امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::برای اولین بار::دعوت به همکاری برای جواب دادن به پرسشهای دانشجویان در زمینهای مختلف
پیشنهاد خوبیه ولی منم برنامه آنلاین شدنم ثابت نیست بعضی وقت ها اغلب ساعات روز آنلاینم ولی بعضی وقتها حتی یک لحظه هم وقت نمیکنم .اگر از طریق ایمیل بهم اطلاع داده بشه میتونم برنامه ریزی کنم و به سوالات پاسح بدم ، در خصوص ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری و همچنین قوانین و مقررات شهرسازی دارای اطلاعات و تجربه بالایی دارم و با آراء و وحدت رویه های قضایی و قوانین شهرداری ها تا حدود زیادی آشنا هستم .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، abcdefghijklm ، alireza ، aramo
من هم اگه کمکی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، aramo
(۱۳۹۰-۱۱-۷، ۰۱:۰۸ صبح)پریوش1 نوشته است: پیشنهاد خوبیه ولی منم برنامه آنلاین شدنم ثابت نیست بعضی وقت ها اغلب ساعات روز آنلاینم ولی بعضی وقتها حتی یک لحظه هم وقت نمیکنم .اگر از طریق ایمیل بهم اطلاع داده بشه میتونم برنامه ریزی کنم و به سوالات پاسح بدم ، در خصوص ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری و همچنین قوانین و مقررات شهرسازی دارای اطلاعات و تجربه بالایی دارم و با آراء و وحدت رویه های قضایی و قوانین شهرداری ها تا حدود زیادی آشنا هستم .

سلام ممنون

شما باید روزهایی که میتونید آنلاین باشید را اعلام کنید تا کاربر بدون جواب نمونه

(۱۳۹۰-۱۱-۷، ۱۱:۴۴ صبح)ATUSA نوشته است: من هم اگه کمکی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم

ممنون در چه زمینه ای؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
سلام
یه مدتی بود نتونستم خدمت دوستان باشم درسهای ترم جاری حسابی وقتم رو پر کرده بود . من هم تقریبا هر روز on هستم و 4 ساعت نه در مورد برنامه ریزی شهری میتونم در خدمت دوستان باشم البته بیشتر از طیق ایمیل zartusht.2010@gmail.com
موفق باشین..
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
(۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۴:۱۰ عصر)maravia نوشته است: سلام
یه مدتی بود نتونستم خدمت دوستان باشم درسهای ترم جاری حسابی وقتم رو پر کرده بود . من هم تقریبا هر روز on هستم و 4 ساعت نه در مورد برنامه ریزی شهری میتونم در خدمت دوستان باشم
موفق باشین..

سلام

مهندس باید در یکی از زمینه های تالار زیر باشه یا موضوع جدید باشه تا اضافه بشه

و از طریق ایمیل نباشه بهتره و فقط از طریق انجمن تا مشکلات در انجمن حل شود تا سوالات تکراری کم شود.

اینم تالار پرسش و پاسخ:

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=502

پاسخ
(۱۳۹۰-۱۱-۷، ۰۱:۱۰ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۱-۷، ۰۱:۰۸ صبح)پریوش1 نوشته است: پیشنهاد خوبیه ولی منم برنامه آنلاین شدنم ثابت نیست بعضی وقت ها اغلب ساعات روز آنلاینم ولی بعضی وقتها حتی یک لحظه هم وقت نمیکنم .اگر از طریق ایمیل بهم اطلاع داده بشه میتونم برنامه ریزی کنم و به سوالات پاسح بدم ، در خصوص ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری و همچنین قوانین و مقررات شهرسازی دارای اطلاعات و تجربه بالایی دارم و با آراء و وحدت رویه های قضایی و قوانین شهرداری ها تا حدود زیادی آشنا هستم .

سلام ممنون

شما باید روزهایی که میتونید آنلاین باشید را اعلام کنید تا کاربر بدون جواب نمونه
من بیشتر اوقات اول صبح ساعت 8 تا 9 آنلاین هستم بقیه ساعات روز دست خداست و گرفتاریهای کاری ام

(۱۳۹۰-۱۱-۷، ۱۱:۴۴ صبح)ATUSA نوشته است: من هم اگه کمکی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم

ممنون در چه زمینه ای؟

پاسخ
مهندس پريوش1
متني ارسال نشده!

پاسخ
در زمینه ریاضیات و امار

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۱۱-۱۶، ۱۰:۲۳ صبح)ATUSA نوشته است: در زمینه ریاضیات و امار

سلام با تشكر از شما
شما هم به تالار اضافه شديد
اينم لينك:
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=504

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
سلام جناب مهندس!
واقعا از اینهمه خلاقیتتون باید تعریف و تحسین کرد.
من تقریبا هر روز میتونم آنلاین باشم ولی نمیدونم دقیقا تا چه حدی میتونم به دوستان کمک کنم ولی مطمئنا تا جایی که دستم برسه این کار رو انجام میدم.
تخصص من بیشتر نرم افزار اتوکد و طراحی نقشه های ساختمانی هستش.
در زمینه کنکور هم تاجایی که بتونم کمکتون میکنم.
با سپاس و به امید آینده!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، alireza ، shokri ، kiana7822

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,334 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 665 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 987 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,275 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,932 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,519 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,389 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,360 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,990 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 13,015 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: