امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جذب مدير فعال در تالارهاي مختلف ايران شهرساز
سلام و خسته نباشيد
منم به خانم مهندس پرستو و آناهيتا تبريك مي گم و اميدوارم در كنار هم بتونيم براي انجمن ايران شهرساز مفيد باشيم .....جا داره كه بازم يه تشكر ويژه بشه از مهندس دهقان عزيز .....
[b]
[/b]
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
 سپاس شده توسط parasto_gh ، alireza ، diamond ، aramo
(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۹:۰۴ عصر)sadeghpour نوشته است: سلام و خسته نباشيد
منم به خانم مهندس پرستو و آناهيتا تبريك مي گم و اميدوارم در كنار هم بتونيم براي انجمن ايران شهرساز مفيد باشيم .....جا داره كه بازم يه تشكر ويژه بشه از مهندس دهقان عزيز .....
[b]
[/b]

ممنون مهندس صادقپور، شما لطف دارید.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
 سپاس شده توسط aramo
به همه ی مدیران جدید تبریک می گم (آقای صادق پور ، نصیری مجد، رضایی ،ایلیا ، ...) مخصوصا تبریک ویژه به مدیران خانم آناهید ، پرستو ، مینا و سایر کسانی که شایستگی ویژه در ارتقای سطح علمی سایت و پیشرفت علم و هنر شهرسازی کشور دارند . امیدوارم همگی موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، alireza ، saeed nasiri majd ، parasto_gh ، godonly. ، aramo
(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۹:۲۸ عصر)Elii نوشته است: به همه ی مدیران جدید تبریک می گم (آقای صادق پور ، نصیری مجد، رضایی ،ایلیا ، ...) مخصوصا تبریک ویژه به مدیران خانم آناهید ، پرستو ، مینا و سایر کسانی که شایستگی ویژه در ارتقای سطح علمی سایت و پیشرفت علم و هنر شهرسازی کشور دارند . امیدوارم همگی موفق باشید.

مرسي مهندس
اميدوارم هميشه موفق باشيد

سپاس شده توسط parasto_gh ، Elham.A ، aramo
(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۹:۰۴ عصر)sadeghpour نوشته است: سلام و خسته نباشيد
[b]
[/b]

خیلی ممنونم مهندس صادقپور
(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۹:۲۸ عصر)Elii نوشته است: به همه ی مدیران جدید تبریک می گم (آقای صادق پور ، نصیری مجد، رضایی ،ایلیا ، ...) مخصوصا تبریک ویژه به مدیران خانم آناهید ، پرستو ، مینا و سایر کسانی که شایستگی ویژه در ارتقای سطح علمی سایت و پیشرفت علم و هنر شهرسازی کشور دارند . امیدوارم همگی موفق باشید.

متشکرم عزییییییییییییییییییییییییزم نظر لطفتونه:blush::heart:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
 سپاس شده توسط parasto_gh ، Elham.A ، Sadeghpour ، aramo
سلام جناب مهندس دهقان!!!
من میخوام جزئ مدیران فعال گروه بشم ؟
منو راهنمایی کنیم!!!!
سپاسگذارم!!!

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط aramo
(۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۱۱:۲۴ صبح)mahan نوشته است: سلام جناب مهندس دهقان!!!
من میخوام جزئ مدیران فعال گروه بشم ؟
منو راهنمایی کنیم!!!!
سپاسگذارم!!!

سلام بر شما

شما شروع کنید و در مباحث شرکت کنید{قابل توجه بقیه دوستان به ممنونم و مررررسی و ... اکتفا نکنید و اطلاعات خودتون را بزارید} و یا مبحثی را که در اون تسلط کافی دارید را ایجاد کنید و فایلهایی که در سیستم دارید و میدونید بدرد بقیه میخوره را برای استفاده در سایت بزارید بطور اتوماتیک شما عضو فعال و سپس عضو بسیار فعال و بعد هم مدیر میشوید.
سپاس
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط 0RKIDEH ، aramo ، godonly. ، ایلیا
من هم به نوبه خودم به مهندس پرستو و آناهیتا تبریک مگم این انتخاب به حق شایسته می باشد امیدوارم که مطالب سایت پربارتر بشه و همه از دانش همدیگر استفاده ببریم

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط godonly. ، ایلیا ، saeed nasiri majd
سلام
اعضایی که توانایی و تجربه مدیریت دارند اعلام آمادگی کنند.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,895 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,328 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,914 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 662 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 981 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,918 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,433 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,385 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,150 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,313 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان