

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - م_جعفرزاده - ۱۳۹۱-۴-۲

سلام ممنون میشم فایلا رو به منم بدین
mayestanmj@yahoo.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - maede1364 - ۱۳۹۱-۴-۳

با سلام و خسته نباشید لطفا برای من هم بفرستید. maedetorfe@yahoo.com
با سلام و خسته نباشیدخدمت شما لطفا برای من هم ارسال کنید maedetorfe@yahoo.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - abd.roshan - ۱۳۹۱-۴-۳

سلام
اگه امکان داره برای من هم بفرستید
abd.roshan@gmail.com