ایران شهرساز
[اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: آرشیو ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1806)
+--- انجمن: اخبار (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1807)
+---- انجمن: اخبار و اطلاعیه ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1810)
+---- موضوع: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز (/showthread.php?tid=10262)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - baradaran - ۱۳۹۱-۳-۱۳

salam man shadidan niazmande komakam.
tapil_mig@yahoo.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - سمانه علایی - ۱۳۹۱-۳-۱۳

سلام
ممنون که برام فرستادین
منتظر بقیش هسم
ممنون

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - ramshtin - ۱۳۹۱-۳-۱۳

ramshtin@hotmail.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - ashiarchi - ۱۳۹۱-۳-۱۳

merc
ashkan_ipa@yahoo.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - mehdi rahbar - ۱۳۹۱-۳-۱۳

سلام خواهش میکنم برای منم منابع را ارسال کنید مرسی
MAHDIRAHBAR74@YAHOO.COM
MAHDIRAHBAR74@YAHOO.COM

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - محمد عباسی - ۱۳۹۱-۳-۱۶

سلام سوال مرحله دوم پارسال را برایم بفرستید

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - nedashahrsaz - ۱۳۹۱-۳-۱۶

سلام میشه لطفا واسه منم بفرستید. مرسی
neda_90_69@yahoo.com

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - alireza - ۱۳۹۱-۳-۱۶

(۱۳۹۱-۳-۱۲، ۱۱:۱۲ عصر)nila18 نوشته است: سلام اگه لطف کنید برای منم بفرستید.

nila.mehraboon@gmail.com

(۱۳۹۱-۳-۱۲، ۱۱:۱۲ عصر)پارسایان نوشته است: با عرض سلام

لطفا واسه منم بفرستید ممنون میشم
lovelysami_1369@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۱۳، ۰۹:۰۹ صبح)baradaran نوشته است: salam man shadidan niazmande komakam.
tapil_mig@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۱۳، ۰۳:۱۲ عصر)ramshtin نوشته است: ramshtin@hotmail.com

(۱۳۹۱-۳-۱۳، ۰۴:۲۵ عصر)ashiarchi نوشته است: merc
ashkan_ipa@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۱۳، ۰۶:۰۹ عصر)mehdi rahbar نوشته است: سلام خواهش میکنم برای منم منابع را ارسال کنید مرسی
MAHDIRAHBAR74@YAHOO.COM
MAHDIRAHBAR74@YAHOO.COM

(۱۳۹۱-۳-۱۶، ۰۸:۲۷ عصر)nedashahrsaz نوشته است: سلام میشه لطفا واسه منم بفرستید. مرسی
neda_90_69@yahoo.com
سلام

نام 3 منبع و فایل آماده سازی زمین برای شما ارسال شد و بزودی فایل دو منبع را ارسال میکنم.

سپاس تیم مدیریتی ایران شهرساز

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - alireza - ۱۳۹۱-۳-۱۶

(۱۳۹۱-۳-۱۲، ۱۲:۵۸ صبح)sundra نوشته است: سلام
مهندس
بسیار نیاز دارم به چنین منابعی
لطفا برام ارسال کنید ممنون
ms.saniee@gmail.com

(۱۳۹۱-۳-۱۲، ۱۰:۲۴ صبح)ashiarchi نوشته است: salam, mohandes lotfan vase manam befrestid, merc
ashkan_ipa@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۱۲، ۱۲:۲۸ عصر)امیدو نوشته است: armaghan.n10@gmail.com
tnx

(۱۳۹۱-۳-۱۲، ۱۲:۵۱ عصر)radan نوشته است: arkadas_iran@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۱۲، ۱۱:۱۲ عصر)nila18 نوشته است: سلام اگه لطف کنید برای منم بفرستید.

nila.mehraboon@gmail.com

(۱۳۹۱-۳-۱۲، ۱۱:۱۲ عصر)پارسایان نوشته است: با عرض سلام

لطفا واسه منم بفرستید ممنون میشم
lovelysami_1369@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۱۳، ۰۹:۰۹ صبح)baradaran نوشته است: salam man shadidan niazmande komakam.
tapil_mig@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۱۳، ۰۳:۱۲ عصر)ramshtin نوشته است: ramshtin@hotmail.com

(۱۳۹۱-۳-۱۳، ۰۴:۲۵ عصر)ashiarchi نوشته است: merc
ashkan_ipa@yahoo.com

(۱۳۹۱-۳-۱۳، ۰۶:۰۹ عصر)mehdi rahbar نوشته است: سلام خواهش میکنم برای منم منابع را ارسال کنید مرسی
MAHDIRAHBAR74@YAHOO.COM
نقل‌قول: با عرض سلام و تشکر پیشاپیش من هم مشتاق دریافت فایلهای ارزشمند ارسالی شما هستم oneasker@gmail.com
MAHDIRAHBAR74@YAHOO.COM
سلام

نام 3 منبع و فایل آماده سازی زمین برای شما ارسال شد و بزودی فایل دو منبع را ارسال میکنم.

سپاس تیم مدیریتی ایران شهرساز

RE: [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز - barshiel - ۱۳۹۱-۳-۱۶

سلام

ممنون میشم برای منم بفرستید
babapourm@gmail.com