امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه خبر از آزمون شهرداری ها ؟؟؟
در مجموع خوب بود. البته اگه از این آزمون کسی استخدام بشه؟!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، shokri ، .Utopia ، Sadeghpour
این آزمون بزرگ قرار بود 4 سال پیش برگزار بشه امروز و فردا کردند در این مدت یک عده ای با پارتی بازی وارد سیستم شهرداری شدند نمونش شهرداری اهواز بود که عده زیادی با پارتی بازی شورای شهر وارد شهرداری شدند اکنون هم امتیاز بالا با این پارتی دارها و متاسفانه بی سوادها است

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، .Utopia ، Sadeghpour
(۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۱۲:۵۵ صبح)aramo نوشته است:
این آزمون بزرگ قرار بود 4 سال پیش برگزار بشه امروز و فردا کردند در این مدت یک عده ای با پارتی بازی وارد سیستم شهرداری شدند نمونش شهرداری اهواز بود که عده زیادی با پارتی بازی شورای شهر وارد شهرداری شدند اکنون هم امتیاز بالا با این پارتی دارها و متاسفانه بی سوادها است

:exclamation:
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Sadeghpour
به نظرم همین انجمن بهترین شهرداری کشور است فکرشو بکنید این همه افراد متخصص که در این انجمن هستند باهم می تونن بهترین شهرداری باشن من به جرأت می تونم بگم بالای 90 درصد اونایی که در شهرداری کارهای فنی و مهندسی می کنند اطلاعات بچه های انجمن رو ندارند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، Sadeghpour ، godonly. ، .Utopia
پس بالاخره چی کنیم؟ شهرداری عضو بشیم یا نه؟!:D(پشت در صف کشیدن)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۱۱:۲۲ عصر)ایلیا نوشته است: پس بالاخره چی کنیم؟ شهرداری عضو بشیم یا نه؟!:D(پشت در صف کشیدن)

مهندس عزیز امیدوارم که شما استخدام بشید شما مطمئناً از اون حداقله هم بهتر هستید

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia
مهم و مهم و مهم برای شرکت کنندگان دور اول آزمون در استانهای:
آذربايجان شرقي، خراسان شمالي، لرستان و يزد

نتایج دور اول آزمون امشب می یاد روی این سایت

البته امیدوارم بیاد:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۲۵، ۰۱:۳۹ عصر)takitaki نوشته است: مهم و مهم و مهم برای شرکت کنندگان دور اول آزمون در استانهای:
آذربايجان شرقي، خراسان شمالي، لرستان و يزد

نتایج دور اول آزمون امشب می یاد روی این سایت

البته امیدوارم بیاد:D

خدا کنه که بذارن نتایجتونو هیچی بدتر از سرگردونی و بلاتکلیفی نیست.

(۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر)aramo نوشته است:
به نظرم همین انجمن بهترین شهرداری کشور است فکرشو بکنید این همه افراد متخصص که در این انجمن هستند باهم می تونن بهترین شهرداری باشن من به جرأت می تونم بگم بالای 90 درصد اونایی که در شهرداری کارهای فنی و مهندسی می کنند اطلاعات بچه های انجمن رو ندارند

پیشنهادت بسیار عالیست aramo جان ، اتفاقا میشه این شرکتو افتتاح کرد ! فقط چون یکم همه از هم دوریم باید مجازی افتتاح بشه !!:D

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
دوستانی که در آن 4 استان امتحان دادند دقیقا چه مدت از آزمون می گذره

پاسخ
ظاهرا که نتایج شهرداری ها رو اعلام کردند دوستانی که شرکت کردند بگن چی شد

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,796 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  شهرداری کاشان و ضابطه پیش آمدگی jetext 8 4,437 ۱۳۹۲-۵-۲۶، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,346 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,158 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
آخرین ارسال: hector
  گسترش پیاده راه ها؛ نماد توسعه یافتگی شهرها ماراویا 0 1,592 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۴:۱۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  شهر از ديدگاه شاعران: ماراویا 0 1,127 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۱:۵۸ صبح
  10 تا از بدترین شهر های دنیا ماراویا 0 1,283 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۵۳ عصر
  ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,304 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: منصور91
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,269 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بچه ها کسی ایمیل خبرنگاران تلویزیونی مانند حسینی بای را داره s1s2s3 0 2,538 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۶:۲۶ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان