امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسمت اول:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید
سلام دوستان

طبق قولی که دادم فایل اول را براتون آپلود کردم این فایل 102 مگابایت بود که با فشرده سازی به حدود 80 مگابایت رسید که در 9 part تقدیم شما میشود.

ابتدا تمام part ها را دانلود کنید سپس همه را در یک پوشه بزارید و اولین part را باز کنید و فایل باز میشود.

سپس با برنامه kmplayer باز کنید و لذت ببرید.

با اطمینان میگم {تضمین میکنم}که اگه یه کم با اتوکد کار کرده باشید میتونید با 2 یا حداکثر 3 بار دیدن این فایل به خوبی یاد بگیرید.

شما بعد از نگاه کردن این فایل 20 دقیقه ای توانایی این کارها را در 3dmax پیدا میکنید:

1- هر نقشه اتوکدی را براحتی در 3dmax میبرید.

2- فایل را 3 بعدی میکنید و برای آن دیوار و کف و سقف میزارید و در جای صحیح قرار میدهید.

3- پنجره ها را 3 بعدی کرده و پروفیلهای آن را نیز در جای خود قرار میدهید.

4- .....

استفاده از این فایل را به همه دوستانی که میخواهند 3dmax را در کمترین زمان یاد بگیرند توصیه میکنم.

اگر شما همین مطالب را بخواهید در کلاسهای خصوصی یاد بگیرید حداقل 4 جلسه لازم دارید که هزینه ای بالغ بر 100 هزار تومان برای شما دارد.

از مهندس امیر کنعانی هم بخاطر اجازه انتشار این فایل در دنیای نت برای اولین بار در سایت ایران شهرساز تشکر میکنم و امیدوارم دانشجویان سرزمین مون قدر ایشون را بدونند.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part01.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,941)
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part02.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,601)
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part03.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,414)
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part04.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,322)
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part05.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,384)
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط parasto_gh ، abcdefghijklm ، پریسیما ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، mehdime007 ، elham-a ، ParSay ، planning ، bahareh. ، MHAKBARI ، sardarekord ، elham1390 ، atelieahjam ، haydariyan ، sahar19 ، oyster ، archiman ، froghirad ، nur ، paria_d
دوستانی که استفاده میکنند حتما نظرشون را بنویسند تا ببینیم ادامه این فایلها را بزارم یا نه

این فایل متوسط است و مبتدی تر و حرفه ای تر هم هست

ممنون

سپاس شده توسط parasto_gh ، atelieahjam ، Mohammaduk4
سلام
خیلی ممنون اقای مهندس ممنون عالیه

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط atelieahjam
با سلام من که نتونستم فایل ها رو از پوشه خارج کنم میشه فایل ها رو بدون پوشه بزارید

آخرین ارسال های من :
(۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۰۴:۵۰ صبح)aramo نوشته است: با سلام من که نتونستم فایل ها رو از پوشه خارج کنم میشه فایل ها رو بدون پوشه بزارید

سلام

شما 9 تا از فایلهای زیپ را که دانلود کردید همه را در یک پوشه جدید بزارید و اولین پارت را باز کنید خودش یک پوشه میسازه و درون پوشه هم فایل 100 مگابایتی است که میتونید با برنامه kmplayer بازش کنید.

سپاس شده توسط diamond ، atelieahjam
سلام
بسیار بسیار عالی.
تشکر ویژه از شما و مهندس کنعانی.
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
 سپاس شده توسط ghazalvare ، atelieahjam
سلام و سپاس از اموزش مفیدتون. لطفا بخش پیشرفته تر رو هم قرار بدید و در صورت امکان به روز رسانی بخش جدید رو از طریق ایمیل اطلاع بدید.

آخرین ارسال های من :
    (۱۳۹۳-۵-۲۹، ۱۲:۴۹ عصر)'kiana-architect' نوشته است: سلام و سپاس از اموزش مفیدتون. لطفا بخش پیشرفته تر رو هم قرار بدید و در صورت امکان به روز رسانی بخش جدید رو از طریق ایمیل اطلاع بدید.

سلام اشتراک در موضوع را بزنید و مشترک شدن و ارسال ایمیل پس از هر پاسخ را بزنید تا در هر پاسخ یک ایمیل برای شما از طریق انجمن ارسال شود.

سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، haydariyan
    قسمت دوم
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=6256

سپاس شده توسط fatima0
    سلام فقط فایل دانلود اموزش تری دی مکس ۵پارت هست پس ۵پارت دیگه راازکجابایددانلودکنیم خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        كلاس تري دي مكس نرويد! دانلود فيلم آموزش فوق العاده در ايران شهرساز alireza 11 20,730 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۶:۳۷ عصر
      آخرین ارسال: Maryam3020
        دانلود جزوات رتبه تک رقمی کنکور طراحی شهری 93 alireza 36 15,079 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۷:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: Mashad1365
        دانلود خلاصه کتاب منشور آتن E.Y.I 2 3,907 ۱۳۹۴-۱۰-۷، ۱۱:۲۷ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود پاورپوینت شهر سوخته به همراه مقاله atelieahjam 1 4,295 ۱۳۹۴-۹-۱۶، ۰۴:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: خلیل ترزبان
        قسمت دوم و پایانی:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 17 11,647 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۱:۴۱ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود کتاب اموزش نرم افزار maya به زبان فارسی sibel 6 9,049 ۱۳۹۴-۵-۲۲، ۱۰:۲۴ صبح
      آخرین ارسال: reza5610
        جزوات تاریخ شهر و شهرسازی در جهان urbana.ea 0 1,647 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۷:۱۳ عصر
      آخرین ارسال: urbana.ea
        مفاهیم و جایگاه واحد همسایگی در برنامه ریزی شهری Brightness 3 3,625 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۶:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: shimita
        یه نرم افزار فوق العاده(حتما دانلود کنید)VIP saeed nasiri majd 16 10,032 ۱۳۹۴-۱-۲۷، ۰۱:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        دانلود پاورپوینت انسان شناسی فضای خانگی؛ یک رویکرد کیفی atelieahjam 0 1,684 ۱۳۹۴-۱-۲۲، ۰۵:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان