امتیاز موضوع:
  • 74 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درباره خودم -alireza
سلام آقای مهندس ....ممنون از تلاش و اطلاع رسانی که انجام می دهید .... خوش به سعادت دانجویان شما که اینقدر دلسوز و پرتلاشید .
من باید یک اعترافی بکنم ... از زمانی که عضو این انجمن شده ام و از مطالب سایت استفاده کرده ام ، شروع به خواندن کتاب های تخصصی ام کردم تا پایان نامه ام را جمع و جور کنم و برای کنکور ارشد آمده شم .
سپاس استاد گرامی :heart:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۵-۳۱، ۱۰:۴۰ عصر)vida نوشته است: سلام آقای مهندس ....ممنون از تلاش و اطلاع رسانی که انجام می دهید .... خوش به سعادت دانجویان شما که اینقدر دلسوز و پرتلاشید .
    من باید یک اعترافی بکنم ... از زمانی که عضو این انجمن شده ام و از مطالب سایت استفاده کرده ام ، شروع به خواندن کتاب های تخصصی ام کردم تا پایان نامه ام را جمع و جور کنم و برای کنکور ارشد آمده شم .
    سپاس استاد گرامی :heart:
    سلام
    من هم به سایتتون مدیونم
    از وقتی که اومدم انگیزه درس خوندم بیشتر شده واقعا
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    من هم از مهندس دهقان به خاطر زحمات صمیمانه ای انجام می دن تشکر و سپاس دارم به نظر من بهترین سایت در زمینه شهرسازی و معماری و برنامه ریزی شهری می باشد همجنین از تمام مدیران و دوستانی که در سایت فعالیت میکنند کمال تشکر را دارم آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی را برایشان آرزومندم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    salam, alireza jan khaste nabashi, sharmande fagat mikhastam bedoonam ke che reshteii az kodom daneshgahe tabriz gereftin. akhe manm sale 80 az tabriz farokhtahsil shodam. mamnoon
    آخرین ارسال های من :

برگ سبزی است تحفه درویش...
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۲-۲۰، ۱۲:۰۹ صبح)b_negahdar نوشته است: salam, alireza jan khaste nabashi, sharmande fagat mikhastam bedoonam ke che reshteii az kodom daneshgahe tabriz gereftin. akhe manm sale 80 az tabriz farokhtahsil shodam. mamnoon

سلام من از سال 1376 تا 1380 در دانشکده فنی خطیب بودم و الان دانشگاه به بیرون شهر منتقل شده و مدرک ما هم به دانشگاه آذربایجان خورده.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    mamnoon, moaffag o pirooz bashin dostet aziz

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    انشاا... هر روز موفق تر از دیروز باشید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان