امتیاز موضوع:
  • 90 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری
(۱۳۹۳-۱۲-۲۴، ۰۳:۱۱ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: با سلام
دوستان من تونستم این کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی رو که تا سال 88 هستش(جلد طوسی و آبی) رو بعد از کلی پیگیری بدلیل اینکه این کتاب به تعداد خیلی کمی چاپ شده بود،رو خریداری کنم . این کتاب توی اینترنت یا کتابفروشی ها پیدا نمیشه اگر دوستان کسی بهش احتیاج داشت دستور بدین تا براتون اسکن کنم و روی سایت قرار بدم.ممنون

منم دنبال این کتاب هستم .اگه امکانش هست این کتاب را در سایت قرار دهید.
خیلی ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری - توسط shahrsazmg - ۱۳۹۴-۷-۲۴، ۱۱:۴۰ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تالیف و چاپ کتاب معیارهای ساختار محلات شهری پایدار hamed_moztarzadeh 0 664 ۱۳۹۴-۱۲-۹، ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  کتاب اسکیس پیشرفته معماری ، کتاب کار در کلاس های اسکیس استاد پژمان شقاقی alireza 4 2,688 ۱۳۹۴-۳-۱۶، ۱۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود خلاصه کتاب مجموعه مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری 1386-1388 pdf atelieahjam 5 4,407 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان خلاصه کتاب برنامه ریزی کاربری اراضی شهری با فرمت پاورپوینت محمد یگانه 2 3,037 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۲:۱۱ صبح
  غیر رایگان دانلود کتاب نظری به روستاهای مازندران atelieahjam 0 1,516 ۱۳۹۳-۲-۸، ۰۱:۰۸ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود خلاصه کتاب"زیرساخت های شهری"دکتر بهزاد فر 0RKIDEH 10 20,768 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۷:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان