امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واقعا خوندن دکتری ارزش داره؟!
(۱۳۹۲-۵-۱۰، ۰۱:۲۳ صبح)elham90 نوشته است: سلام
دوستان طوری ک من شنیدم هزینه دکترا ازاد 60-70م هست و4سال هم زمان میبره
در این مقطع چه فرقی بین دکتری در ازاد و دکتری دانشگاه بین الملل هست از لحاظ ارزشی و کار
چون جوری ک گفتن دکتری در دانشگاه بین الملل بدون کنکور دوساله و 50م هزینه اش هست
شما باشید کدومو انخاب میکنید و چرا؟
ممنون
سلام خواهر من!
مهم نیست کجا وبا چه هزینه ای میخونی !مهم اینه که واسه چی میخونی؟چه هدفی داری ازین خوندن؟به نظر من ادمی که تکلیفش با خودش معلومه که دودوتا دودوتا نمیکنه!
اگه واقعا از لحاظ مالی میخواین بدونی باید بهتون بگم اگه با همین هزینه برید خارج از کشور موفقترید!چون با این هزینه و با این نوع سیستم آموزشی مدرک پرست واقعا ارزش خوندن نه تنها نداره بلکه وقت حروم کردنه!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۲، ۱۱:۵۶ صبح)mahan نوشته است:
در این مقطع چه فرقی بین دکتری در ازاد و دکتری دانشگاه بین الملل هست از لحاظ ارزشی و کار
ممنون
سلام خواهر من!
مهم نیست کجا وبا چه هزینه ای میخونی !مهم اینه که واسه چی میخونی؟چه هدفی داری ازین خوندن؟به نظر من ادمی که تکلیفش با خودش معلومه که دودوتا دودوتا نمیکنه!
اگه واقعا از لحاظ مالی میخواین بدونی باید بهتون بگم اگه با همین هزینه برید خارج از کشور موفقترید!چون با این هزینه و با این نوع سیستم آموزشی مدرک پرست واقعا ارزش خوندن نه تنها نداره بلکه وقت حروم کردنه!!!!!!!

سوال من در مورد فرق بین این دوتا دانشگاه هست !! از لحاظ ارزشی و کاری

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سر این مطلب که باید بیشتر کار بشه بحثی نیست. اینکه مشکل اموزشی داریم، مشکل کم کاری در قسمت پژوهش و نواوری داریم، مشکل اینو داریم که همش سر یه بحث های تکراری، مشکل ... اینها درست.
ولی الان نکته جدیدی نمایان شد! ما معماری و شهرسازی باستانیمون! (تاریخی درسته) حرفی برای گفتن نداره!؟ خب این نظر شماست البته امیدوارم تمام مسائل رو اینطور نبینید. گرچه انتهای این دید به همون جمله اخر شما ختم میشه:
؟ضمنا ما درسته واسه خودمون زندگی میکنیم ولی دنیا و تحقیقات اون رو به یکپارچه شدنه! !!!!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
من بیشتر دوستام سر این دوراهی موندن که اگه برن دکتری شاید نتونن تو زمینه شغلی موقعیت خودشون رو تثبیت کنن با توجه به پروسه زمانی طولانی و اینکه همونطور که میدونین برخی دانشگاهها سال اول و دوم رو خیلی سخت میگیرین...هییت علمی شدن هم که به این راحتی ها نیست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۲، ۱۲:۲۶ عصر)elham90 نوشته است:
(۱۳۹۲-۵-۱۲، ۱۱:۵۶ صبح)mahan نوشته است:
ممنون
سلام خواهر من!

سوال من در مورد فرق بین این دوتا دانشگاه هست !! از لحاظ ارزشی و کاری
هیچ تفاوتی نه از لحاظ ارزشی و نه از لحاظ کاری با همدیگه ندارن !یکی از دوستان من الان داره کیش درس میخونه و همین الان هم به عنوان سرپرست یکی از دانشگاههای پیام نور انتخاب شده!مهم اینه که چقدر از لحاظ علمی بارته!مخصوصا تو شرکتهای مشاور113
موفق باشی!!!!113

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
(۱۳۹۲-۵-۱۲، ۰۴:۳۹ عصر)foroogh.r نوشته است: من بیشتر دوستام سر این دوراهی موندن که اگه برن دکتری شاید نتونن تو زمینه شغلی موقعیت خودشون رو تثبیت کنن با توجه به پروسه زمانی طولانی و اینکه همونطور که میدونین برخی دانشگاهها سال اول و دوم رو خیلی سخت میگیرین...هییت علمی شدن هم که به این راحتی ها نیست
تو هیات علمی شدن پولی نیست !دنبال گرفتن یه گرید مشاوره یا تاسیس یه شرکت مشاوره باش اینطوریه که میتونی پول خوب در بیاری!16

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۲، ۰۱:۱۴ عصر)ایلیا نوشته است: سر این مطلب که باید بیشتر کار بشه بحثی نیست. اینکه مشکل اموزشی داریم، مشکل کم کاری در قسمت پژوهش و نواوری داریم، مشکل اینو داریم که همش سر یه بحث های تکراری، مشکل ... اینها درست.
ولی الان نکته جدیدی نمایان شد! ما معماری و شهرسازی باستانیمون! (تاریخی درسته) حرفی برای گفتن نداره!؟ خب این نظر شماست البته امیدوارم تمام مسائل رو اینطور نبینید. گرچه انتهای این دید به همون جمله اخر شما ختم میشه:
؟ضمنا ما درسته واسه خودمون زندگی میکنیم ولی دنیا و تحقیقات اون رو به یکپارچه شدنه! !!!!
مهندس باید یه بحث آنلاین بین کسایی که دوست دارن بذاریم اینطوری شاید به یه جمع بندیی برسیم شاید هم از توش بشه یه مقاله خوب درآورد5همیشه فکرهای ناب و بکر از هم اندیشیهای مثبت و مداوم بوجود میاد تا کی باید خودمونو پشت ترس از تداشته هامون قایم کنیم!استارت از شما یا مهندس دهقان!!!!!!!!!!!!!!!
بسم الله!!!!!!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
ارزش داره؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بچه ها کسی ایمیل خبرنگاران تلویزیونی مانند حسینی بای را داره s1s2s3 0 2,530 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۶:۲۶ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 1 2,851 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: godonly.
Thumbs Up نخستین دانشجوی فوق دکتری شهرسازی کشور فارغ‌التحصیل شد lili_lovely 2 2,376 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: seywan_kurd
  آیا کنکور امسال برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسکیس داره؟ alireza 0 2,081 ۱۳۹۱-۲-۱۱، ۰۸:۴۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  و آزمون دکتری نیز گذشت... parasto_gh 5 3,616 ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان