ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 98 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: پاورپوینت کتاب تاریخ شکل شهر جیمز موریس
(1391-9-30، 12:49 صبح)taftazan نوشته است: چطوری بایدپاورپوینتودانلود کنم بخش روم هم داره

شما باید ابتدا عضو ویژه سایت بشید

فهرست مطالب:

تمدن بین النهرین
تمدن مصر
تمدن هند
تمدن یونان
تمدن روم
شهرهای قرون وسطی
شهر های دوره رنسانس
شهر های دوره انقلاب صنعتی
منابع
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: alireza
12
منم نمیتونم هیچی دانلود کنم خوب !! عضوم که هستم مشکل چیه؟؟؟؟
2

آخرین ارسال های من :
    13
    با سلام. باید عضو vip شوید

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: alireza ، armani77
    14
    (1390-9-11، 03:25 صبح)godonly. نوشته است: پاورپوینت کتاب تاریخ شکل شهر جیمز موریس

فهرست مطالب:

تمدن بین النهرین
    تمدن  مصر
    تمدن هند
    تمدن یونان
    تمدن روم
    شهرهای قرون وسطی
    شهر های دوره رنسانس
    شهر های دوره انقلاب صنعتی
    منابع

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

آخرین ارسال های من :
      15
      مسخره کردید 2200 پول گرفتید..این که دانلود نمییییییییییییییییییشهههههههههههههههههههههه
      102

16
      (1393-9-16، 10:51 صبح)haniyeh_64 نوشته است: مسخره کردید 2200 پول گرفتید..این که دانلود نمییییییییییییییییییشهههههههههههههههههههههه
      102

سلام!
      تست شد و دانلود شد
      امیدوارم همین طور که خودتون اجازه این گونه درج در یک سایت علمی را می دهید جسارت عذرخواهی از اعضا را نیز داشته باشید
      مرورگرتان را تغییر دهید یا کلیک راست کنید و سیو کنید.
      آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
      نظر شما برای ما ارزشمند است
      بروزترین سایت معماری
      [تصویر:  1407685415.gif]

سپاس شده توسط: atelieahjam
      17
      (1393-9-16، 10:51 صبح)haniyeh_64 نوشته است: مسخره کردید 2200 پول گرفتید..این که دانلود نمییییییییییییییییییشهههههههههههههههههههههه
      102

با عرض سلام خدمت شما دوست محترم

مهندس گرامی ، اینجا محیطی است جمعی ، در صورتیکه مشکلی برای شما بوجود آمده می توانید مشکل را مطرح کنید و پاسخ آن را نیز دریافت کنید ، نه اینکه در ابتدای مشکل با نوشتاری عصبانیت آمیز روحیه دیگران را آشفته نمائید.

حالا لطفا بفرمائید چه مشکلی برای شما بوجود آمده تا برایتان رفع کنیم و همچنین نظیر این مشکل برای دیگران نیز پیش نیاید.

آیا مشکل این است که فایل قابل دانلود نیست ؟ یعنی دوباره باید آپلود شود؟

با تشکر از شما و موفق باشید
      آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: haydariyan
      18
      سلام
      لطفا راهنمایی
      هیچ لینکی برای دانلود یافت نشد!

آخرین ارسال های من :
        19
        به 40  تا اسلاید آبکی و چند تا عکس که نمیگن عالی. دوستانی که میخوان دانلود کنن نکنن چون نمی ارزه. کتاب موریس با 400 صفحه خلاصه اش میشه این؟

آخرین ارسال های من :
          موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            دانلود خلاصه کتاب آیین شهرسازی پایدار E.Y.I 10,548 1395-5-2، 05:02 صبح
          آخرین ارسال: E.Y.I
            دانلود کتاب بسیار ارزشمند فرهنگ شهرها نوشته مامفورد با فورمت word yaser seraj 5,068 1394-11-17، 09:31 صبح
          آخرین ارسال: Mohad
            رایگان! خلاصه کتاب تجدد فراتجدد ماراویا 2,441 1393-8-25، 12:41 عصر
          آخرین ارسال: alireza
            غیر رایگان دانلود پاورپوینت بررسی سابقه قانونگذاری و سير تحولات برنامه ريزی شهری ايران atelieahjam 2,083 1393-6-20، 03:15 عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            غیر رایگان دانلود پاورپوینت شهرنشینی و برنامه ریزی شهری در ایران atelieahjam 2,076 1393-3-15، 01:32 صبح
          آخرین ارسال: atelieahjam
            خلاصه درس کتاب مبانی سازه برای معماران - دکتر گلابچی MHAKBARI 4,782 1392-11-26، 06:23 عصر
          آخرین ارسال: MHAKBARI
            غیر رایگان خلاصه کتاب جامعه شناسی شهری- رسول ربانی امير سويزي 1,821 1392-10-17، 09:11 صبح
          آخرین ارسال: امير سويزي
          Rainbow غیر رایگان خلاصه کتاب سیر اندیشه ها -1 - pdf mahdiyeh 25,230 1392-7-30، 11:35 عصر
          آخرین ارسال: hesam.n
            غیر رایگان دانلود خلاصه تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران=>>بخش اول و دوم و پایانی yaser seraj 5,697 1391-10-17، 10:27 عصر
          آخرین ارسال: mehdiplaner
            غیر رایگان بخشی از کتاب مرمت شهری دکتر حبیبی - ppt parasto_gh 12,210 1391-9-15، 04:47 عصر
          آخرین ارسال: Ben
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            تجارب گردشگری پایدار در خارج به درخواست یکی از اعضا 8-22 sasan_arzani dhiver1 توسعه پایدار
            معرفی وب سایت چهارراه 8-14 atelieahjam yaldaa60 معرفی سایت های مرتبط باشهرسازی
            نقشه اتوکد شهر قزوین به صورت رایگان و کامل 30 مگابایت 8-8 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
            منابع کامل ارشد معماری-مهم 8-2 mahan alireza سوالات کنکور معماری و عمران
            غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت دوم و پایانی 8-1 0RKIDEH alireza تحقیقات ،جزوات(vip-2)
            مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 7-18 mahshid -jm alireza مشاوره کنکور
            میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 7-18 alireza sazmus7 میز گرد
            درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه 7-18 atelieahjam sazmus7 مشاوره متفرقه
            ضوابط جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اعلام شد/ شرط سنی و معدل 7-18 Sahab sazmus7 اخبار دانشگاه
            سوالات سراسری ارشد طراحی شهری از سال 84 تا 97 به همراه پاسخنامه 7-15 alireza alireza سوالات سالهای قبل
            مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۸ اعلام شد/ ممنوعیت شرکت قبولی‌های ۹۷ 6-30 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
            جزئیات ثبت نام قبول شدگان در دوره ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
            ۳۱ شهریورماه آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
            فلش کارت خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری 6-28 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
            نتایج نهایی دانشگاه آزاد در کنکور ارشد ۹۷ اعلام شد 6-27 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل