امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدید=>ارسال 1 نقشه جی آی اس یا اتوکد شهر های ایران=40000 امتیاز>>>>تا پایان آبان ماه 1391
سلام

منم GIS استان ها و شهرستان های کل ایران رو دارم اگه مناسب ه و استفاده می شه بگید آپلودش کنم 1
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، bahareh. ، arvik ، haydariyan
(۱۳۹۱-۳-۴، ۰۶:۴۳ عصر)Maryam M نوشته است: سلام

منم GIS استان ها و شهرستان های کل ایران رو دارم اگه مناسب ه و استفاده می شه بگید آپلودش کنم 1

خیلی عالیه کارتون را شروع کنید سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، bahareh. ، haydariyan
ممنون لطفا در مورد فایلتون توضیح دهید

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، haydariyan
اینم کد شیراز

قیمت: 10,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

فقط با سايه ي خودم خوب ميتوانم حرف بزنم ، اوست كه مرا وادار به حرف زدن مي كند ، فقط او ميتواند مرا بشناسد ، او حتماً مي فهمد ... مي خواهم عصاره ، نه ، شراب تلخ زندگي خودم را چكه چكه در گلوي خشك سايه ام چكانيده به او بگويم:

" ايــن زنـــــدگــــي ِ مـن اســت ! "

صادق هدایت
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، haydariyan
این ارسال را که قبلا جدا کردم

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

نیازی به ارسال دوباره نبود
ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
سلام

(۱۳۹۱-۳-۴، ۱۰:۴۴ عصر)AliReza نوشته است: ممنون لطفا در مورد فایلتون توضیح دهید

نقشه GIS کل ایران هستش که از سه لایه تشکیل شده ، که یکی کل ایران ه ، یکی استان ها و آخریش هم شهرستان های استان هاس

امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره 113

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، bahareh. ، haydariyan
منم نقشه شهر همدان رو دارم5
اگه هنوز توی سایت قرار داده نشده بزارم 26
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، haydariyan
(۱۳۹۱-۳-۱۷، ۰۵:۱۷ عصر)zan tiymor نوشته است: منم نقشه شهر همدان رو دارم5
اگه هنوز توی سایت قرار داده نشده بزارم 26

چه خوب :)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
تمدید شد:

تا پایان آبان 1391 به ازای ارسال یک فایل جی آی اس یا اتوکدی شهرتون میتونید از 10000 تا 40000 امتیاز بگیرید و حداقل 2000 فایل انجمن vip را دانلود کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، روجا ، 0RKIDEH
سلام.ببخشید لیستی از بانک شیپ فایلهای شهرهای موجودتون دارید؟چه رایگان چه با هزینه .من دنبال شیپ فایلهای هشتگرد یا پردیس هستم .باید از سازمان نقشه بخرم حتما؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مهم و حذف تمام فایلها و لینک های کتب در ایران شهرساز alireza 0 994 ۱۳۹۴-۶-۳، ۱۰:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عضویت ویژه رایگان از تاریخ 26 خرداد تا 3 تیر ماه 1392 به مدت 1 هفته >>کلیک کنید alireza 2 3,037 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۰:۰۷ صبح
  50000(پنجاه هزار)امتیازبگیرید به همین راحتی=>هر کمک شما تا 50000 امتیاز دارد..کلیک کن alireza 6 4,534 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۲:۲۰ صبح
آخرین ارسال: arshadememari
  ارسال هر پایان نامه یا رساله =100000 امتیاز{ارسال 1 فایل =دانلود 1000 فایل} alireza 24 15,423 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۲۰ عصر
  جديد>>تا پایان آبان 91 *2000امتیاز*هر ارسال جزوه یا کتاب و 50 هزار براي پايان نامه alireza 19 12,648 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۱۸ عصر
  خیره کننده*برای اولین بار*اهدای يك میلیون و ششصد هزار امتیاز-هر ارسال 25000امتیاز alireza 4 4,769 ۱۳۹۱-۳-۴، ۰۱:۲۷ عصر
  طرح وِیژه پاییز 1391>> انجمن VIP ( کاربران ویژه سایت )پرداخت و عضویت آنی شما alireza 0 6,430 ۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۶:۳۶ عصر
  عضویت 24 ماهه vip حتی بدون ارسال یک کاربر!! alireza 6 5,232 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: kasrak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان