امتیاز موضوع:
  • 90 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری
(۱۳۹۳-۱۲-۴، ۱۲:۵۷ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: من هزینشو پرداخت کردم اما خواستم دانلود کنم گفت که باید عضویت ویژه داشته باشید من ابتدا حواسم نبود متاسفانه که اینجا انجمن vip هستش و کتاب شورایعالی رو جستجو کردم و به این صفحه هدایت شدم.
لطفا رسیدگی  بفرمایید ممنون میشم .آخه این کتاب توی بازار نیستش همین که مال خود وزارت شهرسازیه و جلدش طوسی آبیه.اینو احتیاج دارم خیلی... برای نظام مهندسی ممنون میشم

سلام دوست گرامی

این فایلی که اینجاست خود کتاب یا خلاصه برداری شده از محتوای کتاب نیست ، این فایل در 5 صفحه هستش و صفحات مهم کتاب رو برای مطالعه معرفی می کنه ، در تصویر ارسالی قسمتی از صفحه اول نشان داده شده.

درباره پرداخت هزینه و راهنمایی بیشتر لطفا به مدیریت سایت پیام خصوصی ارسال کنید. موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری.jpg (اندازه: 26.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 342)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط shahab_fallahpour

پیام‌های داخل این موضوع
RE: خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری - توسط atelieahjam - ۱۳۹۳-۱۲-۴، ۰۳:۵۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تالیف و چاپ کتاب معیارهای ساختار محلات شهری پایدار hamed_moztarzadeh 0 664 ۱۳۹۴-۱۲-۹، ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  کتاب اسکیس پیشرفته معماری ، کتاب کار در کلاس های اسکیس استاد پژمان شقاقی alireza 4 2,688 ۱۳۹۴-۳-۱۶، ۱۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود خلاصه کتاب مجموعه مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری 1386-1388 pdf atelieahjam 5 4,409 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان خلاصه کتاب برنامه ریزی کاربری اراضی شهری با فرمت پاورپوینت محمد یگانه 2 3,037 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۲:۱۱ صبح
  غیر رایگان دانلود کتاب نظری به روستاهای مازندران atelieahjam 0 1,517 ۱۳۹۳-۲-۸، ۰۱:۰۸ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود خلاصه کتاب"زیرساخت های شهری"دکتر بهزاد فر 0RKIDEH 10 20,769 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۷:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان