امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر...
من یه درسی به اسم مبارک ترافیک اونم مبانیشو!! افتادم.نخند آقا بگو خوب;) حالا دانشگاه هم تعطیل شده تقریبا ما موندیم دنبال استاد.استاد هم از اون استادای گل که فقط نمره ی تو برگه رو میدن حالا یکم هم روش ولی قبولت نمیکنن.خلاصه دفترشم رفتیم نبود تصمیم گرفتم زنگ بزنم بهش.تماس و صحبت ها رو مثل فیلنامه میکنم براتونD:
من:الو سلام استاد خوبید و ...؟
استاد:سلام مرسی ممنون و ... شما؟
من:استاد فلانی هستم کلاس مبانی ترافیک.
استاد:بله بفرمایید امرتون؟
من:استاد من نمرمو دیدم راستش میخواستم یه تجدید نظری کنین ببینین راه داره یجوری حالا با پروژه ای چیزی من اینو قبول شم چون دیگه تا سال بعدی ارایه نمیشه!!
استاد:فامیلیتون چی بود؟
من:فلانی3
استاد:بله اجازه بدید برگتونم همینجاست
من:بله مرسی
استاد:آره فلانی دیگه آره؟
من:بله بله.استاد نمرمو شما دادید ۹.۵.میشه ۱۰ بدید لااقل؟
استاد:بله شما نمره اصلیتون ۷ شده شما تا فردا فرصت اعتراض دارید.برید اعتراض رو بزنید من نمره واقعیتون بهتون بدم!
من:استاد نمره ی واقعی یعنی همون ۷ ؟؟؟!7
استاد:آره دیگه!31
من:نه نه استاد خیلی خیلی ممنون همون نمره ای که دادین عالیه مرسی دیگه اعتراض لازم نیست و ایناD:213
آره دیگه خلاصه مارو انداخت و ما مجبور شدیم سال بعد دوباره این درس رو برداریم که باز هم افتادیم اوونم جریانی داره که با مکافاتی قبول شدم که اگه نمیشدم یه سال اضافه باید دانشگاه میموندم ...(تو پرانتز بگم من فقط این درس و با انقلاب رو افتادم و دیگه هیچ نگید خنگ بوده طرف683)
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، ایلیا ، sepideh ، 0RKIDEH ، farza ، shokri ، قاصدک ، Ƒanos ، rezvan87 ، mina91

پیام‌های داخل این موضوع
بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۱۵ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۰۸ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۵ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۶ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۲۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط ایلیا - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۶:۵۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۸:۰۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۰:۲۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط .Utopia - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۰:۴۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۰۸ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط neda_tgv - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۲:۲۱ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط negar najafi - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۰:۱۷ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۰۹:۲۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۲-۱۵، ۰۵:۴۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۲-۱۶، ۰۶:۰۱ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۱:۰۲ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط zolatan - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Sadeghpour - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۲:۱۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط قاصدک - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۳:۴۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۱۲:۳۰ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط rezvan87 - ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۱:۱۳ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۳-۳-۱۳، ۱۰:۱۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط URBAN 98 - ۱۳۹۳-۳-۱۳، ۱۱:۳۵ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط maryam taban - ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۱:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان