امتیاز موضوع:
  • 264 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول)
از لینک زیر آنی دانلود کنید

http://urbiran.publicfile.ir/post/35

سلام بر تمامی دوستان
چون دیر شد دیگه اسمشو هدیه نمیذارم، بهش میگم جریمه!!!
جریمه یک سالگی سایت!:D
نقشه اتوکد تهران
حجم کل 1.85 گیگ (البته زیپ شدش فکر کنم بشه یک گیگ)
برید حالشو ببرید دیگه:angel:
فقط به شکل پارت بندی شده است که نقشه جوین(join!) کردنشو الان ندارم، یعنی پاک شده!!!
باید بگردم پیداش کنم(عمرا اگه لنگشو پیدا کنم :D)

تقدیم به تمامی اعضای سایت ایران شهرساز و مهندس دهقان  (همچنین مهندس پرستو به خاطر جی ای اس تهرانشون، امیدوارم مکمل هم باشند)[تصویر:  heart.gif]

از تمامی اعضای فعال سایت هم دعوت میکنیم اگه فایل های کد و جی ای اس شهرشون رو دارند دریغ نکنند( شاخشون تهران بود که مهندس پرستو زحمتشو کشیدن:)، منتظر همکاری شما هستیم تا یه کتابخونه دیجیتال باارزش رو داشته باشیم
همکاری شما بقیه رو هم دلگرم میکنه، همونطوری که جی ای اس مهندس پرستو مارو ترغیب کرد.:shy:

دوستان، کل کد چهار پارت هست و هر پارت چندین قسمت

پارت اول
دانلود قسمت اول:

قیمت: 2,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

دانلود قسمت های بعدی:
قسمت دوم: در ادامه همین تاپیک

قسمت سوم: در ادامه

قسمت چهارم: در ادامه 
قسمت پنجم: در ادامه

قسمت ششم: در ادامه

قسمت هفتم: در ادامه

قسمت هشتم: در ادامه

قسمت نهم:
به زودیه زود
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط alireza ، Elham.A ، .Utopia ، diamond ، elham-a ، aramo ، ssaminn ، haydariyan ، M.A. ، sharare ، yaser seraj ، ghazalvare ، 0RKIDEH ، Sahab ، marziyeh.b ، atelieahjam
پارت اول
قسمت دوم

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

سپاس شده توسط alireza ، elham-a ، .Utopia ، planning ، sharare ، atelieahjam
سلام

ممنون مهندس قسمت دوم را در عنوان موضوع بزارید و در انتها هم لینک موضوع های قبلی را بزارید تا دسترسی سریعتر صورت بگیره.

از اینکه این فایل فوق العاده را که حداقل دهها تماس تلفنی برای اون داشتم را در سایت قرار دادید تشکر میکنم.
آخرین ارسال های من :

اول اینکه خواهش، یه ریزه از دینمو به شما و سایت ادا میکنم
در ثانی
متوجه منظورتون نشدم
یعنی تو همون تاپیک اولی پاسخ رو بزنم و در ادامه اد کنم؟ همه در یک تاپیک باشه؟؟؟

سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۲:۴۲ عصر)محمد مهربون نوشته است: اول اینکه خواهش، یه ریزه از دینمو به شما و سایت ادا میکنم
در ثانی
متوجه منظورتون نشدم
یعنی تو همون تاپیک اولی پاسخ رو بزنم و در ادامه اد کنم؟ همه در یک تاپیک باشه؟؟؟

به همین صورت عالیه

منظور من اینه که عنوان موضوع {...... قسمت دوم} باشه

و لینک های بقیه قسمت ها در اولین ارسال {قسمت اول }اضافه بشه که شخص نیاز به جستجو نشه

سپاس شده توسط atelieahjam
پارت اول
قسمت سوم

سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، planning ، sharare ، ماراویا ، atelieahjam
پارت اول
قسمت چهارم

سپاس شده توسط alireza ، H.Arzhang ، parasto_gh ، elham-a ، .Utopia ، planning ، ssaminn ، sharare ، atelieahjam
مرسی مهندس، دیگه شما خیلی منو خجالت می دید. باید یه تاپیک بزاریم هرکی، نقشه اتوکد یا جی آی اس هرجا رو داره اعلام کنه. من خودم حدود 10 تا شهر رو دارم. انشالله با کمک بچه ها و به قول شما کتابخونه دیجیتال می زنیم.
حالا این یخ یخ یخ، بر خلاف داغ داغ داغ بوددددددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم 10000 امتیاز به شما هدیه می دم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، aramo ، .Utopia ، ssaminn ، haydariyan ، JAVAD4050 ، atelieahjam
بسیار پیشنهاد جالبیه
نه دیگه، دیدم همه جا داغه ممکنه بچه ها بسوزن، گفتم یه ریزه یخ بیارم لازمشون میشه:D
تشکر بابت امتیازتون

سپاس شده توسط parasto_gh ، aramo ، .Utopia ، JAVAD4050 ، atelieahjam
پارت اول
قسمت پنجم

سپاس شده توسط alireza ، aramo ، .Utopia ، planning ، ssaminn ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 5,897 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
آخرین ارسال: nneda65
  غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,707 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,684 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
آخرین ارسال: En.emami
  غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 29 9,962 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۳:۲۹ عصر
آخرین ارسال: mehrandavarpanah
  غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,716 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,431 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,080 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
  اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 4 8,263 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۰:۴۲ عصر
آخرین ارسال: atings
  فروش ویژه نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی پورشاهی 5 2,382 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۴:۵۴ صبح
  پروژه اتوکد ویلا دوبلکس urbana.ea 0 1,045 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۲:۰۶ عصر
آخرین ارسال: urbana.ea

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان