امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25آبان؛ آخرین مهلت ثبت نام کنکور ارشد 91
ثبت نام کنکور ارشد 1391 تا چهارشنبه 25 آبان ماه تعیین شده. برای ثبت نام باید دو کارت بخرید یکی کارت آزمون و دیگری کارت علاقه مندی ها که مربوط به پیام نور و مجازی موسسات غیر انتفاعی می شه.
به همه دوستان پیشنهاد میشه کارت علاقه مندیها رو بخرن، چون فرضا پارسال تو بعضی از کد رشته ها دانشگاه تهران مجازی پذیرش می کرد. این احتمال امسال هم وجود داره مخصوصا برای بچه هایی که سر کار می رن یا متاهل هستن
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
علاقمندی یعنی چی مخصوصا واسه طراحی شهری؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۲۰، ۰۹:۱۳ صبح)elham90 نوشته است: علاقمندی یعنی چی مخصوصا واسه طراحی شهری؟
علاقه مندی یعنی علاقه مندی به انتخاب پیام نور یا مجازی یا غیر انتفایی
ابتدا به خرید کارت اقدام کنید و هم کارت و هم علاقه مندی رو خریداری کنید و شماره کارت و رمز ورود رو ذخیره کنید
بعد وارد مراحل ثبت نام بشید، ابتدا با شماره و رمز کارت امتحانی ثبت نام رو شروع کنید. حتما در حین ثبت نام گزینه انتخاب پیام نور و ... رو علامت بزنید.
در صفحه آخر هم قبل از تائیدیه نهایی اگر گزینه پیام نور رو علامت زده باشید در پایین صفحه از شما شماره و رمز کارت علاقه مندی رو می خواد که در اونجا وارد کنید تا امکان انتخاب برای شما در هر دانشگاهی باز بمونه و بعدا پشیمون نشید!

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
ممنون ولی از کجا بدونم رشته طراحی شهری در دانشگاههای پیام نور و غیرانتفاعی هست؟ندیدم دانشگاهی داشته باشه؟

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
ثبت نام ارشد تا شنبه شب تمدید شد
بچه های برنامه ریزی شهری هم اگه بخوان می تونن انتخاب اولشونو جغرافیا و برنامه ریزی شهری بزنن
من پارسال این کارو کردم اما اگه اون سوتی بزرگ ....! رو انجام نمی دادم حتما قبول می شدم
اصلا چرا همش بچه های جغرافیا بیان تو رشته ما؟
چرا ما نریم؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
(۱۳۹۰-۸-۲۰، ۱۰:۵۷ صبح)elham90 نوشته است: ممنون ولی از کجا بدونم رشته طراحی شهری در دانشگاههای پیام نور و غیرانتفاعی هست؟ندیدم دانشگاهی داشته باشه؟
الان که معلوم نمیشه
باید تا خرداد که دفترچه شماره 2 میاد صبر کنید!
این ها همش احتماله

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,261 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,868 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,016 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,730 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
  دفترچه سوالات کنکور 91 مدیریت پروژه و ساخت s1s2s3 1 2,127 ۱۳۹۳-۷-۱۶، ۰۴:۴۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  مهم >>> نتایج ارشد دانشگاه آزاد 1393 godonly. 0 1,640 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۱:۱۲ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1 2,068 ۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: نجران
  عضو گیری کارگروه مرحله اول برنامه ریزی/ کنکور 94 Brightness 32 5,446 ۱۳۹۳-۵-۹، ۱۰:۴۴ صبح
آخرین ارسال: Lham.m
  برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,392 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: maryam.s
  بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد alireza 14 16,359 ۱۳۹۳-۴-۳، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان