امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نقشه تفصیلی شهر بجنورد(vip)
ممنون مهندس دهقان، البته این دقیقاً پیشنهاد من نبود. پیشنهاد یکی دیگه از مدیران انجمن بود که اگر دوست داشتن اسمشونو میارم.
خوب برای شروع خودم اینجا یه نقشه می ذارم. نقشه تفصیلی شهر بجنورد..........
با توجه به اینکه شهر بجنورد در سه دانشگاه دولتی، غیرانتفاعی اشراق و پیام نور رشته شهرسازی داره. مطمئناً خیلی ها به این نقشه ها احتیاج دارند.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo ، FaTyJo0oN ، planning ، ssaminn ، ahmad lotfi ، hamidreza299 ، javad jamshidi ، 0RKIDEH ، sharare ، Elahe-Goddess ، atelieahjam ، star6007
اين فايل از تاپيك اصلي جدا شده است

دليل : دسترسي راحتتر به اين فايل
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، atelieahjam
با سلام
ضمن تشکر میخواستم ببینم چرا فایل دان نمیشه من نقشه بجنوردو خیلی ضروری لازم دارم لطفاً یکی کمک کنه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    هیچکس نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفاً help77

پاسخ
    (۱۳۹۱-۸-۳، ۱۱:۵۷ عصر)hamidreza299 نوشته است: هیچکس نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفاً help77

برای دانلود این فایل که در قسمت vip سایت قرار دارد شما باید عضو وی آی پی شوید
    (جهت حمایت از فایل های باارزش و ارج گذاشتن به زحمات دوستان)

شرایط آن را در زیر ببینید:
    http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=259
    آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    مهندس ارکیده پاسخ دادن. این فایل ها در قسمت اعضای ویژه قرار دارن.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) alireza 21 39,418 ۱۳۹۶-۸-۲۲، ۰۳:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 5,897 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: nneda65
      غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,707 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,684 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: En.emami
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی قزوین vip saeed nasiri majd 3 10,155 ۱۳۹۵-۸-۱۹، ۱۰:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: maryamghorbani813
      غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 4 4,426 ۱۳۹۵-۷-۲۳، ۰۳:۱۴ عصر
      غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 29 9,962 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۳:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: mehrandavarpanah
      غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,716 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,182 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,080 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان