امتیاز موضوع:
  • 86 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!!
به من 12 واحد مثل اقتصاد شهری طرح یک شهرسازی زبان تخصصی و ...خورده به سایر دوستامم هر کدوم 12 واحد خورده که چون رشته های کارشناسیمون متفاوت بوده این 12واحدمون هم متفاوته.
باید 12واحد درسی خاص رو بگذرونیم یا اون چیزی که دانشگاه صلاح میدونه و به هر کدوم از بچه ها داده؟
من از یکی که تو نظام بود پرسیدم گفت یه مهر میتونی داشته باشی اشتباه کرده یعنی؟!!!!!(هم معماری دارم هم برنامه ریزی شهری؟!!!)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام خسته نباشید
یعنی ما که رشته ی کارشناسیمون طراحی فضای سبز بهمون حق امضا و پروانه نمیدن؟؟؟؟
من الان ارشد طراحی شهری میخونم رشته ی کارشناسی ما خیلی نزدیکتر از عمران به طراحی شهریه ؟؟؟؟؟
میشه بیشتر در این مورد توضیح بدین
ممنونتون میشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام
يه سوالي داشتم
با توجه به اينكه دوره كارشناسي ارشد شهرسازي - برنامه ريزي منطقه اي از كنكور1390 داير گرديده و فعلا خروجي هم نداره و آخرين مصوبه كميسيون هم ارزي هم مربوط
به 1390 ميشه آيا كسي خبر داره كه به شهرسازي - برنامه ريزي منطقه اي هم پروانه اشتغال بكار و حق امضائ شهرسازي ميدن يا نه؟
خواهشا جواب بدين
ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      رویکردهای شهرسازی meysam.mansourirazi 3 2,010 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۷:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: حسنیه هزاره
      تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,731 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,406 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,148 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
      اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 27 8,333 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۶ صبح
      مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,678 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
      از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,309 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
      مسابقه بزرگ ایرانشهرساز اکنون با جوایز ارزنده برای نخستین بار URBAN 98 79 15,457 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان