امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . .
آرزو می کنم تو سال جدید همه به آرزوهاشون برسن و سالی پر بار برای ما معماران و شهرسازان محترم باشه....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط امیررضا ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، .Utopia ، mahsa.aezzi ، JAVAD4050
    امیدوارم که در سال جدید همه بچه های سایت که در آزمون شهرداری شرکت کردند چه در آزمون اول و چه آزمون دوم و سوم همه قبول بشن و حق به حق دار برسه و دیگر شاهد حضور افراد بی لیاقت در شهرداری، مسکن وشهرسازی و... نباشیم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، .Utopia ، JAVAD4050 ، shahrsaz1390
    (۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۰۱:۰۶ صبح)orkideh_04 نوشته است: آرزویم، آرزوی همه شماست...
    که از آشنایی با تک تک شما بسیار خرسندم

مهنس محمد مهربون، بسیار ایده و متن زیبایی بود
    خیلی زیاد تحت تاثیر قرار گرفتم...

پیشاپیش نوروز مبارک
    مرسی مهندس
    شما لطف دارید
    ناگفته نماند که ایده، از طرف مهندس دهقان بود :shy:
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
    اللهم عجل لولیک الفرج

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، JAVAD4050 ، Shahrsaz67 ، mahsa.aezzi ، FaTyJo0oN
      با اجازه کاربر mahnazed خستگی ناپذیر;):
      آرزو بر جوانان عیب نیست / لیک mahnazed را علم غیب نیست
      او دو روزی را به ما مهلت بداد / اندر این مهلت بسی رخصت بداد
      حرف تو این است مرگت دیر گشت / آرزوها در سرت زود پیر گشت!
      این زمن بشنو که پندی دادمت / پندها با بیت چندی دادمت
      سر تو بالا کن ولی اینجا مگو / خلوتی کن هرچه میخواهی بگو
      آرزوی مرگ هرچند جایش اینجا نیست ولی اگر در جای خود استفاده شود جالب است و تا جایی که ممکن است باید حیات خواست و اگر مرگی خواستی باید هدفت حیات بعد آن باشد وگرنه هیچ هیچ مطلوب محبوب نیست.
      آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
      احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
      پاسخ
       سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، ایلیا ، محروم ، mahsa.aezzi
      سلاممممممممممممم به همه دوستای گلم عید همتون مبارک :heart::heart:(نبودم دیر شد دیگه شما به بزرگی خودتون ببخشید)
      امیدورام که همتون سال خوبی پیش رو داشته باشید:):):)
      اول از مهندس محمد تشکر می کنم واسه تاپیک خوبشون :heart:
      منم ارزو می کنم که همه به ارزوهاشون برسن و سال جدید سالی باشه پر از تلاشهای زیاد موفقیتهای فراوون و شادیهای بی انتها واسه همه باشه:angel::angel:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط JAVAD4050 ، aramo ، .Utopia ، Shahrsaz67 ، 0RKIDEH ، mahsa.aezzi ، FaTyJo0oN
      بگذارید یک بار خودخواه باشم.آرزو میکنم کنکور ارشد طراحی شهری امسال رو موفق باشم و به هدفم برسم. هر هدفی انگیزه ای میخواد.انگیزه من چیه؟
      نه به خاطر اینکه از بچگی عاشق طراحی شهری بودم!یا اینکه من ذاتا یک طراح شهریم!نه به خاطر اینکه من بهترین طراح شهری هستم و هنوز کشف نشدم!
      به خاطر کمر خمیده پدرم که بعد از 30 سال آموزش به جوانان شهرم برای کسب درآمد مجبور به پشت ماشین نشینی شده,به خاطر هزینه ای که برای دانشگاه آزادم داد.به خاطر مهربانی مادرم.به خاطر محرومیت مردم بزرگ کرد که ریشه در دل تاریخ دارند.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا ، shokri ، FaTyJo0oN ، mahsa.aezzi ، Shahrsaz67
      چه زیبا نوشتی...
      خودخواهی زیبایی بود!

پاسخ
       سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، mahsa.aezzi ، Shahrsaz67
      (۱۳۹۱-۱-۱۰، ۱۲:۰۴ صبح)hamed66 نوشته است: بگذارید یک بار خودخواه باشم.آرزو میکنم کنکور ارشد طراحی شهری امسال رو موفق باشم و به هدفم برسم. هر هدفی انگیزه ای میخواد.انگیزه من چیه؟
      نه به خاطر اینکه از بچگی عاشق طراحی شهری بودم!یا اینکه من ذاتا یک طراح شهریم!نه به خاطر اینکه من بهترین طراح شهری هستم و هنوز کشف نشدم!
      به خاطر کمر خمیده پدرم که بعد از 30 سال آموزش به جوانان شهرم برای کسب درآمد مجبور به پشت ماشین نشینی شده,به خاطر هزینه ای که برای دانشگاه آزادم داد.به خاطر مهربانی مادرم.به خاطر محرومیت مردم بزرگ کرد که ریشه در دل تاریخ دارند.

منم آرزو می کنم شما به آرزوتون برسین ...به خاطر عشقتون به رشته تون... به جبران زحمات پدرتون :heart:... به قدر شناسی مهر مادرتون:heart:........ و به خاطر کشورم که به افرادی چون شما نیاز دارد:blush:
      آخرین ارسال های من :

خدایا:
      مرا ببخش ،  
      به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
      و خانه تو نبود....!!!!
      63
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، shokri ، mahsa.aezzi ، ایلیا ، Shahrsaz67 ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        لیله الرغائب: امشب بزرگی‌ات می‌شود آرزوهایت haydariyan 0 946 ۱۳۹۴-۲-۳، ۰۷:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: haydariyan
        کیا روز پدر رو تبریک می گن؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-) Sadeghpour 9 5,688 ۱۳۹۱-۳-۱۵، ۱۱:۵۹ عصر
      آخرین ارسال: JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان