امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جمع دوستانه شهرسازای دانشگاه قزوین
سلام ممنون از همه دوستای خوبمون.مهندسای عزیز باراجین و قزوین میتونید درباره اخبار دانشگاهاتون همایش ها وبرنامه هایی که گذاشته میشه پروژه هاتون وخیلی چیزای دیگه اینجا صحبت کنیم امیدوارم یه جمع خوبی تشکیل بدیم وهمه استفاده کنن.بازم ممنون از همکاریتون
من گویا از همه دوستان کوچیکترم من برای ارشد از الان چه کارایی میتونم انجام بدم که راحت قبول شم؟میشه راهنماییم کنید دوستان؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام
دوستان کسی اطلاعی از دانشگاه آزاد قزوین راجع به 4 و5 شنبه داره در مورد تشکیل یا عدم تشکیل کلاسها؟
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
سلام من 4شنبه و5شنبه کلاس ندارم روو تابلو اعلانات سایت رو نگاه نکردید؟

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
اطلاعیه اداره آموزش در خصوص تعطیلی کلاسها
به اطلاع دانشجویان واستادان محترم می رساند ؛
باتوجه به فرارسیدن ایام سوگواری سالارشهیدان و به منظور بهره برداری معنوی از این ایام و پیشگیری
از مشکلات احتمالی درزمینه تردد وکمبود وسائط نقلیه عمومی ، کلاس های چهارشنبه مورخ 16/9/90 تعطیل و
کلیه امتحانات روز پنج شنبه 17/9/90 به پنج شنبه آینده موکول می شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
(۱۳۹۰-۹-۱۲، ۰۱:۰۹ عصر)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۰-۹-۱۲، ۰۱:۰۶ عصر)AliReza نوشته است: این کار شما خیلی عالیه و امیدوارم که دوستان هم همکاری کنند بزودی این تاپیک را در تابلو اعلانات هم قرار میدم تا بازدید بیشتری داشته باشه و همیشه در دید باشه
البته مهندس یه تاپیک دیگه هم برای دانشگاه قزوین هست فکر کنم واسه ارشد باشه، اگه درست یادم باشه
کاملا درسته ولی تاپیکی که توسط دوستان زده میشه صمیمیتش بیشتره!

البته اون تاپیک برای گذاشتن جزوات ارشد ورودی 90 هست که خوب بد هم نبود.

ممنون از توجه تون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
مهندس دهقان ولی شما این تاپیکو رو تابلو نزدیدا:( :(

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۱۴، ۱۲:۳۲ صبح)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: مهندس دهقان ولی شما این تاپیکو رو تابلو نزدیدا:( :(
یه بار دیگه دقت کنید در پایین تابلو اعلانات میتونید ببینید دیروز قرار داده شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
(۱۳۹۰-۹-۱۴، ۱۰:۱۸ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۹-۱۴، ۱۲:۳۲ صبح)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: مهندس دهقان ولی شما این تاپیکو رو تابلو نزدیدا:( :(
یه بار دیگه دقت کنید در پایین تابلو اعلانات میتونید ببینید دیروز قرار داده شد.

ااااااااااااااا مرسی استاد دهقان دستتون درد نکنه واقعا ممنون.جدیدا کم دقت شدم:)

پاسخ
چاپ بیش از 190 مقاله توسط استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

در شش ماهه اول سال جاری، 192 مقاله استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مجلات علمی معتبر دنیا با درجه ISI و همایش های بین المللی داخلی و خارجی چاپ و ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر هادی سرگلزایی، معاون پژوهش و فن آوری این دانشگاه، با اشاره به عملکرد معاونت پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، به حمایت های این دانشگاه برای ارسال، پذیرش، ارائه و چاپ 192 مقاله ی استادان، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مجلات معتبر علمی با درجه ISI و همایش های بین المللی داخلی و خارجی در شش ماه اول سال جاری اشاره کرد و گفت : از این تعداد 36 مقاله با رتبه علمی ISI ، 29 مقاله با رتبه پژوهشی، 24 مقاله غیر ISI و 103 مقاله در همایش ها و کنفرانس های بین المللی داخلی و خارجی ارائه شده است .
در همایش روز جهانی شهرسازی مطرح شد؛
در حال حاضر به جای آرمان شهر، شاهد کلان شهر هستیم

یکی از مشکلات شهرهای ما دوری از المان های طبیعت است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر طیبیان استاد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در همایش گرامی داشت روز جهانی شهرسازی با عنوان جایگاه شهر و شهرسازی در ایران و جهان در سالن آمفی تئاتر علامه رفیعی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، طراحی مسکن و شهرها را چند وجهی و تخصصی دانست و گفت: طراحی مسکن و شهر به مثابه اقدامی چند تخصصی و سیستمی مرتبط با نظام های مختلف است ولی متاسفانه در حال حاضر کیفیت و سلیقه را از دست داده ایم. چرا که همه نیروها بسیج شده اند تا طراحان مسکن را به عنوان بساز و بفروش معرفی کنند و فقط توجه به ارائه آمارهای بالا مورد تاکید قرار گیرد.
سپس دکتر بحرینی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، روابط اجتماعی در طراحی های شهرها را بسیار با اهمیت ذکر کرد و یادآور شد: ناکارآمدی و نقصان کیفیت فضای کلیدی واحدها و مجتمع های مسکونی موجود و عدم توجه به کارکرد های مختلف و موثر در طراحی، ویژگی بسیاری از مجتمع های مسکونی محسوب می شود.
وی افزود : متاسفانه در مسکن امروز هرچه ساختمان ها بلند تر می شود امنیتش کمتر می شود.
در ادامه دکتر شیعه استاد این دانشگاه گفت: جامعه به شهرسازان با یک دید متفاوتی نگاه می کند و نقص های موجود در طراحی های شهری همچون ترافیک ، آپارتمان نشینی و مشکلات دیگر را از چشم شهرسازان می بینند. باید این واقعیت را در نظر داشت که نتیجه کار شهرسازان در درون شهر تجلی پیدا می کند.
خانم دکتر داود پور، استاد شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در این همایش یادآور شد: شهرسازی یک علم است ولی متاسفانه هرکسی به خود اجازه می دهد در خصوص شهرسازی اظهارنظر کند . ولی باید این نکته را در نظر داشت که با کدخدا منشی نمی توان یک شهر را ساخت و آن را اداره کرد.
در ادامه دکتر آیوازیان از استادان معماری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: یکی از مشکلات شهرهای ما دوری از طبیعت است و المان های شهری که با طبیعت جلوه پیدا می کند از دست رفته و در حال حاضر به جای آرمان شهر، شاهد کلان شهر هستیم.
دکتر سلطانزاده، رییس دانشکده عمران ، معماری و شهرسازی این دانشگاه نیز در سخنانی با گرامی داشت این روز به سطح کمی و کیفی رشته شهرسازی در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با حضور استادان برجسته دانشگاه های معتبر کشور در رشته شهرسازی، در حال حاضر ترکیب گروه شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، به عنوان عالی ترین گروه در بین دانشگاه های کشور است.
رییس دانشکده عمران، معماری وشهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود : سیاست این دانشکده از 10 سال گذشته برای انتخاب استادان براساس شایسته سالاری بوده است و به همین دلیل استادان برجسته کشور در این دانشگاه حضور دارند.
وی سپس به نقش دکتر موسی خانی ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در توسعه و پیشرفت این دانشگاه اشاره کرد و گفت: پیشرفت و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مدیون و مرهون حمایت ها و تلاش های دکتر موسی خانی است و همه تلاش ما نیز بر این است که با اهداف و سیاست های دانشگاه پیش برویم.
وی خطاب به دانشجویان اظهار داشت: با حضور استادان نمونه کشور ، دانشجویان باید قدر این استادان را بدانند و مطمئناً با حضور چنین استادان و پشتکار دانشجویان می توانیم در حوزه کیفی پیشرفت های بسیاری داشته باشیم.
دکتر سلطانزاده یادآورشد: در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به لحاظ تحصیل بیش از 2 هزار و 500 دانشجو و حضور استادان مجرب کشور به عنوان بزرگ ترین مرکز معماری و شهرسازی کشور مطرح است .
پخش فیلم کوتاه ساخته شده توسط یکی از دانشجویان معماری با عنوان "گام های تاریک" از دیگر برنامه های این مراسم بود .
در پایان با حضور مسوولان و استادان دانشگاه به نفرات برتر مسابقه اسکیس شماره 5 دانشگاه آزاد اسلامی قزوین جوایزی اهدا شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، Elham.A ، kasrak
میگم به جای اینکه این تاپیک بشه محل تبادل اطلاعات، بیشتر شده شبیه سایت های خبری!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,089 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 1 2,896 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  جواب تکمیل ظرفیت ارشد اومد دو برابر ظرفیت هر دانشگاه برداشته s1s2s3 42 14,784 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: mehman
  من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,060 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
  یکشنبه 16/7/91 زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد s1s2s3 5 4,715 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۱:۲۲ عصر
  یک خبر خوشحال کننده درباره تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد حتما بخوانید s1s2s3 0 2,860 ۱۳۹۱-۷-۲، ۰۹:۳۷ عصر
  انتخاب رشته...کدوم دانشگاه بهتره...؟ abcdefghijklm 14 8,732 ۱۳۹۱-۳-۱۱، ۰۱:۰۶ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  امسال کدام دانشگاه را برای کنکور آزاد 91 انتخاب کرده اید-چقدر آماده اید؟ alireza 5 3,557 ۱۳۹۱-۳-۲، ۰۲:۱۱ عصر
آخرین ارسال: urbanplanner
  آیا کنکور امسال برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسکیس داره؟ alireza 0 2,145 ۱۳۹۱-۲-۱۱، ۰۸:۴۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بچه ها به نظر شما سوالات مباحث عمومی دانشگاه ازاد برای طراحی و برنامه ریزی مشترکه امس s1s2s3 4 2,534 ۱۳۹۰-۱۱-۷، ۱۱:۵۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان