امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در دسترس قرار گرفتن 26 فایل vip
سلام دوستان

با پیشنهاد یکی از کاربران و یکی از مدیران ایران شهرساز تصمیم بر آن گرفته شد که در زمان های خاص تعدادی از فایلهای انجمن vip خارج و در دسترس عموم قرار گیرد.

از مهندس ارکیده از مدیران ایران شهرساز بابت پیشنهاد این موضوع تشکر میکنم.

در تاریخ 13 اسفند 1390 تعداد 26 فایل از انجمن vip خارج و در دسترس قرار گرفت.

برای دانلود 26 فایل با ارزش خارج شده اینجا را کلیک کنید

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، aramo ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، shokri ، Shahrsaz67 ، نادر اوستا ، diamond ، بیوتیفول ، mehdime007 ، nazanin.gh ، atelieahjam ، poroshot ، kasrak ، ساناز رحیمی
با سپاس برنامه خوبی است باعث میشه کسایی که تازه وارد هستند انگیزه بیشتری برای فعالیت در انجمن داشته باشند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، diamond
من هم موافقم
کار خوبیه
فقط کاش جای اینکه یه نفر مثلا مهندس ارکیده تمامی فایل هاشو از وی ای پی خارج کنه، بیایم مطالبی رو که فکر میکنیم ارزش موندن در وی ای پی رو ندارن از این انجمن خارج کنیم تا هم مطالب این انجمن همیشه دست اول باشه هم اینکه سایر عزیزانی که به سایت برای بار اول سر میزنن امکان استفاده از طیف وسیع مطالب رو داشته باشن
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، parasto_gh ، .Utopia ، 0RKIDEH ، diamond
(۱۳۹۰-۱۲-۱۳، ۱۱:۲۷ عصر)محمد مهربون نوشته است: من هم موافقم
کار خوبیه
فقط کاش جای اینکه یه نفر مثلا مهندس ارکیده تمامی فایل هاشو از وی ای پی خارج کنه، بیایم مطالبی رو که فکر میکنیم ارزش موندن در وی ای پی رو ندارن از این انجمن خارج کنیم تا هم مطالب این انجمن همیشه دست اول باشه هم اینکه سایر عزیزانی که به سایت برای بار اول سر میزنن امکان استفاده از طیف وسیع مطالب رو داشته باشن

منم موافقم
به نظرم هر فایل رو که دوستان احساس می کنن نیاز نیس تو VIP بمونه رو به مهندس دهقان اعلام کنن تا ایشون این فایلو از VIP خارج کنن.
مهندس دهقان هر فایلی رو که من فرستادم و صلاح می دونید رو از VIP خارج کنید.:blush:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، 0RKIDEH ، diamond
من هم موافقم، اولاً از مهندس ارکیده عزیزم تشکر می کنم واسه پیشنهادات عالیشون. ثانیاً منم اعلام آمادگی می کنم هرکدوم از فایلهای منو که خواستید از وی آی پی خارج کنید.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، diamond
حرکت زیبا بود.آفرین دارین.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia ، diamond
با عرض سلام و احترام خدمت سروران بزرگوار

بنده خواهشمندم , فایلهایی که از سایت هایی دیگر بطور رایگان قابل دانلود هستند و به این سایت منتقل می شوند , به صورت vip تبدیل نگردند , چون این فایلها بصورت رایگان در دیگر سایتها موجود هستند و دلیلی بر vip شدن آنها وجود ندارد.

با کمال تشکر , موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، parasto_gh ، alireza ، diamond
(۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۰۲:۲۰ عصر)atelieahjam نوشته است: با عرض سلام و احترام خدمت سروران بزرگوار

بنده خواهشمندم , فایلهایی که از سایت هایی دیگر بطور رایگان قابل دانلود هستند و به این سایت منتقل می شوند , به صورت vip تبدیل نگردند , چون این فایلها بصورت رایگان در دیگر سایتها موجود هستند و دلیلی بر vip شدن آنها وجود ندارد.

سلام و خسته نباشید خدمت شما
کاملا تذکر بجایی هست
اگه فایلی رو با این مشخصات پیدا کردید به مهندس دهقان( Alireza) پیغام بدید ایشون مسئول سایت هستند، بقیش با ایشونه دیگه
ممنون که توجه دارید

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia ، alireza ، diamond
(۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۰۲:۲۰ عصر)atelieahjam نوشته است: با عرض سلام و احترام خدمت سروران بزرگوار

تشکر از پیشنهادتون
اگر امکانش بود بگید کدوما منظورتونه؟ ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh ، diamond

سلام ازتون ممنونم و تلنگر خوبی بود

ببینید ما برای همه این فایلها امتیاز داده ایم و من خیلی ها را خودم چک کردم حتی روزهای اول در گوگل سرچ میکردم که وجود نداشته باشه ولی خوب وقتی تعداد ارسال زیاد شد از توانم خارج شد.

شما لینک ها را همراه با لینک های دانلود رایگان بزارید ما از فرستاده فایل امتیاز را کسر و برای شما هم که زحمت میکشید برای هر فایل 500 امتیاز واریز میکنیم.

کافیه تمام لینک ها را پیام خصوصی کنید.

ممنونم

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، diamond ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، atelieahjam ، kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مهم و حذف تمام فایلها و لینک های کتب در ایران شهرساز alireza 0 994 ۱۳۹۴-۶-۳، ۱۰:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عضویت ویژه رایگان از تاریخ 26 خرداد تا 3 تیر ماه 1392 به مدت 1 هفته >>کلیک کنید alireza 2 3,037 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۰:۰۷ صبح
  ارسال هر پایان نامه یا رساله =100000 امتیاز{ارسال 1 فایل =دانلود 1000 فایل} alireza 24 15,423 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۲۰ عصر
  طرح وِیژه پاییز 1391>> انجمن VIP ( کاربران ویژه سایت )پرداخت و عضویت آنی شما alireza 0 6,430 ۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۶:۳۶ عصر
  عضویت 24 ماهه vip حتی بدون ارسال یک کاربر!! alireza 6 5,232 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: kasrak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان