امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:72:مزیت روشA.H.P نسبت به سایر روشها در چیست؟
جواب در 24 ساعت آینده
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
تصميم گيري براساس روش AHP از مزيت هاي بسياري از جمله الگوي واحد قابل فهم، تکرار فرايند، اجماع و تلفيق قضاوت ها، بده و بستان بين عوامل تشکيل دهنده گزينه ها، ترکيب مطلوبيت گزينه ها، رويکرد تحليلي و سيستمي، عدم اصرار بر تفکر خطي، ساختار سلسله مراتبي و اندازه گيري موارد نامشهود در تدوين و تعيين اولويت ها برخوردار است.
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، haydariyan
جواب:عوامل زیادی در مزیتهای این روش است و ممکن این عوامل در روشهای دیگه هم باشه من یک مزیتی میخوام که باعث برتریش نسبت به بقیه شده.آخر شب جواب رو خواهم گفت.

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
جواب:ترکیبی از معیارهای چند گونه ی متضاد و از جنس های مختلف است.

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، haydariyan
SALAM MISHE TU PAYAN NAMAM BEHEM KOMAK KONID?
MOZUAM MAKANYABIYE SHAHRAKE SANATI BA RAVESHE AHP VA NARM AFZARE GIS E .....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    سلام
    این جواب کلیه، مهمترین ویژگی AHP امکان دخالت و تصمیم گیری بر اساس داده های کیفی هست
    برای شما دوست عزیز هم که AHP رو برای پایان نامه انتخاب کردید، کار بسیار خوبی کردید، کارتون احتمالا زیاد سخت نباشه، خودمم در پایان نامم AHP رو استفاده کردم
    نرم افزارشم تو سایت هست، عضو ویژه بشید دانلو کنید.
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5932
    کمکی چیزی هم خواستید بگید در خدمتیم، البته به شرط اینکه از این به بعد فارسی تایپ کنید!
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، mehdime007

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,467 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,763 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
      تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,329 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: s.t
      نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,163 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,689 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
      حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 886 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
      حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 3 زمردیان 1 1,151 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
      بدلیل انتقال سایت امشب مسابقه ویژه ایران شهرساز در ساعت 10 برگزار نمی شود alireza 1 1,442 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۱۱:۵۴ عصر
      یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,380 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: sh.j.m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان