امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی شهری و منطقه ای پیتر هال
برنامه ریزی شهری و منطقه ای، نوشته پیتر هال

(من با 12 تا نام مختلف در این زمینه سرچ کردم،اما کسی همچین فایلی نذاشته بود)

قیمت: 600تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، bahareh. ، abcdefghijklm ، alireza ، aramo ، Shahrsaz67 ، lili9191 ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 0RKIDEH 6 7,786 ۱۳۹۶-۶-۲۹، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: مصطفی 1992
  غیر رایگان جزوه روشهای برنامه ریزی شهری ماراویا 5 9,544 ۱۳۹۴-۱۱-۱۵، ۰۴:۴۶ عصر
آخرین ارسال: wimifire
  فروش ویژه پک دکترای جغرافیا و برنامه ریزی شهری سنجش و دانش 9123533029 0 1,575 ۱۳۹۳-۱۰-۱۰، ۰۵:۱۵ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  تراکم شهری خدمات تجاری اروپا و نقش سیاست های و برنامه ریزی منطقه ای amindatcom 0 1,398 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  مقاله بازسازی تجارب شهری amindatcom 0 1,393 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۰۵:۰۹ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  غیر رایگان word تحقیقی 11 صفحه ای درباره پله+تصویر alireza 1 1,304 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۱۲:۵۵ صبح
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان word تحقیقی 12 صفحه ای درباره پله+تصویر alireza 1 1,504 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۱۲:۵۵ صبح
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت بررسی سابقه قانونگذاری و سير تحولات برنامه ريزی شهری ايران atelieahjam 0 1,950 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان جزوه کلاس جی ای اس محمد یگانه 0 1,638 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۹:۱۴ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  غیر رایگان جزوه بسیار علی دوره ارشد مبانی برنامه ریزی و طراحی محیط شهری در 169 صفحه محمد یگانه 0 1,991 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۰۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان