امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال هر پایان نامه یا رساله =100000 امتیاز{ارسال 1 فایل =دانلود 1000 فایل}
سلام بر مهندسین و دانشجویان سرزمین بزرگ ایران

از امروز انجمن دانلود پایان نامه و رساله در تمام مقاطع را درسایت افتتاح کردیم و برای شروع برای هر ارسال در این انجمن 100000 امتیاز به موجودی شما اضافه میکنیم.

شما با ارسال 1 فایل میتونید از بیش از 1000 فایل استثنایی در انجمن vip استفاده کنید.

امیدواریم که در این کار بزرگ سهیم باشیم.

سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط somita ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، shahryar ، ایلیا ، JAVAD4050 ، mehdime007 ، Shahrsaz67 ، haydariyan ، .Utopia
سلام اولین پایان نامه را فرستادم
محمد کرمی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، JAVAD4050
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۱۲:۰۶ صبح)AliReza نوشته است: سلام بر مهندسین و دانشجویان سرزمین بزرگ ایران
از امروز انجمن دانلود پایان نامه و رساله در تمام مقاطع را درسایت افتتاح کردیم و برای شروع برای هر ارسال در این انجمن 100000 امتیاز به موجودی شما اضافه میکنیم.
شما با ارسال 1 فایل میتونید از بیش از 1000 فایل استثنایی در انجمن vip استفاده کنید.
سپاس
سلام. ممنون از این کارتون خیلی خوبه. من حتماً چند تا پایان نامه می‏زارم
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۱۱:۱۷ صبح)mkamzm نوشته است: سلام اولین پایان نامه را فرستادم
محمد کرمی

سلام کجا فرستادید

باید در این انجمن بفرستید

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=322

و ارسال موضوع را بزنید و پیوست کنید سریعا 100000 امتیاز واریز میشود.

و بعد از واریز میتونید عضویت vip را بگیرید و نیازی به پرداخت وجه عضویت نیست.

امیدوارم این انجمن بیشترین و با ارزشترین پایان نامه ها را در خودش جای بده

سپاس از استقبال گرمتون

پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۱۱:۲۲ صبح)parasto_gh نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۱۲:۰۶ صبح)AliReza نوشته است: سلام بر مهندسین و دانشجویان سرزمین بزرگ ایران
سپاس
سلام. ممنون از این کارتون خیلی خوبه. من حتماً چند تا پایان نامه می‏زارم

ممنون و خسته نباشید

منتظر ارسال پایان نامه ها هستیم فقط یه توضیح کوچولو هم کنارش باشه عالیه تا قبل از دانلود بشه بهتر تصمیم گرفت.

باز هم سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا

سپاس
سلام مجدد بر شما و همه مهندسین گرامی
علاه بر امتیاز شما ، 10000 امتیاز هم من به دوستان پایان نامه ای! هدیه می کنم.
ایشالا کم کم از کپی برداری های تکراری دربیایم و کارهای جدید بکنیم و باعث پیشرفت جامعه شهرسازی و معماری بشیم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
دوستان در صورت امکان فایل ورد را برای دانلود بزارید

ارسال فایل ورد : 100000 امتیاز

ارسال فایل به صورت pdf فقط : 20000 امتیاز

البته پایان نامه های تا الان 100000 امتیاز به حسابشان واریز شده ولی از الان بصورت بالا خواهد بود.{ساعت 12:50 ظهر روز دوشنبه 30 آبان 1390}

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۱۲:۵۱ عصر)AliReza نوشته است: دوستان در صورت امکان فایل ورد را برای دانلود بزارید

البته پایان نامه های تا الان 100000 امتیاز به حسابشان واریز شده ولی از الان بصورت بالا خواهد بود.{ساعت 12:50 ظهر روز دوشنبه 30 آبان 1390}
مهندس پایان نامه انگلیسی و یا فارسی تفاوتی نداره؟
کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتراش چطور؟

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۰۱:۲۶ عصر)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۱۲:۵۱ عصر)AliReza نوشته است: دوستان در صورت امکان فایل ورد را برای دانلود بزارید

اینو به شما {مهندس ایلیا}که صاحب نظرید میسپارم و از 10000 تا 100000 امتیاز را در نظر بگیرید.

فقط پایان نامه دکترا به فارسی 150000 امتیاز داره که جدا از بقیه و بصورت ویژه واریز میشه

دوستان فقط ورد 5 برابر بیشتر از فایل pdf امتیاز داره

سپاس از همکاریتون

جهت اطلاع باید ذکر کنم که سایت برای هر پایان نامه معادل 5000 تومان {150000 امتیاز}واریز میکند.و برای شخص دارنده پایان نامه هم بسیار عالی است چون در کمتر از 6 ماه بیش از 1000 دانلود صورت میگیرد و هزاران بازدید مهندسن شهرساز و معمار کشورمون

صحبت آخر هم اینه که اگه لازم دونستید در مورد پایان نامه ای که دانلود میکنید بحث و گفتگو صورت پذیرد که فقط دانلودر نباشیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۳، ۰۱:۲۹ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۰۱:۲۶ عصر)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۱۲:۵۱ عصر)AliReza نوشته است:
دوستان در صورت امکان فایل ورد را برای دانلود بزارید

اینو به شما {مهندس ایلیا}که صاحب نظرید میسپارم و از 10000 تا 100000 امتیاز را در نظر بگیرید.

فقط پایان نامه دکترا به فارسی 150000 امتیاز داره که جدا از بقیه و بصورت ویژه واریز میشه

دوستان فقط ورد 5 برابر بیشتر از فایل pdf امتیاز داره

سپاس از همکاریتون

جهت اطلاع باید ذکر کنم که سایت برای هر پایان نامه معادل 5000 تومان {150000 امتیاز}واریز میکند.و برای شخص دارنده پایان نامه هم بسیار عالی است چون در کمتر از 6 ماه بیش از 1000 دانلود صورت میگیرد و هزاران بازدید مهندسن شهرساز و معمار کشورمون

صحبت آخر هم اینه که اگه لازم دونستید در مورد پایان نامه ای که دانلود میکنید بحث و گفتگو صورت پذیرد که فقط دانلودر نباشیم.

سلام
اول تشکر از شما

علاوه بر 150000 امتیاز شما، 20000 امتیاز هم از طرف بنده بهش اضافه کنید.

برای پایان نامه های انگلیسی هم در کل 80000 امتیاز در نظر گرفته میشه ( 60000 از طرف مهندس دهقان و 20000 از طرف بنده ) شرایط پی دی اف و ورد رو هم خودتون رعایت بفرمایید.
برای مقطع دکترا همانند پایان نامه دکترای فارسی امتیاز بندی میشه.

البته این امتیاز ویژه مخصوص پایان نامه هایی میشه که 2 شرط داشته باشن: :exclamation:

1. سال تحویل پایان نامه از 1995 تا به امروز باشه

2. موضوعات مرتبط تشخیص داده بشه

اگر غیر از این باشه 50000 امتیاز تعلق می گیره.

اما یه نکته هم به عزیزانی بگم که دنبال پایان نامه ها به زبان انگلیسی هستند. در یه تاپیک دیگه مختصرا نحوه سرچ مقاله رو گفتم که برای شروع باید از پسوند .pdf استفاده کنید. برای پایان نامه هم باید از پسوند .etd استفاده کنید. البته ممکنه به هردوصورت پی دی اف و یا ای تی دی باشه اما حالت دوم مرسوم تره.در انتها هم از همه عزیزانی که همکاری بسیار دوستانه ای رو با سایت داشتن هم از طرف خودم هم از طرف مهندس دهقان و هم از طرف تمامی مدیران انجمن ها صمیمانه قدردانی و تشکر می کنم :heart:

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدید=>ارسال 1 نقشه جی آی اس یا اتوکد شهر های ایران=40000 امتیاز>>>>تا پایان آبان ماه 1391 alireza 29 19,433 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  50000(پنجاه هزار)امتیازبگیرید به همین راحتی=>هر کمک شما تا 50000 امتیاز دارد..کلیک کن alireza 6 4,533 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۲:۲۰ صبح
آخرین ارسال: arshadememari
  جديد>>تا پایان آبان 91 *2000امتیاز*هر ارسال جزوه یا کتاب و 50 هزار براي پايان نامه alireza 19 12,647 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  خیره کننده*برای اولین بار*اهدای يك میلیون و ششصد هزار امتیاز-هر ارسال 25000امتیاز alireza 4 4,769 ۱۳۹۱-۳-۴، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  در دسترس قرار گرفتن 26 فایل vip alireza 25 13,580 ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۲:۵۵ عصر
آخرین ارسال: Shahrsaz67
  عضویت 24 ماهه vip حتی بدون ارسال یک کاربر!! alireza 6 5,232 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: kasrak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان