امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر...
یکی دیگه:

از قبولی دانشگاه:

دیپلم بودم و نتایج کنکور اومد و من نتونستم نتایج را بگیرم بهمین دلیل شب که به خونه رسیدم پیش یکی از دوستان رفتم و نتایج را ازش گرفتم(اون موقع اینترنتی نبود)اسمم نبود و فرداش بابام کار سختی داد بهم که فکر نمیکنم هر کسی بتونه انجام بده تا اینکه حدود 2 روز بعدددددددددد..........داشتم نتایج را ورق میزدم (من همیشه کنجکاو هستم و دنبال اعداد روند و ....) تا اینکه یک لحظه شماره داوطلبی ام را دیدم خیلی جا خوردم ولی به روی خودم نیاوردم چون مطمئن نبودم خوب نگاه کردم دیدم خودشه بعد اومدم به اسم کنارش میدونید چی بود؟؟؟؟

درسته علیرضا ذهقان3

قبول شدم ......113

میخواید نتایج مرحله 2 را هم براتون بنویسم اونم جالبه....15
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Shahrsaz67 ، .Utopia ، ایلیا ، 0RKIDEH ، امیررضا ، قاصدک ، rezvan87

پیام‌های داخل این موضوع
بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۱۵ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۰۸ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۵ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۶ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۲۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط ایلیا - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۶:۵۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۸:۰۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۰:۲۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط .Utopia - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۰:۴۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۰۸ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط neda_tgv - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۲:۲۱ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط negar najafi - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۰:۱۷ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۰۹:۲۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۲-۱۵، ۰۵:۴۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۲-۱۶، ۰۶:۰۱ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۱:۰۲ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط zolatan - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Sadeghpour - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۲:۱۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط قاصدک - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۳:۴۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۱۲:۳۰ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط rezvan87 - ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۱:۱۳ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۳-۳-۱۳، ۱۰:۱۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط URBAN 98 - ۱۳۹۳-۳-۱۳، ۱۱:۳۵ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط maryam taban - ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۱:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان