امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش استانداردها و الگوهای جدید مبلمان شهری(رایگان) دکتر پاکزاد-دکتر سعیدی رضوانی
ممنون:D
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۲۷، ۱۲:۲۸ صبح)كسري نوشته است: من از لطفتون، من احتمال زیاد میام. لطفا در مورد گواهینامه ای که قراره به شرکت کنندگان اهدا بشه اگه اطلاع دارید توضیح بدید ممنون
مهندس دهقان منظورتون از اعضای ایران شهرساز فقط مذیران سایت و اعضای vip هستش یا مثلا یکی مثله منم شامل میشه؟؟؟؟؟؟:D

خوشبختانه جامعه مهندسان شهرساز تو دو سال اخیر بسیار فعال شده و دوره های مختلف آموزشی برگزار کرده، دوره هایی تو تهران، سرعین، قزوین، ترکیه و دوبی که در پایان همه دوره هاش گواهی شرکت در دوره با امضای جامعه به شرکت کنندگان اهدا می شه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، kasrak
سلام.من اتفاقا شرکت کردم.به نظرمم خوب اومد.ولی CD رو که دادن گم کردم.یعنی از دستم افتاد:-/کسی میتونه مقالات رو برا دانلود بذاره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۹-۲۹، ۰۹:۳۸ عصر)golinaz نوشته است: سلام.من اتفاقا شرکت کردم.به نظرمم خوب اومد.ولی CD رو که دادن گم کردم.یعنی از دستم افتاد:-/کسی میتونه مقالات رو برا دانلود بذاره؟

خوشبختانه با اطلاع رسانی که توسط ایمیل انجام شد حدود 100 نفر از اعضای سایت ایران شهرساز سرکت نمودند ولی متاسفانه برای دیدار با اعضا همکاری ننمودند و به همان حدود 15 نفر بسنده شد.

از همه اعضایی که در این همایش شرکت نمودند تقاضا داریم که برای تشکیل یک گروه بزرگ در این تاپیک و یا تاپیک جداگانه ای نام نویسی کنند.

باز هم سپاس
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    میگم مهندس یه فکری به ذهنم رسید قول میدم همه اعضای سایت که بیان هیچ! هرکی حداقل پنج شش نفری با خودش بیاره
    میگم از الان یه قراری بذاریم برای چهارشنبه سوری!!!!!
    خیلی حال میده، من که هرچی جزوه کارشناسیه میارم می سوزونمشون تا روحم آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد بشه :angel::angel::angel:
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN
    از همگی عذر میخوام خیلی دوست داشتم شرکت کنم ولی اون ساعت سر کار بودم و همچنین به علت نزدیک شدن به زمان پایان تحویل پروژه هام واقعا درگیر بودم
    معذرتتتتتتتت

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۹-۳۰، ۱۲:۱۸ صبح)ایلیا نوشته است: میگم مهندس یه فکری به ذهنم رسید قول میدم همه اعضای سایت که بیان هیچ! هرکی حداقل پنج شش نفری با خودش بیاره
    میگم از الان یه قراری بذاریم برای چهارشنبه سوری!!!!!
    خیلی حال میده، من که هرچی جزوه کارشناسیه میارم می سوزونمشون تا روحم آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد بشه :angel::angel::angel:

منم میام
    همه جزوه هامو میارم اتیش بزنم البته اگه تا 4شنبه سوری چیزی باقی مونده باشه
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    پس بنزینش با من

پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN
    (۱۳۹۰-۹-۲۹، ۰۹:۴۵ عصر)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۰-۹-۲۹، ۰۹:۳۸ عصر)golinaz نوشته است: سلام.من اتفاقا شرکت کردم.به نظرمم خوب اومد.ولی CD رو که دادن گم کردم.یعنی از دستم افتاد:-/کسی میتونه مقالات رو برا دانلود بذاره؟

خوشبختانه با اطلاع رسانی که توسط ایمیل انجام شد حدود 100 نفر از اعضای سایت ایران شهرساز سرکت نمودند ولی متاسفانه برای دیدار با اعضا همکاری ننمودند و به همان حدود 15 نفر بسنده شد.

از همه اعضایی که در این همایش شرکت نمودند تقاضا داریم که برای تشکیل یک گروه بزرگ در این تاپیک و یا تاپیک جداگانه ای نام نویسی کنند.

باز هم سپاس

دوست من من اومدم !!! اما هیچ کس من رو تحویل نگرفت...اصلا مشخص نبود بچه ها کجا جمع شدن ...اما میخوام توی این گروه نام نویسی کنم...چطوری میشه نام نویسی کنم؟
    آخرین ارسال های من :

به خاطر بسپار !
    همراهی خدا با انسان بمانند نفس کشیدن میماند...
    آرام ... بیصدا و همیشگی
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۰-۲، ۰۱:۲۹ عصر)mamad 70i نوشته است:
    (۱۳۹۰-۹-۲۹، ۰۹:۴۵ عصر)AliReza نوشته است:

باز هم سپاس

دوست من من اومدم !!! اما هیچ کس من رو تحویل نگرفت...اصلا مشخص نبود بچه ها کجا جمع شدن ...اما میخوام توی این گروه نام نویسی کنم...چطوری میشه نام نویسی کنم؟

سلام همین الان نام خودت را بنویس روی لینک زیر کلیک کن:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...9#pid13269

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      اولین همایش بین المللی در جستجوی شهر فردا-مهر93 Sahab 2 2,727 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۱:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      همایش بین المللی Dynamics of Space; Mobility & Relationality EBRAHIMMILAN2012 0 1,483 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
      سمینار وکارگاه طراحی شهری پایدار با حضور پروفسور مایکل نیومن sharare 0 2,087 ۱۳۹۳-۱-۲۲، ۱۲:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: sharare
      همایش شهرسازی ایرانی اسلامی چالشها و راهبردها در منطقه 7 alireza 0 2,008 ۱۳۹۳-۱-۱۷، ۰۶:۲۵ عصر
      نخستین همایش ملی روش تحقیق در شهرسازی و معماری sara0111 2 2,211 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۱۱:۳۳ عصر
      اولین همایش ملی شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان در کشور ماراویا 0 1,534 ۱۳۹۲-۱۰-۸، ۱۱:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      همایش شهرسازی با موضوع : مرتفع سازی "فرصت ها و چالش ها" javadrigi 0 1,907 ۱۳۹۲-۹-۱۴، ۰۸:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: javadrigi
      همایش ملی ساختمان و توسعه sara0111 0 1,628 ۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۶:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: sara0111
      همایش ملی معماری، فرهنگ و مدیریت شهری کرج، 19 اسفند 1392 sara0111 1 2,626 ۱۳۹۲-۹-۸، ۱۰:۵۹ صبح
      پنجمین همایش نکوداشت اصفهان، با عنوان «اصفهان برای همیشه، برای همه» sara0111 0 1,826 ۱۳۹۲-۸-۲۹، ۰۸:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: sara0111

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان