امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های کنکور طراحی شهری چه طور بودید
پایتخت هخامنشیان تو جزوه یکی از موسسه ها نوشته شده پاسارگاد - مانینگار - تخت جمشید فکر نکنم شوش باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
(۱۳۹۰-۱۱-۲۸، ۱۰:۵۰ صبح)s1s2s3 نوشته است: پایتخت هخامنشیان تو جزوه یکی از موسسه ها نوشته شده پاسارگاد - مانینگار - تخت جمشید فکر نکنم شوش باشه

فرزندم چرا شوشم هست تو کتاب برنامه ریزی شهرهای جدید می تونی پیدا کنی صفحه 53 :cool::D:P
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، elham90
(۱۳۹۰-۱۱-۲۸، ۱۲:۲۹ عصر)mahnazed نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۱-۲۸، ۱۰:۵۰ صبح)s1s2s3 نوشته است: پایتخت هخامنشیان تو جزوه یکی از موسسه ها نوشته شده پاسارگاد - مانینگار - تخت جمشید فکر نکنم شوش باشه

فرزندم چرا شوشم هست تو کتاب برنامه ریزی شهرهای جدید می تونی پیدا کنی صفحه 53 :cool::D:P

تو کتاب تاریخ ایران دکتر پاکزادم هست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar
(۱۳۹۰-۱۱-۲۸، ۱۱:۲۰ عصر)farza نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۱-۲۸، ۱۲:۲۹ عصر)mahnazed نوشته است:

تو کتاب تاریخ ایران دکتر پاکزادم هست

اگر این سوال رو طبق کتاب پاکزاد طرح کرده باشن که جواب میشه شوش بابل هگمتانه. چون پاکزاد با پایتخت دانستن تخت جمشید مخالفه .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط shahryar ، abcdefghijklm ، elham90

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 1,026 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: Zohreh javadi
      دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,955 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: mona323
      ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 976 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,963 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: mehdime007
    Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,175 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: hector
      طراحی شهری هااااااا کمکم کنید mohseni 12 6,722 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۱:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: فولدینگ
      معماری و رابطه آن با برنامه ریزی شهری ماراویا 0 1,550 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۱:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      ایرادات مسکن مهر و راه های رفع آن FaTyJo0oN 8 3,142 ۱۳۹۱-۹-۸، ۰۸:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,747 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      ترافیک شهری ماراویا 0 1,905 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان