امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش مقاله نویسی
سلام دوستان همونطور که میدونین نگارش مقاله واسه رزومه تو آزمون دکترا خیلی امتیاز بزرگی هست واسه همینم یه فایل که نحوه نوشتن مقاله استاندارد رو آموزش میده میذارم به امید اینکه مفید باشه واستون.ضمناً هرکدوم از دوستان مایل باشن حاضرم تو زمینه نوشتن و چاپ مقاله همکاری کنیم.

فایل‌(های) پیوست شده
.ppt   rs125_مقاله نویسی 1.ppt (اندازه: 52.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 567)
.doc   1_41_891204full-paper-format.doc (اندازه: 62.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 315)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، saeed nasiri majd ، diamond ، parasto_gh ، alireza ، naqshe bana ، ahmad lotfi ، jahani ، elham-a ، ایلیا ، archiman ، serafina ، parisa33 ، mahsa.aezzi ، niloofar mahyari ، Maryam M ، ahmadalli ، kiana7822 ، 0RKIDEH ، bahareh. ، draft ، sharare ، invtw ، FaTyJo0oN ، dely_sh ، century21 ، atoosa.marzban ، urbanism ، kasrak ، shahryar ، elham90 ، ماراویا ، sajad67 ، EBRAHIMMILAN2012 ، medesa ، ehsan7550
سلام مهندس دستتون درد نکنه هم فایلتون خوبه وهم ایدتون،من خیلی مقاله نویسی رودوست دارم ولی فعلا درگیر کنکور کارشناسی ارشد هستم به امید خدا بعد کنکور من یکی از داوطلبای این کارم.
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
منم مقاله دوس دارم چون بخاطرش مجبور میشیم کلی کتاب و مقاله دیگه بخونیم
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
در این دیار پر از فراز و فرود زندگی، چه زیباست کمک به هم نوع:heart::heart::heart:
آخرین ارسال های من :

my Halo:heart:
    پاسخ
     سپاس شده توسط ahmadalli
    از كمكات ممنونم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        روش مقاله نویسی ISI haydariyan 0 1,471 ۱۳۹۳-۲-۵، ۱۱:۳۳ صبح
      آخرین ارسال: haydariyan
        مقاله نویسی isi atoosa.marzban 0 1,604 ۱۳۹۱-۱۰-۱۳، ۰۵:۲۴ عصر
      آخرین ارسال: atoosa.marzban
        میخواهیم دوباره با همکاری هم مقاله بنویسیم=== داوطلبان بیایید 0RKIDEH 23 12,085 ۱۳۹۱-۱۰-۱۳، ۰۱:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: 9356323087
        دانلود آموزش دریافت مقاله از ساینس دایرکت yaser seraj 1 4,287 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۶:۴۹ عصر
      آخرین ارسال: dely_sh
        چگونه يك مقاله علمي بنويسيم؟ قسمت اول saeiideh 4 4,618 ۱۳۹۱-۹-۲۵، ۰۷:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: urbanism
        شروع یه مقاله دیگه برای ایران شهرساز، همکار می طلبیم parasto_gh 10 6,618 ۱۳۹۱-۸-۹، ۰۱:۲۱ صبح
      آخرین ارسال: zanko
      Question انتخاب موضوع برای نوشتن مقاله علمی در حیطه برنامه ریزی شهری ANA 0 2,082 ۱۳۹۱-۸-۸، ۰۷:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: ANA
        نوشتن مقاله شروع شد! بشتابید!! Elham.A 24 29,626 ۱۳۹۱-۵-۳، ۱۲:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: tara0123
        پوستر مقاله kiana7822 2 3,339 ۱۳۹۱-۴-۲۱، ۰۱:۱۷ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        آموزش مقاله نویسی از سایت Elsevier ایلیا 2 6,948 ۱۳۹۱-۲-۶، ۰۷:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان