ایران شهرساز
نتایج اوووووووووووووووومد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com)
+-- انجمن: چیدمان قدیمی ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1591)
+--- انجمن: تالار ویژه سایت ایران شهرساز (رایگان) (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1)
+---- انجمن: اخبار و اطلاعیه های ایران شهرساز (https://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=586)
+---- موضوع: نتایج اوووووووووووووووومد (/showthread.php?tid=17051)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: نتایج اوووووووووووووووومد - foroogh.r - ۱۳۹۲-۶-۸

(۱۳۹۲-۶-۸، ۰۹:۵۵ صبح)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۸، ۰۴:۰۵ صبح)rmz.mina نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۰۱ صبح)holland نوشته است: درودبر شما جناب مهندس zalatan.این افرادی که بدین ترتیب اظهار فضل می کنند چاره ای جز دستیازیدن به طناب پوسیده مغلطه ندارند.چون خودشان بهتر از همه از کنه ماجرا باخبرند.اینها اگر راست می گویند یک دانشگاه در دنیای پهناور نام ببرند که در آن طراحی شهری !!!!!!!!! تدریس شود فقط یک دانشگاه.این طور هم که از شواهد و قراءن پیداست صحبت از حذف این رشته من درآوردی در آینده است.مهندسان محترم طراح شهر!!!!!!!! این جمله طلایی را به خاطر داشته باشند که "طراحان شهری در تمام دنیا جز در ایران برنامه ریزانی هستند که آموزشهای خاص در زمینه طراحی نیز دیده اند".می گین نه از اساتید محترمتون بپرسید .ارادتمند
شما لطفا ابتدا یک بار حرفهایی که می خواهید بیان کنید ، مرور کنید ، بعد بیان کنید به جهت اطلاعات بسیار پایینی که راجع به رشته طراحی شهری دارید عرض می کنم !!!
امیدوارم روزی برسه که دانشجوها و فارغ التحصیلان همه ی رشته ها به همدیگه احترام بذارن و به خودشون اجازه ندن راجع به مواردی که اطلاعات کافی در موردش ندارن نظر بدن ............
سلام مهندس یک سوال، اما قبلش تاکید کنم این مطالب واقعا فاقد ارزش هست و امیدوارم تمام اعضایی که قصد پرداخت مجدد به این مطلب رو دارند ابتدا در حرف هاشون یه مقدار تامل کنند و سپس اون رو در سایت قرار بدند.
سوالم اینه واقعا الان طراحی شهری تو دانشگاه های دنیا حذف شده؟ ( چون اطلاعات کافی ندارم می پرسم) یعنی الان فقط رشته برنامه ریزی وجود داره؟؟
دوستان من در این رشته توی خیلی از کشورها مشغول به تحصیل هستند و خیلی هم اعتبار داره
خیر مهندس هم چین چیزی نیست...

RE: نتایج اوووووووووووووووومد - eleven11 - ۱۳۹۲-۶-۸

خیلی از حرکت دوستان چیز دان برنامه ریز متعجب شدم !!!!!!!!!

یه دوست طراح شهری اومد مطالبی رو در رابطه با رشته برنامه ریزی شهری بیان کرد. که خلاف واقع بود.

بنده خیلی محترمانه بعنوان یک طراح شهری اومدم و جواب این دوستمون رو دادم که دارن اشتباه میکنن و اهمیت به عنوان رشته و عنوان علمی مهندس و دکتر نیست. وهر رشته ای جایگاه خودش رو داره .... و از موضع دفاع از برنامه ریزی بر اومدم.

اما دوستان برنامه ریز همچنان دارن این قضیه رو کش میدن و طراحی شهری رو میکوبن . دوستان عزیز سعی کنید خودتون رو بعنوان یک فرد باسواد و مفید مطرح کنید. والا من و خیلی از بقیه دوستان طراح شهری هم میتونیم بیایم از رشتمون دفاع کنیم . این جوربحث ها جز کدورت و دو دسته گی ثمره ی دیگه ای نداره .

موفق باشید.

RE: نتایج اوووووووووووووووومد - masir - ۱۳۹۲-۶-۸

آقا صلوات بفرست

RE: نتایج اوووووووووووووووومد - bita.fazel.m - ۱۳۹۲-۶-۸

متاسفم از این برخورد ها و تعصب ها. ...

RE: نتایج اوووووووووووووووومد - mahan - ۱۳۹۲-۶-۸

آقایان و خانمهای محترم!نگاه کنید از سواد یا درسی که خوندید چه بهره ای دارین میبرین؟این حرفا چه ارزشی داره؟خیلی از طراحها و معمارهای دنیا (مثل فرانک لوید رایت وگدس و سوریاای ماتا و.....)اصلا مدرک دانشگاهی نداشتن یا مرتبط با شهرسازی نبوده!بسیاری از افراد که تو سازمانها و شرکتهای متفاوت دارن در زمینه طرحهای شهری دارن کار میکنن که بیشتر هنر و کاری که یاد گرفتن رو بصورت تجربی یاد گرفتن.
مهم اینه که تو هر رشته ای هستین نمره بیست اون رشته باشین یا حداقل تلاشتونو بکنین!این حرفا یه پاپاسی هم ارزش نداره حالا تو بیا به طراحی شهریت بناز و اون یکی بیاد به برنامه ریزی شهریش!!!!!!
راستی دانشگاههای بین المللی مدرکشون معتبره!اگه پولت میرسه برو که خوبه!ولی مجازی اعتباری تو بازار کار مثل بقیه مدرکهای موجود نداره لااقل تا اونجایی که من میدونم اگه دوست دیگه ای اطلاعات کاملتری داره راهنمایی بفرماین!!!!
موفق و پیروز باشیم!!!!!!!

RE: نتایج اوووووووووووووووومد - nedashahrsaz - ۱۳۹۲-۶-۸

(۱۳۹۲-۶-۶، ۱۲:۵۱ عصر)eleven11 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۶، ۱۲:۲۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: والا دوستان تبریک میگم ولی نظر من اینه اونایی که رشته برنامه ریزی قبول شدن زیاد شاهکار نکردند چون واقعا مدرک دارش تو ایران خیلی زیاده نگاه کنید طراحخی شهری به این همه عظمت تو ایران هیچی نیست چه برسه به برنامه ریزی فقط میتونم بگم دو سال دیگر بیکاری خود را عقب انداختید و فردا که فارغ شدید بهتون میگن فوق لیسانس های بیکار به جای لیسانس های بیکار
یک تجربه بگم چقدر قشنگ و هیجان انگیز هست قبولی تو ازمون ها حتی اگر ادبیات هم باشه ولی وقتی میری برای ثبت نام تاز میفهمیه ادم که چه غلطی کرده

واین را هم بگم من منفی گرا نیستم واقعیات جامعه را میگم من پارسال که در ازمون طراحی شهری قبول شدم با اقای دهقان پیام خصوصی دادم گفتم میگن طراحی شهری بهتر از برنامه ریزی هست و استادم رو طراحی تاکید میکنند ایشون هم گفت حرف استادتون طلا است و واقعا اینطور است منم گفتم اخه سخته قبول طراحی شهری ایشون به من گفت اخه ارزش داره وطراحی رشته بزرگیه ولی برنامه ریزی چیزی نداره والان خیلی خوشحالم که طراحی خوندم و قبول شدم ووقتی میگم رشتم طراحیه یک احساسی بهم دست میده تا بگم برنامه ریزی م از اقای دهقان به خاطر راهمایی ÷ارسالشون هم مچکر و کمل تشکر را دارم

دوست عزیز هر کس هر رشته ای که علاقه داشته شرکت کرده و تلاش کرده . اینکه از نظر شما برنامه ریزی شهری بده و اونایی که قبول شدن شاهکار نکردن نظر شخصی شماست که بهتره برای خودتون نگهش دارین و اینقد با صراحت عنوان نکنید .

دوما مهم عنوان نیست اینکه عنوان رشته طراحی باشه یا برنامه ریزی یا عنوان علمی مهندس یا دکتر. .. مهم اینه که ما در رشته ای که عنوانش رو یدک میکشیم به اندازه ای از بار علمی که در خور عنوان اعطایمون هست رسیده باشیم .

از طرف : دانشحوی طراحی شهری در حال دفاع پایان نامه)
علاوه بر تمامی مسائلی که دوست عزیز در حال دفاعمون گفتن و تشکر می کنم باید بگم بعید می دونم مهندس دهقان همچین حرفی زده باشن، اما اگرم زدن واقعا تاسف آوره که دارن سایتی رو مدیریت می کنند که از نظر خودشون حداقل 50 درصد کاربرانش (بچه های برنامه ریزی) درسی رو می خونن که چیزی نداره!!!!

RE: نتایج اوووووووووووووووومد - alireza - ۱۳۹۲-۶-۸

(۱۳۹۲-۶-۸، ۰۷:۰۱ عصر)nedashahrsaz نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۶، ۱۲:۵۱ عصر)eleven11 نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۶، ۱۲:۲۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: والا دوستان تبریک میگم ولی نظر من اینه اونایی که رشته برنامه ریزی قبول شدن زیاد شاهکار نکردند چون واقعا مدرک دارش تو ایران خیلی زیاده نگاه کنید طراحخی شهری به این همه عظمت تو ایران هیچی نیست چه برسه به برنامه ریزی فقط میتونم بگم دو سال دیگر بیکاری خود را عقب انداختید و فردا که فارغ شدید بهتون میگن فوق لیسانس های بیکار به جای لیسانس های بیکار
یک تجربه بگم چقدر قشنگ و هیجان انگیز هست قبولی تو ازمون ها حتی اگر ادبیات هم باشه ولی وقتی میری برای ثبت نام تاز میفهمیه ادم که چه غلطی کرده

واین را هم بگم من منفی گرا نیستم واقعیات جامعه را میگم من پارسال که در ازمون طراحی شهری قبول شدم با اقای دهقان پیام خصوصی دادم گفتم میگن طراحی شهری بهتر از برنامه ریزی هست و استادم رو طراحی تاکید میکنند ایشون هم گفت حرف استادتون طلا است و واقعا اینطور است منم گفتم اخه سخته قبول طراحی شهری ایشون به من گفت اخه ارزش داره وطراحی رشته بزرگیه ولی برنامه ریزی چیزی نداره والان خیلی خوشحالم که طراحی خوندم و قبول شدم ووقتی میگم رشتم طراحیه یک احساسی بهم دست میده تا بگم برنامه ریزی م از اقای دهقان به خاطر راهمایی ÷ارسالشون هم مچکر و کمل تشکر را دارم

دوست عزیز هر کس هر رشته ای که علاقه داشته شرکت کرده و تلاش کرده . اینکه از نظر شما برنامه ریزی شهری بده و اونایی که قبول شدن شاهکار نکردن نظر شخصی شماست که بهتره برای خودتون نگهش دارین و اینقد با صراحت عنوان نکنید .

دوما مهم عنوان نیست اینکه عنوان رشته طراحی باشه یا برنامه ریزی یا عنوان علمی مهندس یا دکتر. .. مهم اینه که ما در رشته ای که عنوانش رو یدک میکشیم به اندازه ای از بار علمی که در خور عنوان اعطایمون هست رسیده باشیم .

از طرف : دانشحوی طراحی شهری در حال دفاع پایان نامه)
علاوه بر تمامی مسائلی که دوست عزیز در حال دفاعمون گفتن و تشکر می کنم باید بگم بعید می دونم مهندس دهقان همچین حرفی زده باشن، اما اگرم زدن واقعا تاسف آوره که دارن سایتی رو مدیریت می کنند که از نظر خودشون حداقل 50 درصد کاربرانش (بچه های برنامه ریزی) درسی رو می خونن که چیزی نداره!!!!
سلام
کاربر s1s2s3 با چندین بار تذکر و التماس ایشان و واسطه قرار دادن تعدادی از مدیران بازگشتند و همیشه باعث تشنج در سایت می شوند و در صورت تکرار برای همیشه از خدمات سایت محروم خواهند شد.
من رشته ام عمران بوده و اظهار نظر برتری گرایش هایی که تخصصی در آنها ندارم را نمی کنم.
و از دوستان تقاضا داریم که مطالب مناسب سایت را ارسال کنند.
با تشکر

RE: نتایج اوووووووووووووووومد - nedashahrsaz - ۱۳۹۲-۶-۸

سلام دوستان
کسی شهری بهشتی آورده؟
من 20 بود رتبم و بهشتی آوردم :)

RE: نتایج اوووووووووووووووومد - zolatan - ۱۳۹۲-۶-۸

این حرف ها همه درست. ولی یه بدی که حافظه خوب داره این که اگر یادتون باشه که من خوب یادم همین دوستی که میگه رشته فقط طراحی شهری، تا پای انصراف از دانشگاهشون رفته بودن و با سلام صلوات و فال و استخاره ادامه دادند و حالا من نمی دونم تو این مدت چه انقلاب علمی براشون اتفاق افتاده که همچون کلام مجنون در وصف لیلی، قربون صدقه رشتشون میرن. والا ما که خیلی مسرور میشیم از این که ایشون اینقدر به تحصیل علاقمند شدن ولی خوبه که نه از اینور بوم بیوفته آدم نه از اونورش.هر لیوانی یه ظرفیتی داره و نباید اندازه یه پارچ توش آب ریخت.

RE: نتایج اوووووووووووووووومد - avina7707 - ۱۳۹۵-۱۲-۳

ضمن تبریک به همه دوستانی که قبول شدن و با آرزوی موفقیت برای سایر دوستان. لطفا واسه منم دعا کنین چون در شرف دفاع پایان نامه ارشدم هستم.