امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدید=>ارسال 1 نقشه جی آی اس یا اتوکد شهر های ایران=40000 امتیاز>>>>تا پایان آبان ماه 1391
سلام بر همه شما دوستان

با پیشنهاد یکی از مدیران انجمن خانم مهندس قلی زاده تصمیم بر آن گرفته شد که به ازای ارسال یک فایل جی آی اس یا اتوکدی شهرتون میتونید از 10000 تا 40000 امتیاز بگیرید و حداقل 2000 فایل انجمن vip را دانلود کنید.

همه فایلهاتون را در همین تاپیک ارسال کنید و خودم منتقل میکنم.

امیدوارم تا پایان خرداد ماه 1391 بتونیم بانک خوبی از فایلهای جی آی اس و کدی کل شهرهای ایران جمع آوری کنیم.

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، parasto_gh ، aramo ، 0RKIDEH ، elham90 ، FaTyJo0oN ، nazanin.gh ، haydariyan ، Shahrsaz67 ، Maryam M ، bahareh. ، arvik
اولین فایل بزودی ....

فایل شهر رشت را مهندس shahrsaz67 با حجم 37 مگابایت در سایت قرار میدهد

برای دانلود فایل به لینک زیر بروید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...4#pid20584

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، 0RKIDEH ، Shahrsaz67 ، bahareh.
(۱۳۹۰-۱۲-۱۳، ۱۰:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: اولین فایل بزودی ....

فایل شهر رشت را مهندس shahrsaz67 با حجم 37 مگابایت در سایت قرار میدهد

برای دانلود فایل به لینک زیر بروید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...4#pid20584

براي قرار دادن فایل اتوكدي شهر رشت مهندس shahrsaz67 در سايت 37000 امتياز به حسابشان واريز شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، Shahrsaz67 ، bahareh.
(۱۳۹۰-۱۲-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر)parasto_gh نوشته است: ممنون مهندس دهقان، البته این دقیقاً پیشنهاد من نبود. پیشنهاد یکی دیگه از مدیران انجمن بود که اگر دوست داشتن اسمشونو میارم.
خوب برای شروع خودم اینجا یه نقشه می ذارم. نقشه تفصیلی شهر بجنورد..........
با توجه به اینکه شهر بجنورد در سه دانشگاه دولتی، غیرانتفاعی اشراق و پیام نور رشته شهرسازی داره. مطمئناً خیلی ها به این نقشه ها احتیاج دارند.

براي قرار دادن نقشه تفصیلی شهر بجنورد مهندس parasto_gh در سايت 10000 امتياز به حسابشان واريز شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، parasto_gh ، bahareh.
مهندس علیرضا نیاز به تایید نداره به هر حال ما دریافت کردیم متشکر.:)
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، parasto_gh ، bahareh.
نقشه اتوكد مشهد هم توسط مهندس الهام در سايت قرار گرفت بعد از آپلود كامل امتياز آن واريز ميشود.

دوستان اين طرح را حمايت كنيد و براحتي 2000 فايل با ارزش را دانلود كنيد.

خوشبختانه دوستاني كه فايل كدي شهرهاي تهران-رشت-تفصيلي بجنورد و مشهد را قرار دادند نيازي به عضويت vip نداشته اند و ازشون تشكر ميكنم.

براي دانلود اينجا را كليك كنيد

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، elham90 ، FaTyJo0oN ، bahareh.
lمن هم 10000 امتیاز به هرکدو از دوستانی که تو این تاپیک نقشه جی آی اس و یا اتوکد بذارن، اهدا می کنم، اولین 10000 امتیاز به shahrsaz67 به خاطر نقشه رشت. پس از آپلود شدن نقشه مشهد توسط الهام عزیز هم 10000 امتیاز واریز خواهم کرد. ناگفته نماند که خیلی به نقشه مشهد احتیاج دارم. ممنون از حمایت همه شما دوستان.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Shahrsaz67 ، .Utopia ، ایلیا
خوب من جی آی اس مشهدو کاشمرو دارم که سنگییینه :blush:

فایل جی آی اس شاندیز و طرقبه رو هم دارم که البته اون بر اساس برداشت میدانی کلاسمون تهیه شده

کد این دوتا رو هم دارم ولیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی تنبلیم می شه اینجا بزارم :D
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۰۶:۵۲ صبح)mahnazed نوشته است: خوب من جی آی اس مشهدو کاشمرو دارم که سنگییینه :blush:

فایل جی آی اس شاندیز و طرقبه رو هم دارم که البته اون بر اساس برداشت میدانی کلاسمون تهیه شده

کد این دوتا رو هم دارم ولیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی تنبلیم می شه اینجا بزارم :D

هر جای سایت که دوست دارید بزارید انتقالش میدم مهم فایل با ارزش هست و جای اون مهم نیست

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، elham90
(۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۰۶:۵۲ صبح)mahnazed نوشته است: خوب من جی آی اس مشهدو کاشمرو دارم که سنگییینه :blush:

اگر فایل جی آی استون رو فشرده کنید، متوجه میشید که که خیلی بیشتر از حد تصور حجمش میاد پایین. من جی آی اس تهران به اون بزرگی رو گذاشتم به راحتی مشهد که باز خوب کوچیکتره. شما فایلتون رو بذارید مطمئن باشید بچه ها حسابی حمایتتون می کنن.

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، nazanin.gh ، ایلیا ، bahareh.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مهم و حذف تمام فایلها و لینک های کتب در ایران شهرساز alireza 0 994 ۱۳۹۴-۶-۳، ۱۰:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عضویت ویژه رایگان از تاریخ 26 خرداد تا 3 تیر ماه 1392 به مدت 1 هفته >>کلیک کنید alireza 2 3,037 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۰:۰۷ صبح
  50000(پنجاه هزار)امتیازبگیرید به همین راحتی=>هر کمک شما تا 50000 امتیاز دارد..کلیک کن alireza 6 4,534 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۲:۲۰ صبح
آخرین ارسال: arshadememari
  ارسال هر پایان نامه یا رساله =100000 امتیاز{ارسال 1 فایل =دانلود 1000 فایل} alireza 24 15,423 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۲۰ عصر
  جديد>>تا پایان آبان 91 *2000امتیاز*هر ارسال جزوه یا کتاب و 50 هزار براي پايان نامه alireza 19 12,648 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۱۸ عصر
  خیره کننده*برای اولین بار*اهدای يك میلیون و ششصد هزار امتیاز-هر ارسال 25000امتیاز alireza 4 4,769 ۱۳۹۱-۳-۴، ۰۱:۲۷ عصر
  طرح وِیژه پاییز 1391>> انجمن VIP ( کاربران ویژه سایت )پرداخت و عضویت آنی شما alireza 0 6,429 ۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۶:۳۶ عصر
  عضویت 24 ماهه vip حتی بدون ارسال یک کاربر!! alireza 6 5,232 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: kasrak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان