امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم:تغییر در زمان آزمون های جامع برنامه ریزی شهری و خبری خوش برای معماری و طراحی شهری
سوالات و پاسخ برگ برای شرکت کنندگان طراحی شهری و معماری ارسال شد و تا شنبه 1 بهمن فرصت دارند تا پاسخ برگ را بصورت عکس با موبایل یا اسکن شده به میل سایت بفرستند.

ایمیل سایت:

iranshahrsaz@yahoo.com

تلفن پشتیبانی: 09171388783 علیرضا دهقان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام . من می خوام آزمون 14 بهمن رو شرکت کنم.هیچکدوم از آزمونهای قبلی رو شرکت نکردم . باید 2000 تومان واریز کنم ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۰۲:۳۵ عصر)mahdis talebi نوشته است: سلام . من می خوام آزمون 14 بهمن رو شرکت کنم.هیچکدوم از آزمونهای قبلی رو شرکت نکردم . باید 2000 تومان واریز کنم ؟

سلام کدوم گرایش میخواید شرکت کنید؟

اگر گرایش برنامه ریزی باشید میتونید هر دو را شرکت کنید البته سوالات دو گرایش دیگه را هم داریم اگر خواستید 4000 واریز کنید.

پاسخ
    سلام . من فقط می خواسنم طراحی شهری شرکت کنم برای آزمون 14 بهمن ولی 4000 تومان رو واریز کردم .
    به شماره ای که گفتیم اطلاعاتمو فرستادم ولی failed میشه. چی کار کنم ؟

پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۰۶:۰۸ عصر)mahdis talebi نوشته است: سلام . من فقط می خواسنم طراحی شهری شرکت کنم برای آزمون 14 بهمن ولی 4000 تومان رو واریز کردم .
    به شماره ای که گفتیم اطلاعاتمو فرستادم ولی failed میشه. چی کار کنم ؟

درود

یک ایمیل به iranshahrsaz@yahoo.com بزنید تا سوالات اولین آزمون و پاسخ برگ را بفرستم و برای آزمون 14 بهمن هم براتون میفرستم.

با سپاس

پاسخ
    خیلی ممنون از راهنماییتون :)

پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۰۶:۱۸ عصر)mahdis talebi نوشته است: خیلی ممنون از راهنماییتون :)

سوالات و پاسخ برگ جامع اول براتون میل شد تا 24 ساعت آینده برام ارسال کنید تا برای موسسه بفرستم تا نتیجه شما اعلام شود.

پاسخ
    سلام مهندس.
    بازم ميشه تو آزمونا شركت كنيم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۰۹:۱۳ عصر)asma نوشته است: سلام مهندس.
    بازم ميشه تو آزمونا شركت كنيم؟

درود

بله شما بعد از واریز یک ایمیل به iranshahrsaz@yahoo.com میزنید تا سوالات جامع اول را براتون بفرستم و 14 بهمن هم جامع دوم را میفرستم.

فقط گرایش یادتون نره{برنامه ریزی یا طراحی شهری یا معماری}

پاسخ
    سلام به تمام شرکت کنندگان گرایشها

دوستان طبق تماس تلفنی با مسئولین موسسه قرار بود امروز عصر سوالات ارسال شود ولی هنوز بدستم نرسیده به محض دریافت سوالات سریعا برای شما دوستان عزیز ایمیل میکنم.

باسپاس

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,862 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: hanieh.yas
      نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,499 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,408 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
      2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,043 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: targol.s
      ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 13,093 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: kvahid
      هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,467 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
      آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 21,325 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: samira.n
      آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,583 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
      رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,598 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
      شما در کدام موسسه ثبت نام کرده اید؟ alireza 3 2,440 ۱۳۹۲-۹-۲، ۰۳:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان