[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود کتاب مبانی پرسپکتیو(جان مونتاگیو)
کتاب مبانی پرسپکتیو جان مونتاگیو رو براتون اسکن کردم.کتاب خوبیه مخصوصا برای کسانی که از همین عید همزمان با خواندن دروس تئوری به فکر اسکیس معماری و طراحی شهری هم هستند.
سرفصلهای این کتاب:
-دید از بالا -پرسپکتیو از اشیای واقعی -پلان,نما و تصاویر پارالاین -ترسیم صحنه های پرسپکتیوی -ابزارهای هندسی,قطر,مربع و مکعب -سطوح شیبدار -دایره و سطوح منحنی -سایه و انعکاس -تجسم سریع و طراحی با دست آزاد -پرسپکتیو انسان -سایه و راندو -طراحی پرسپکتیوی و کامپیوتر -طراحی پرسپکتیوی مرحله به مرحله -ضمیمه(دستور العمل جهت پیشرفت در طراحی,سوالات تصویری و ...)

.pdf   مبانی پرسپکتیو-قسمت 4.pdf (اندازه: 4.65 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,472)
.pdf   مبانی پرسپکتیو-قسمت 1.pdf (اندازه: 5.04 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,684)
.pdf   مبانی پرسپکتیو-قسمت 2.pdf (اندازه: 5.32 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,317)
.pdf   مبانی پرسپکتیو-قسمت 3.pdf (اندازه: 5.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,286)

آخرین ارسال های من :
2
RE: دانلود کتاب مبانی پرسپکتیو(جان مونتاگیو)
متشکرم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: atelieahjam
    3
    سپاس
    عالیی بووود

آخرین ارسال های من :
      4
      سپاس از این مطلب

آخرین ارسال های من :
        5
        مطلب بسیار خوب و کاربردی بود و خوب توضیح داده شده بود
        ممنون از اشتراکتون، خیلی لطف کردید
        آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
         سپاس شده توسط: atelieahjam ، sardarekord
        6
        (1393-3-10، 03:34 عصر)maryam taban نوشته است: مطلب بسیار خوب و کاربردی بود و خوب توضیح داده شده بود
        ممنون از اشتراکتون، خیلی لطف کردید
        سلام41

آخرین ارسال های من :
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          کتاب تراکم در شهرسازی (اصول و معیار های تعیین تراکم شهری) از دکتر محمد مهدی عزیزی U.D.SG 480 1394-4-30، 06:02 عصر
        آخرین ارسال: vahid3717
          دانلود فصل روم و امپراطوری کتاب تاریخ شکل شهر U.D.SG 207 1394-4-29، 12:46 عصر
          کتاب با ارزش کتاب تاریخ شهر - بنه ولو ماراویا 1,923 1394-4-29، 12:41 عصر
          درخواست رایگان درخواست کتاب-فوری aliabedi 322 1394-4-9، 05:44 عصر
        آخرین ارسال: urbanDesign.h
          درخواست رایگان کتاب الفبای شهر از محمود برآبادی shahab_fallahpour 192 1394-4-9، 04:30 عصر
        آخرین ارسال: shahab_fallahpour
          کتاب کندوکاوی در تعاریف طراحی شهری از کورش گلکار U.D.SG 203 1394-4-8، 11:48 عصر
        آخرین ارسال: U.D.SG
          مشاوره برنامه ریزی کسی کتاب کارگاه برنامه ریزی اسماعیل شیعه رو داره؟بچه لطفا زود تر خبر بدین صادقی1 209 1394-3-29، 11:49 صبح
        آخرین ارسال: صادقی1
          رایگان! دانلود کتاب راهنمای طراحی فضاهای شهری در ایران دکتر پاکزاد برای اولین بار در اینترنت dementor 13,836 1394-3-11، 08:26 عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          دانلود کتاب تکنیکهای کاربردی پرسپکتیو-صدیق udesigner 1,923 1394-3-8، 04:33 عصر
        آخرین ارسال: AliReza
          کتاب مدیریت شهری بیژن دادرس faezeh1372 436 1394-2-25، 11:21 عصر
        آخرین ارسال: حسنیه هزاره
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آخرین ارسال های انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          روز راهجیری (Raahgiri) در هند، ایجاد یک تفاوت برای جوانان دارای معلولیت 29 دقیقه‌ی پیش sgc sgc مدیریت شهری
          مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 6 ساعت پیش mahshid -jm samon مشاوره کنکور
          مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 دیروز AliReza pouya_831 مشاوره کنکور
          دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایر... دیروز AliReza AliReza عکس ، فیلم و mp3
          پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید دیروز amindatcom AliReza لیست پایان نامه های ایران شهرساز
          دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 94-آزمون 9 مرداد 94 دیروز AliReza rahamas تالار گفتمان طراحی شهری
          آیا ماشین‌های بدون راننده، راه‌حلی برای امنیت جاده‌ای هستند؟ دیروز sgc sgc مدیریت شهری
          مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 دیروز سمانه کاشی samon مشاوره کنکور
          کنکور ارشد به ارديبهشت سال95 بعد موکول شد از بهمن به اردیبهشت وضعیت مرحله د... 5-11 AliReza پریسیما تالار گفتمان طراحی شهری
          اعتراض به سازمان سنجش در کنکور طراحی شهری 94-9 مرداد 94 5-11 AliReza fatemehfathi تالار گفتمان طراحی شهری
          نقشه اتوکد شهر تبریز 5-11 mem-ar-chitect nafis72 درخواست نقشه
          كلاس تري دي مكس نرويد! دانلود فيلم آموزش فوق العاده در ايران شهرساز 5-11 AliReza mohamad136931 تحقیقات و جزوات
          اطلاعیه  اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری 5-11 فرانک. جواهری فرانک. جواهری تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          اطلاعیه  اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 5-11 فرانک. جواهری فرانک. جواهری تالار گفتمان طراحی شهری
          آنچه از اسکیس کنکور 94 گفته شد+تحلیل سوال اسکیس طراحی شهری 9 مرداد 94 5-11 AliReza Arash_109 تالار گفتمان طراحی شهری
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
        [-]
        تبلیغات
        جستجو
        جستجوی گوگل