امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ داغ:ضوابط و مکانیابی ساختمان های بلند تهران
Tongue 
فایل pdf (کاربردی) ضوابط و مکانیابی ساختمان های بلند تهران،اماده جهت استفاده دوستان.

.pdf   ضوابط و مکانیابی ساختمان های بلند تهران.pdf (اندازه: 3.07 MB / تعداد دفعات دریافت: 135)
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، alireza ، godonly. ، ssaminn ، ahmad lotfi ، atelieahjam
من قبلاً یه سری فایل تخت این عناوبن گداشته بودم، تو قسمت قوانین و مقررات، اینم لینکش: http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5875
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، kasrak ، saeed nasiri majd ، godonly. ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود =>>ضوابط و مقررات تفکیک و تجمیع زمین yaser seraj 0 4,509 ۱۳۹۱-۸-۱۹، ۰۹:۴۷ صبح
آخرین ارسال: yaser seraj
  ضوابط طراحی و بهسازی پیاده رو shahryar 0 7,202 ۱۳۹۰-۱۱-۱۵، ۱۰:۱۹ عصر
آخرین ارسال: shahryar
  اصلاحيه تعرفه عوارض از انواع گوشت مصرفي در تهران aramo 0 1,582 ۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۲:۱۳ صبح
آخرین ارسال: aramo
  آيين نامه اجرايي نحوه واگذاري اماكن و غرفه هاي سازمان ميادين ميوه و تره بار شهر تهران aramo 0 2,351 ۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۲:۱۰ صبح
  ضوابط لازم براي صدور پروانه كسب در اتحاديه هاي صنفي مصوب 1371 aramo 0 1,688 ۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۰۴:۰۷ صبح
  اصلاحيه عوارض ايمني ساختمان ها در شهر تهران مصوب 1382 aramo 0 1,766 ۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۰۴:۰۰ صبح
  ضوابط اجرايي مربوط به چگونگي اجراي ماده 1 لايحه قانوني حفظ و گسترش فضاي سبز در شهرها- aramo 0 1,996 ۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۷ صبح
  قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مصوب1374 aramo 0 3,867 ۱۳۹۰-۱۰-۲۲، ۱۰:۳۵ عصر
Heart داغ داغ:آیین نامه کاربری اراضی اطراف فرودگاه kasrak 0 2,360 ۱۳۹۰-۱۰-۲۱، ۱۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  مقررات معماری و شهرسازی طرح های توسعه و عمران kasrak 0 3,128 ۱۳۹۰-۱۰-۲۱، ۱۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: kasrak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان