امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید*
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است} سعیده راد 24 ساله

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است} کارشناسی معماری داخلی و دانشجوی کارشناسی ار شد مهندسی معماری گرایش معماری، تهران

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟ از طریق سرچ

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟ انتظار دارم فعالیت علمی بالایی داشته باشه و به یکی از سایت های مرجع تبدیل شه و انتظار دارم برای کاربران منبع علمی و نقطه شروع پژوهش باشه نه صرفآ کپی پروژه و اطلاعات

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟ اکثر بخش هاشو دوست دارم مخصوصآ بخش های VIP و تالارهای گفتگو که فضای دوستانه ای ایجاد میکنه و تشکر ویژه دارم از مدیریت آقای دهقان که در کمترین زمان پاسخگوی کاربران سایتند.

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟ نمی دونم این امکان درون سایت هست یا نه ولی با وجود اعضای متخصصی که درون سایت هست میشه یک بخش سوال و جواب ایجاد کرد تا هر کس متناسب با رشته ای که در آن تخصص داره با کاربران سایت همکاری کنه و راهنماییشون کنه. فعالیت های علمی رو گسترش بده و سایت رو در همین حدی که هست یعنی یرای شهرسازی و معماری یک سایت تخصصی پر تکاپو باشه. اگه بتونه با افراد برجسنه هم مصاحبه یا آنها رو به عضویت بکیره میتونه برای این ارتقا کمک خوبی باشه. تبلیغاتش هم بیشتر کنه.

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟ جا برای پیشرفت داره به شرطی که از هز موقعیت و کاربرانش خوب استفاده کنه.

8- نمره شما به ایران شهرساز:{از 0-20}

الف: شهرسازی 17

ب- معماری 10

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، shokri ، aramo ، Sadeghpour ، godonly. ، kiana7822
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید احمد حافظی

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟دانشجوی کارشناسی شهرسازی شهرستان نوشهر دانشگاه کمال الملک.---ساکن سیرجان

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟از طریق جستجوگر گوگل

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟اشنایی دانشجویان شهرسازی با یکدیگر.اطلاعات و مقالات به روز شهرسازی

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟همه قسمتها به خصوص ازمونها -نمونه سوالات -مقالات

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟هرچیزی رو با امکاناتش میسنجن و فکر کنم با این حداقل امکانات کارتون عالی بوده.

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟بسیار خوب

الف: شهرسازی۱۹

ب- معماری۱۸

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Sadeghpour ، aramo ، kiana7822
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید؟سميتا 22ساله

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟مهندسي شهرسازي مراغه

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟از طريق يكي از دوستان

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟انتظار دارم از اينيكه هست پربارتر جلو كنه

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟اسكيساي طراحي شهري -مقالات-بحث هايي پيرامون موضوعات مختلف انحام ميشه

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟نظر خاصي ندارم

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟روشن وبه دور از ابرهاي تيره

8- نمره شما به ایران شهرساز:{از 0-20}20

الف: شهرسازی عاشقشم

ب- معماری دوسش دارم
آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، aramo ، godonly. ، Sadeghpour ، kiana7822
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است} کیانا 23 ساله / دانشجو طراحی شهری هستم و لیسانس شهرسازی دارم

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است} طراحی شهری _ کرمانشاه

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟ فکر کنم گوگل یادم نمی یاد کسی معرفی کرده باشه

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟انتظار دارم همه ی کسانی که اینجا عضو هستن تلاششون در جهت افزایش دانش شهرسازی و معماری باشه نه اینکه فقط بیان دانلود کنن

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟ در کل باید بگم که تقریبا همه ی قسمتایی که تا حالا دیدمو دوست داشتم

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟ پیشنهادم اینه که از برخی اساتید دعوت بشه راجع به ی موضوع با حضور اونا بحث کنیم و اینکه ی قسمت راجع به گزارش همایشهایی که برگزار میشه داشته باشیم حالت ی چکیده از نکات مهمی که توی ی کنفرانس یا همایش گفته شده

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟ بسیار روشن و عالی

الف: شهرسازی 19.5

ب- معماری15

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط somita ، abcdefghijklm ، JAVAD4050 ، shokri ، aramo
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است}
مواساتی هستم دانشجوی ترم 2 دکترای شهرسازی متولد 1368 کارمند و عضو بخش پژوهش شهرداری عضو بنیاد نخبگان کشور مدیر عامل شرکت سنگ راه
2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است}
شهرسازی,تهران
3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟
از طریق google
4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟
مطالبش به روز باشد
5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟
جای خاصی مد نظرم نیست
6-پیشنهاد و انتقاد شما؟
این چت رو حذف کنید و مطالب رو یکم علمی تر کنید
7- آینده انجمن را چطور می بینید؟
اگه علمی تر بشه خوبه

الف: شهرسازی12

ب- معماری 10

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، diamond
(۱۳۹۱-۳-۲۱، ۰۱:۱۵ صبح)movasati نوشته است: 1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است}
مواساتی هستم دانشجوی ترم 2 دکترای شهرسازی متولد 1368 کارمند و عضو بخش پژوهش شهرداری عضو بنیاد نخبگان کشور مدیر عامل شرکت سنگ راه

113 من واقعا بهتون تبریک میگم...امیدوارم بتونیم از حضورتون در این جا بهره ببریم1
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط فرزانه آهاری
(۱۳۹۱-۳-۲۱، ۰۴:۴۸ صبح)FaTyJo0oN نوشته است:
(۱۳۹۱-۳-۲۱، ۰۱:۱۵ صبح)movasati نوشته است: 1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است}

113 من واقعا بهتون تبریک میگم...امیدوارم بتونیم از حضورتون در این جا بهره ببریم1

ممنونم از لطفتون شما لطف دارید به بنده انشاا... بتونم مثمر ثمر باشم
و بتونیم در کنار هم ایرانی سر زنده و آباد بسازیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، bahareh.
سلام
واو
جالبه
شما چه جوری متولد68 هستید و دانشجوی ترم 2 دکتری؟!

(۱۳۹۱-۳-۲۱، ۰۵:۵۱ صبح)movasati نوشته است:
(۱۳۹۱-۳-۲۱، ۰۴:۴۸ صبح)FaTyJo0oN نوشته است:

ممنونم از لطفتون شما لطف دارید به بنده انشاا... بتونم مثمر ثمر باشم
و بتونیم در کنار هم ایرانی سر زنده و آباد بسازیم.

جهاد دانشگاهی استان قم آموزش GISدارد

(۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۷:۱۷ عصر)senturk نوشته است: ------------------------------------------------------------------------------------------
روح الله بیرامی 26 ساله متاهل کارمند شهرداری با سمت کارشناس شهرسازی

جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه مازندران ساکن در شهر قم

به صورت اتفاقی وقتی به دنبال مطالب مربوط به آموزش GIS بودم

آموزش را در اولویت قرار دهد و داده های به روز را در اختیار اعضا قرار دهد

آموزش GIS

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟
بعد از تشکر بیکران من ساکن قم هستم و به شدت به آموزش GIS نیاز دارم ولی در قم این امکان وجود ندارد اگر مرا راهنمایی کنید که چه باید کنم ...

فوق العاده

20

الف: شهرسازی

ب- معماری

saminta 23 ساله

مهندسی شهرسازی البته در حال حاضر تلاش برای کنکور ارشد طراحی شهری

جستجو در اینترنت

مطالب به روزتر و جهانی تر باشه....جنبه همکاری و علمی را بین اعضا بیشتر کند

همه بخش هایش
6-پیشنهاد و انتقاد شما؟
چقدر خوب میشه اگر هر از گاهی یک نشستی با حضور اعضای سایت برگزار بشه تا هم با یکدیگر آشنایی بیشتری پیدا کنند و هم بتونن راجع به مسائل روز همفکری کنند

خیلی روشن

ب- معماری راستش زیاد یر نزدم به این بخش

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، ایلیا
(۱۳۹۱-۳-۲۱، ۰۸:۴۲ صبح)saminta نوشته است: سلام
واو
جالبه
شما چه جوری متولد68 هستید و دانشجوی ترم 2 دکتری؟!

هر دو پله رو با یه قدم طی کردن78

دوران ابتدایی رو میشه با جهشی خوندن 2 تا یکی کرد26
قبلا معرفی کرده بودم ولی باز معرفی می کنم113

1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است} فاطمه متولد مرداد 6778(تاکید رو مردادی بودنم....تو سوپراستار هم می گفتن آدما دو دسته اند. 1 دسته کسایی که متولد مردادن ....دسته دوم کسایی هستند که متولد مرداد نیستن)78

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است} عمران، گچساران (بام نفتی ایران)

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟ جستجو در نت

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟ داشتن جو صمیمی و بروز بودن در زمینه های علمی

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟ بحث ها و گفتگوهای علمی

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟ بحث های علمی بیشتر باشه تا کاربران عزیز به صورت کاربردی یاد بگیرن

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟ بسی روشن و زیبا

ب- معماری 13

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، somita

1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است}قبلا معرفی کردم1

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است}مهندسی شهرسازی

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟خیلی اتفاقی1

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟ اینکه اطلاعات شهرسازی بروز در اختیار مهندسا قرار بده

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟از قسمت تمرین اسکیس که جدیدا گذاشته شده1

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟پیشنهادم اینه که بعضی فایل ها رو به جای زیپ به صورت آزاد بذارید که حداقل کسی که عضو نیست یه چند دقیقه رو تو سایت بمونه جذب بشه

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟آینده خیلی روشنی داره نیاز به گفتن نیست

الف: شهرسازی517

ب- معماری225

[/quote]
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,895 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 662 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 982 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 63 25,879 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۴:۴۷ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,459 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
  خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,748 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
  انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان baran77 3 2,026 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۰۸:۱۸ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز alireza 2 2,057 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۳۱ عصر
  طرح عضویت ویژه رایگان تا 7 روز alireza 2 1,223 ۱۳۹۳-۶-۴، ۱۱:۱۳ عصر
  تخفیف 40 درصدی عضویت ویژه ایران شهرساز تا 7 روز alireza 0 894 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۱۱:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان