امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از امروز برای آزمون تشریحی تحلیلی 1391 برنامه ریزی کنید{تشکیل یک گروه برای باهم بودن}
سلام

خسته نباشید سایت ایران شهرساز برای همه شما کنکوری های عزیز آرزوی موفقیت در آزمون امروز 27 بهمن میکند.

آزمون تستی هر چه بود تمام شد با توجه به صحبتهای دوستان و افراد صاحب نظر میتونیم نتیجه بگیریم که سوالات آمار و زبان از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و سرنوشت را تعیین میکند.

از همین الان برای آزمون تشریحی برنامه ریزی کنید و درس بخوانید.

مقالات ، کتابها ، .... که خیلی مهم هستند را در همین تاپیک بزارید و اگر در سایت هست کافیه لینک اون را در این تاپیک بزارید.

درسته بحث رقابت پابرجاست ولی یادمان باشد اونهایی موفق هستند که اطلاعات بالایی داشته باشند و بهتره به اشتراک بزاریم .

منتظر شما هستیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، mehdime007 ، lofra ، elham90 ، Vasta ، 0RKIDEH ، Maryam M ، masio ، parastoo_el ، ایلیا ، FaTyJo0oN ، Shahrsaz67 ، haydariyan ، sharmin
مرسی از همه اعضای سایت....
منم یه پیشنهاد برا طراحی های سایت داشتم .....بیاین باهم سوالای طراحی و رد و بدل کنیم...اگه کسی از سالای پیش داره یا میخواد کلاسی بره....(تمرین های مختلفی که میدن)
منم به این اعتقاد دارم که درسته رقابته ولی رقابته سالم لذت بخشتر و موفقیت آمیزتره........اگه دوستان همکاری کنن من پایه ثابت خواهم بود....
مرسی و با آرزوی موفقیت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، ایلیا ، FaTyJo0oN
(۱۳۹۰-۱۱-۲۷، ۰۷:۳۹ عصر)abcdefghijklm نوشته است: مرسی از همه اعضای سایت....
منم یه پیشنهاد برا طراحی های سایت داشتم .....بیاین باهم سوالای طراحی و رد و بدل کنیم...اگه کسی از سالای پیش داره یا میخواد کلاسی بره....(تمرین های مختلفی که میدن)
منم به این اعتقاد دارم که درسته رقابته ولی رقابته سالم لذت بخشتر و موفقیت آمیزتره........اگه دوستان همکاری کنن من پایه ثابت خواهم بود....
مرسی و با آرزوی موفقیت

مهندس شما خودتون شروع کنید ان شالله بقیه هم همراهی خواهند کرد در این تاپیک:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، ایلیا ، FaTyJo0oN
منم موافقم و از مهندس دهقان واسه مطرح کردن این مسئله ممنونم امیدوارم دوستان دیگه هم همکاری کنن
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، elham90 ، ایلیا ، FaTyJo0oN
طرح خیلی خوبیه.بچه ها بیان وحدس بزنن که ممکنه چه سوالاتی بدن یا چه مباحثی مهمتر است اونارو طبقه بندی کنیم و مقاله و کتابای مربوط روی سایت بذاریم.
یه سوال به نظرتون امسال هم نقشه میدن بکشیم؟
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، ایلیا ، FaTyJo0oN
سلام و تشکر از شروع کننده بحث.به نظر من امسال با کم کردن آزمون تستی امکان داره آزمون تشریحی هم بیشتر و هم سخت تر باشه.اولا ببینیم چه مساله ای مساله ی روز شهرسازیه؟(نیان مسکن مهر بدن:دی) بعدشم سعی میکنن شهرسازارو بیشتر جلو بندازن یعنی از ۴ سال درس خوندشون سوال بدن.مثل کارگاه هایی که داشتیم:کالبدی/آماده سازی/و حتی طراحی...)اونایی هم که امکان ارتباط با اساتید تهران رو دارن عده ای از اونها مثل آقای صرافی در بازار کار شهرسازی در مسایل روز مشغول هستند ببینید تو چه مساله ای وارد شدن امسال.ممنون
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
سلام
من نمیدونم میتونم منظورمو برسونم یا نه؟ من فکر میکنم در مورد کاربری ها یه نقشه بدن و بگن نوع کاربری و اینکه هر کاربری مثلآ مسکونی، تجاری و ... کجا قرار بگیره مناسب تره و حالا سخت ترش کنن البته این فقط یه حدسه... نظر شما چیه؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
پارسال سوالات تشریحی در حوزه زلزله و بهسازی و .... بوده و اگر دقت کنیم امسال اکثر همایش ها و بحث های شهرسازی درباره زلزله بوده ! حالا باید ببنیم بحث سال 91 درچه حوزه ای خواهد بود .
سوالات آزمون تشریحی خیلی خیلی به مسائل روز و آینده شهرسازی مرتبطه . منم قصد دارم روی مساله آماده سازی و تفکیک زمین برای توسعه پایدار - مرمت بافت های فرسوده شهری دورن شهری (که آثار تاریخی نیستند ) تمرکز کنم البته با توجه به مبحث زلزله .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط parastoo_el ، ایلیا ، mehdime007 ، FaTyJo0oN
امر مسلم اینه که
1مساله روز ایران، بحث بافت های فرسوده هست . پس باید حواستون به تمامی مباحث مرتبط با اون باشه من جمله توانمند سازی و بهسازی و ...
2.بحث طرح تفصیلی تهران هم ممکنه مطرح بشه که از ابتدای سال 91 ملاک عمل در تهران خواهد بود
3 و سوم اینکه این امکان هم هست که بر خلاف سال گذشته، از چندین موضوع سوال بدن و چند محور در کنکور مطرح بشه
حالا ایشالا در ادامه اینارو بررسی خواهیم کرد
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، FaTyJo0oN ، parastoo_el
(۱۳۹۰-۱۲-۲، ۰۳:۱۶ عصر)Mahbobe-G نوشته است: پارسال سوالات تشریحی در حوزه زلزله و بهسازی و .... بوده و اگر دقت کنیم امسال اکثر همایش ها و بحث های شهرسازی درباره زلزله بوده ! حالا باید ببنیم بحث سال 91 درچه حوزه ای خواهد بود .
سوالات آزمون تشریحی خیلی خیلی به مسائل روز و آینده شهرسازی مرتبطه . منم قصد دارم روی مساله آماده سازی و تفکیک زمین برای توسعه پایدار - مرمت بافت های فرسوده شهری دورن شهری (که آثار تاریخی نیستند ) تمرکز کنم البته با توجه به مبحث زلزله .

به نظرم چون احتمال اومدن یه زلزله رو تو چند سال آینده دادن ( زلزله با ریشتر بالا ....شاید 7 ریشتر) احتمال اینکه سوال زلزله ای باشه بیشتره. میخوان مهندسین رو از همین حالا آماده بار بیارن:D

آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود مقالات علمی شما از سیویلیکا(900 تومان) alireza 0 715 ۱۳۹۴-۱۱-۲۳، ۰۷:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  خبری خوش برای متقاضیان عزیز نرم افزار حسابداری ساختمانی، پیمانکاری، پروژه ای alireza 0 777 ۱۳۹۴-۱۱-۱۲، ۰۳:۵۹ عصر
  دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,692 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
  اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,822 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
  نتیجه نظر سنجی:به عنوان یک شهرساز یا معمار از خدمات ایران شهرساز راضی هستید؟ alireza 0 1,957 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۷ عصر
  اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,187 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
  خبری فوق العاده برای داوطلبین طراحی شهری 93 alireza 19 9,635 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: moalyi
  اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب alireza 0 2,259 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۳۵ عصر
  اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,338 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
  hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,907 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان