امتیاز موضوع:
  • 107 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران
خیلی خیلی ممنون
لطفا در کنار فایلهاتون بنویسید که قطعه بندی نیست! شاید بعضی ها مثل من فایل رو به خاطر اطلاعات قطعات یک منطقه بخوان دانلود کنن و دچار اشتباه بشن!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با تشکر از ارسال مفید شما

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۸-۱۷، ۱۲:۳۳ صبح)sohrabprs16098 نوشته است: با تشکر از ارسال مفید شما

امیدوارم استفاده کنید
      اگر هر منطقه را کامل بخواهید از لینک زیر هر منطقه را جداگانه تهیه کنید
      http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1116
      و اگر gis تهران را به صورت کامل که از مجموع مناطق بالا و با حجم 800 مگابایت خواستید از لینک زیر دریافت کنید
      http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=24378
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      یه سوال جی ای اس شهر اندیشه هم دارید ؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ
        توجه و تذکر مهم
        قیمت کل فایل را 10 هزار تومان در نظر گرفته ایم که در 7 فایل 115 مگی در حالت فشرده میتوانید دانلود کنید.
        این فایل در حالت بازشده حدود 1.4 گیگابایت می باشد
        دقت کنید باید تمام پارت ها باید دانلود شوند حتی اگر یک پارت کم باشد فایل ناقص خواهد بود.
        پس از دانلود تمام پارت های زیر و خرید پارت 1 همه پارت ها را در یک پوشه قرار دهید و شماره 1 را اکسترک کنید.
        دانلود آنی:

http://urbiran.publicfile.ir/post/35

پاسخ
        سلام چرا وقتی اکسترکت میکنم ارور میده که حجم و باید زیاد کرد؟چیکار باید کنم

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax

تکنیک های آنالیز شهری از جمله چیدمان فضا در طراحی شهری یکی از مهمترین مواردی است که در طراحی شهری باید در نظر گرفته شود
          تا عواقب و نتایج یک طرح را به وسیله آن بتوان سنجید.
          یکی از روش هایی که در چند دهه اخیر ابداع گردیده و تکمیل شده، روش چیدمان فضا در طراحی شهری (Space syntax) است.
          این روش رابطه ترتیبی و چیدمانی کلیه فضاها را با یکدیگر تجزیه و تحلیل می کند.
          همچنین ویژگی های فضاهای شهر را به صورت گرافیکی و نیز به صورت پارامترهای ریاضی ارائه می دهد.

بنا به نظریه چیدمان فضا در طراحی شهری ، ترتیب قرارگیری فضاها در کنار یکدیگر تأثیری مستقیم بر نحوه استفاده از فضاها دارد.
          بسیاری از طراحان شهر علاقه مند به دانستن نتیجه طرح خود بر شهر هستند. اما آگاهی از نتیچه طرح نیاز به دانستن یک متود آنالیز مناسب دارد.
          تکنیک چیدمان فضا روابط مسیرهای شهری را مشخص می کند. این روابط شامل میزان یکپارچگی و پیوستگی مسیرهای شهر هستند.

این تکنیک یکی از پرکاربردترین تکنیک های مورد نیاز همه شهرسازان در سرتاسر دنیاست

آموزش کامل در :
          https://goo.gl/yD6viX

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 5,896 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
          آخرین ارسال: nneda65
            غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,683 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
          آخرین ارسال: En.emami
            غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 4 4,426 ۱۳۹۵-۷-۲۳، ۰۳:۱۴ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 29 9,961 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۳:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: mehrandavarpanah
            غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,715 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
            یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,179 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
            فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,430 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
            gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ alireza 2 1,758 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۲۷ صبح
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,079 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
            اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 4 8,262 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۰:۴۲ عصر
          آخرین ارسال: atings

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان